Pomysł na prezent dla Szefa na koniec roku

Koniec roku to czas podsumowań. Gdyby nie zmiana roku na kolejny, trudno byłoby powrócić myślami do minionych miesięcy, dostrzec udane przedsięwzięcia lub te, które wpłynęły na zmianę działania i drogi życiowej. Jedne sytuacje życiowe są przełomowe, inne nieznaczące. Dla firmy natomiast, każdy krok i podejmowane ryzyko wpływa na rozwój lub upadek działalności. Kiedy rok jest trudny i pracowity, czas podsumowań smakuje dużo bardziej niż wtedy, kiedy w trakcie roku była jedynie przewidywalna stabilizacja. Pomysł na prezent dla szefa na koniec roku powinien być zatem szczególny. Fakt, że szef przez cały rok był w stanie sprostać zmiennym oczekiwaniom rynku, utrzymać dobre relacje z klientami i pracownikami (mimo wielu codziennych przedsięwzięć z jakimi się mierzył), wymaga, aby podziękować mu za trud jaki włożył w utrzymanie w ryzach całej firmy. Jak zaskoczyć szefa na koniec roku? Jakie są oryginalne prezenty dla szefa na czas podsumowań i przełom Nowego Roku?

Zestaw dla szefa lub szefowej – w czym wybierać i jak podziękować za wspólny rok pracy?

Prezent dla szefa na koniec roku w postaci zestawów balonowych, może być wspólnym prezentem przygotowanym przez pracowników lub zostać przekazany indywidualnie przez każdego z nich. Kiedy firma jest niewielka a zespół zgrany, wybór zestawu na prezent, to szansa na zakup jednego dużego podarunku, który zrobi oszałamiające wrażenie na właścicielu lub właścicielce firmy. Taki zestaw może uświetnić ostatnie dni pracy w biurze (tuż przed urlopem noworocznym), lub z dumą być zabrany przez szefa lub szefową do domu, gdzie balony staną się dodatkową dekoracją na Nowy Rok i Sylwestra. Balonowe Trio, to rozwiązanie do wręczenia prezentu z rozmachem. Zestaw trzech gwiazdek w iście sylwestrowych kolorach złota, czerni, srebra lub błękitu, to wersje, obok których żaden pracodawca nie przejdzie obojętnie. Wystrzałowe kolory i gwiezdne kształty mogą być nawiązaniem do sukcesu firmy. Tym, bez wątpienia jest istnienie i rozwój firmy na rynku kolejny rok z rzędu. Nadrukowana na balonach gotowa sentencja np. “Ważna szycha”, “Sto lat”, “Dziękujemy, pracownicy firmy…” ukażą pracodawcy zgrany zespół i docenienie przez swoich pracowników. Elegancki prezent dla szefowej w postaci kuriera balonowego sprawi jej ogromną radość.

Balonowa przesyłka online

Prezenty dla szefa na Nowy Rok – czym go jeszcze zaskoczyć?

Balony w pudełku wybierane na prezent firmowy dla szefa lub szefowej, mogą zaskoczyć swoim wyglądem i kształtem, ale nie tylko. Każdy do paczki może dołączyć smakowite słodycze, jak Alpejskie Mleczko, czekoladki Merci, Ferrero Rocher lub Raffaello. Dla kadry kierowniczej można dodać także Flower Box z różami, który będzie formą dodatkowego podziękowania za wspólnie wykonaną pracę w danym roku. Prezent niespodzianka w postaci balonów, uzupełniona o dodatkowe elementy, jak czekoladki, zdjęcie wszystkich pracowników firmy, kubek dla szefa z napisem “Cheers, Wszystkiego Najlepszego” czy szampana Piccolo (do oblania z pracownikami podsumowania minionego roku i otwarcia Nowego Roku), będzie dla pracodawcy jeszcze większym zaskoczeniem. O takim prezencie niespodziance można tylko pomarzyć, a szef będzie mógł je spełnić właśnie dzięki swoim pracownikom.

Balonowa przesyłka na prezent

Personalizowany prezent dla właściciela lub prezesa firmy – czym go zaskoczyć?

Personalizowane życzenia na balonie, będą zupełnie inaczej odebrane przez prezesa lub prezeskę firmy, niż słowne życzenia skierowane twarzą w twarz. Imię i nazwisko obdarowanej osoby, extra napis na balonie lub napis na pudełku, mogą mieć formę inspirującego cytatu, sentencji motywacyjnej lub życzeń odnoszących się do działania firmy i ogromnego wkładu, jaki szefowie włożyli, aby firma się rozwijała i nabierała stabilności. W związku z tym, że balony wypełnione helem są trwałe i długo utrzymują się w powietrzu, wersje z personalizowanym napisem będą się świetnie prezentować nawet do tygodnia po wręczeniu. Warto o tym pomyśleć wybierając na prezent konkretny model balonów na podarunek. Personalizowany prezent dla szefa może nawiązywać do świątecznej atmosfery i zostać przekazany w okresie Wigilii firmowej, lub przypominać bardziej nagrodę za sukces istnienia firmy i być dostosowany do zbliżającego się Sylwestra. Taki podarunek, będzie więc cieszył oczy szefostwa, jeszcze długo po otrzymaniu.

Pomysł na prezent dla kierownika

Kierownicze stanowiska to często bycie prawą ręką szefa. Zadaniem kierowników jest dopilnowanie, aby firma działała bez zarzutów, a zespół sprostał wszystkim okolicznościom rynkowym i oczekiwaniom. Dzięki zgraniu zespołu nadzorowanego przez kierownika, firma może prawidłowo funkcjonować, a ludzie uzupełniać się wzajemnie posiadanymi umiejętnościami. Kierownicy są rzadziej doceniani niż szefostwo na wyższych szczeblach, chociaż to często na ich barkach składana jest cała odpowiedzialność za prawidłowe dopełnienie celów biznesowych. Balony z helem w pudełku wręczone do rąk kierowników, udowadniają, że w oczach swojego zespołu, ich rola jest ważna, dostrzeżona i wartościowa. Będą zachwyceni paczką z pojedynczym balonem kulą, na którym pojawią się spersonalizowane życzenia i gotowy nadruk np.”Sto lat”, “Spełnienia marzeń”, czy “Najlepszy kierownik pod słońcem”. Takie podziękowania na koniec roku będą również zachętą do utrzymania pozytywnych relacji w nowym roku kalendarzowym.