Pomysł na prezent dla influencera


Jeżeli trafiłeś na ten wpis zapewne poszukujesz kreatywnego pomysłu na prezent dla influencera. I ma mamy na taki prezent świetny pomysł.

Przede wszystkim zajmujemy się przesyłkami kreatywnymi – wiemy co w trawie piszczy i idealnie potrafimy dobrać kolorystykę i klimat paczki aby pasowała do zainteresowań i profilu danego influencera. Po drugie realizujemy takie przesyłki na co dzień – wiemy jak przygotować paczkę aby wywołała efekt wow nawet na najbardziej wymagającym influencerze. Po trzecie jako firma mamy dostęp do najbogatszej kolorystyki balonów co jest kolejnym argumentem na to, że całość świetnie skomponujemy aby sprostała wymaganiom osoby wpływowej, która już nie jedno widziała!

Jak możemy spersonalizować przesyłkę?

Przede wszystkim możemy zamieścić napis na balonie. Jeżeli szukasz prezentu dla podróżnika doskonale sprawdzi się napis np. Asia #travelgirl, dodatkowo możesz dołączyć do paczki coś słodkiego co nada całości jeszcze większego blasku. Dla pięknej instagramerki, dla której kosmetyki nie mają żadnych tajemnic polecamy napis np. Karolina #beautyaddict.
Dla influencera lifestylowego polecamy balony w kolorze golden rose, które doskonale pasują do kolorystyki wielu profili, a napis imię + #InstaGirl czy #enjoylife nada mu niepotarzanego charakteru. Mamy również pomysł na to jak zaskoczyć pasjonatów kulinarnych! Wyskakujący balon z pudełka z napisem np. Marek #cookiemonster, #Masterchef czy #lovecooking to coś co podkreśli codzienną pasję ale i wywoła uśmiech i zaskoczenie na twarzy obdarowanego!

Stwórz swój balon!

W zakładce stwórz balon masz sam możliwość wpisanie własnego tekstu na balon, który my później dla Ciebie wykonamy. Do dzieła – niech fantazja Cię poniesie!

Niezależnie czy poszukujesz prezentu dla infulencera z zakresu parentingowego, lifestylowego czy beauty – u nas możesz tak spersonalizować balon, że doskonale będzie paskował do stylu obdarowanego.

Jeżeli chciałbyś się nas doradzić lub chcesz skomponować własny balon, napisz do nas – wspólnie stworzymy piękny prezent! A nasza Balonowa przesyłka dostarczy przesyłkę prosto do rąk własnych obdarowanego.