Pomysł na prezent dla młodej pary na wesele/ślub

Ślub to świetna okazja, aby spotkać się z całą rodziną oraz nowożeńcami. To także okazja, aby poznać drugą część rodziny ze strony panny lub pana młodych, których do tej pory się nie poznało. To także okazja do świetnej zabawy na weselu i wspólne przeżycie niezwykłych emocji na ślubie, w trakcie przygotowań do ceremonii i tuż po niej. Co jednak zrobić, kiedy nie można uczestniczyć w tych uroczystych okolicznościach zawarcia związku małżeńskiego młodej pary?

Jaki prezent wybrać dla młodej pary aby ich zaskoczyć?

Jeżeli nie ma możliwości uczestniczenia w uroczystości, pomysłem na prezent na ślub/wesele mogą być balony w pudełku.
Zestaw balonów złożony ze złotych serc i balona w kształcie samochodu z napisem “Wspaniałej podróży”, będzie świetnym prezentem dla nowożeńców planujących podróż poślubną. Personalizowany zestaw balonów w kształcie serca w kolorze pudrowego różu z napisem “Miłość”, to idealna propozycja dla uzupełnienia wystroju kościoła czy sali weselnej kiedy przesyłka dotrze do wybrańców. Zestawy z sercami jak Trio z serc i Trzy krople Miłości w kolorze czerwieni, Gold Wedding w kolorze złotym, Zjawiskowe Serca i Madame Pink Gold w kolorze różowym czy Złote trio w odcieniu metalizowanego złota, to paczka prezentowa, która po otwarciu przez nowożeńców dopełni efekt unoszącej się wokół gości bezwarunkowej miłości. Do balonów można dołączyć kartkę z życzeniami, bilecik z informacją kto był nadawcą prezentu niespodzianki, ale także dodatki, które pozostaną z młodą parą na dłużej, np. maskotkę w kształcie chmurki, gwiazdki czy rybki. Na osłodę można uzupełnić przesyłkę dodatkowymi słodyczami oraz zdjęciami, które zostały wykonane z parą młodą, a także vouchery na pierwsze zakupy poślubne.

balony z helem na ślub

Kiedy wybrać najlepszy czas balonowego podarunku na ślub?

Zamawiając balony do wysyłki na ślub, warto ustalić termin nadania na dzień wcześniejszy. Dzięki temu, para młoda zapamięta tą niezwykłą przesyłkę i będzie mogła cieszyć się niespodzianką już przed ślubem. Balony nie tylko będą zaskoczeniem związanym z prezentem jakiego nowożeńcy się nie spodziewają, ale także to oni ostatecznie zdecydują czy pokazać balony całej rodzinie czy zostawić je w domu, aby nikt ich nie zniszczył. Będą mogli wykorzystać je także do ślubnych zdjęć, co zachowa balony w pamięci na długie lata. Z balonów pojedynczych, jak np. Balon z helem w prezentowym pudełku z kokardą w kolorze MattPinkGold w kształcie serca, a także taki sam, czerwony wzór, mogą zostać podesłane osobno do domu Panny Młodej i osobno do domu Pana Młodego. Kiedy każde z nich, w tym samym czasie, otworzy drzwi i zobaczy ogromne pudełko z balonem w środku, poczuje wielką radość, że ktoś pamięta o nich jako jednostce, i każdemu z osobna życzy szczęścia, miłości aż po grób i samych dobrych chwil w przyszłym, zawieranym dzień później małżeństwie.

balony z helem na ślub