Podaruj miłość w prezencie na walentynki

Czy można podarować miłość w prezencie? Oczywiście!


Podarować ją możemy każdego dnia przebywając z bliskimi nam osobami. Wyrażamy to w gestach ale i czynach. Ale czy tylko w taki sposób?My mamy dla Was kilka propozycji na prezent walentynkowy który wyraża więcej niż tysiąc słów i będzie kolejnym elementem potwierdzającym Wasze uczucia.

Bo miłość to najważniejsze z uczyć i musimy ją pielęgnować.
Wiemy, że rok minął szybko i dopiero co zastanawiałeś się jaki wybrać prezent na walentynki a już po raz kolejny musisz się nad tym zastanowić. Nasza rada: nie idź w klasyki – kwiaty i czekoladki? W tym roku możesz więcej, a my Ci w tym pomożemy! Bo i nam zależy na tym aby Twoja druga połówka poczuła się wyjątkowo, a nasze prezenty dla niej z pewnością będą magiczną niespodzianką.

Miłość w pudełku x3 czyli nasze balonowe tria

Balonowe tria to pełne emocji prezenty na walentynki z możliwością personalizacji, dzięki którym podarujesz emocje i radość.

Po pierwsze
Przede wszystkim zaskoczysz ukochaną tym podarunkiem. W momencie gdy otworzy pudełeczko wyskoczą z niego trzy balony z helem – czego na prawdę się nie spodziewa.

Po drugie
Z pewnością trafisz w jej dobry gust. Kolory trio to kolory które uwielbiają Kobiety- czyli czerwień róż czy golden rose.

Po trzecie
Możesz sprawić że będzie to spersonalizowany prezent! W jaki sposób?
np. Balon 3x serce Kocham Cię ma możliwość zamieszczenia imienia osoby dla której będzie prezent.

Po czwarte
Możesz dołączyć coś słodkiego! Mamy w ofercie krówki, rafaello i meci. Zestaw balon + słodycze to nasz przepis na Twój udany prezent.

Jak wybrać prezent na walentynki – w 3 krokach.

  1. Zastanów się jaki kolor lubi Twoja luba – wybierz produkt z kategorii Walentynki.
  2. Jak już wybierzesz produkt – wybierz czekoladki do zestawu.
  3. Wybierz termin dostarczenia i zaznacz go w kalendarzu dostępnym w koszyku.

Pozostaje Ci czekać na reakcję osoby obdarowanej. Pomagamy wrażać uczucia – a balony są do tego najlepszym narzędziem. Nasza Balonowa przesyłka forsomeone.pl pilnujemy aby każda paczka była wykonana dokładnie i aby została dostarczona na czas.