Pomysł na prezent na dzień chłopaka

Już 30 września Chłopcy i Panowie będą świętować swój dzień. Mimo istniejącego Dnia Mężczyzny, to właśnie Dzień Chłopaka jest dużo popularniejszą formą złożenia życzeń męskiemu gronu. Jest zdecydowanie bardziej świętowany także przez samych mężczyzn. W przeciwieństwie do Dnia Kobiet, które nie mają swojego odpowiednika w formie Dnia Dziewczyn, Dzień Chłopaka nabrał na sile właśnie z powodu obchodzenia go od najmłodszych lat. Mimo, że najpopularniejszy jest w okresie dzieciństwa i wieku nastoletnim, to również dorośli Panowie oczekują życzeń z okazji swojego święta. Wartość Dnia Mężczyzny nie ma już takiej samej siły wyrazu. Wiele osób zapomina, że taka okazja w ogóle wypada, mimo, że Dzień Mężczyzny obchodzony jest w jednym czasie na całym świecie. W różnych krajach, dzień przypadający na okazję Dnia Chłopaka jest natomiast zmienny i rzadko pokrywa się z 30 września jak to jest w Polsce. W naszym kraju jest to natomiast odpowiedni czas, by wręczyć prezent na Dzień Chłopaka zaprzyjaźnionym kolegom ze szkoły, z pracy czy wszystkim chłopakom ze swojej rodziny. Jaki prezent na Dzień Chłopaka wybrać, aby go zaskoczyć? Dlaczego modele balonów świetnie sprawdzają się w wydaniu dla Chłopców i Mężczyzn, a Balonowa przesyłka to najwygodniejsza, najprzyjemniejsza i najlepsza pomoc w realizacji prezentu na Dzień Chłopaka?

Poczta prezentowa na Dzień Chłopaka, czyli co zamówić na odległość?

Prezent z dostawą, to najodpowiedniejszy wybór, jeżeli chodzi o poszukiwanie prezentu, który można zamówić na odległość i jednocześnie mieć pewność dostarczenia przesyłki na czas. W zmieniającym się świecie, kiedy życie nabrało zdecydowanie więcej możliwości zdalnego dotarcia do osób rozmieszczonych po całym świecie, zakupy online i prezenty w formie wysyłkowej, dają gwarancję oryginalności i unikalnej oprawy. Ponadto, stają się podstawą do robienia prezentów niespodzianek, co zatarło się w świecie, w którym wszystko jest wiadome od ręki. Szczypta tajemnicy, niepewności, wielkość paczki prezentowej otwiera wyobraźnie, a prezent posiada prawdziwe znaczenie swoich słów. Tak jest także w przypadku prezentów balonowych na Dzień Chłopaka. Balony w kształcie serc, gwiazdek, kul czy zestawy balonowe w eleganckich męskich kolorach, jak czerń, srebro, granat, złoto czy brąz, świetnie sprawdzą się na okazję świętowania męskiego dnia.

czarne balony z helem w pudełku

Pomysł na prezent, czyli balony z nadrukiem na Dzień Chłopaka

Balony z helem wyróżniają się swoimi kształtami, barwami, oraz nadrukami. Dostępne w przesyłce prezentowej produkty balonowe są specjalnie przygotowane pod okazję, aby ułatwić nadawcom wybór odpowiedniego modelu dla chłopaków, którzy wyróżniają się innym typem charakteru. Nadruki typu “You’re simply the best” dziewczyny mogą wręczyć chłopakom klasowym. Kiedy każdy z nich, zobaczy na swojej ławce ogromne pudło z imienną dedykacją i powyższym napisem na metalicznym balonie, poczuje się wyróżniony i wyjątkowy. Oryginalność pomysłu na prezent pozostanie na pamiątkowych, klasowych zdjęciach, na całe życie. Balony, jako odpowiednik bukietów kwiatów wręczanych na Dzień Kobiet, będą dumnie noszone przez Chłopaków przez cały dzień obchodzonego przez siebie święta.

Kiedy natomiast prezent na Dzień Chłopaka ma trafić do rąk ukochanego lub szkolnej miłości, można wybrać wersję z gotowym nadrukiem typu “(Imię) You’re totally my type”, co oznacza – Jesteś totalnie w moim typie.

prezent na dzień chłopaka

Prezent na Dzień Chłopaka dla przyjaciela i kolegi

Męscy przyjaciele to niezawodni kompani do wszystkiego. Kiedy szkolne czasy się skończyły, a męskie przyjaźnie przetrwały lub zaczęły się w okresie studiów czy podczas pracy, warto wyróżnić i docenić obecność przyjaciół w swoim gronie. Na Dzień Chłopaka, dla najbliższych przyjaciół sprawdzą się balony z helem i nadrukiem “(Imię) Dobrze, że jesteś”, “Najlepszy mężczyzna na świecie”, “Najlepszy chłopak na świecie”. Najlepszy przyjaciel, po otrzymaniu takiego prezentu, będzie chciał się podzielić przed całym światem nie tylko otrzymanym balonem, ale także faktem, że ma przy sobie świetną przyjaciółkę, która robi dla niego takie niespodzianki. Kiedy do balona dołączone zostanie jeszcze wspólne zdjęcie z szalonych przygód, nawet jak z balona uleci cały hel, pozostanie pamiątka w formie wspólnej fotografii dostarczonej wraz z balonową przesyłką.

Dzień Chłopaka, a pomysł na prezent dla Taty lub Dziadka

Szkoły szkołami, ale co zrobić, kiedy Dzień Chłopaka dotyczy także Taty i byłoby przyjemnie umilić mu ten szczególny dzień? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać model balona w kształcie serca i w czarnym kolorze, na którym widnieje napis “Zawsze młody duchem”. Taka wersja zaskoczy także Dziadka, któremu można wręczyć równie interesujący pakunek. Uzupełniona o słodycze balonowa przesyłka oraz bilecik z zaproszeniem na wspólne chłopięce szaleństwa np. rajd po torze gokartowym czy jazdę monster truckiem, nada starszym Panom i święcie Dniu Chłopaka innego wymiaru. Co jak co, ale dziecko w duszy drzemie w każdym z Nas, a ujawnienie tego potencjału chociaż raz w roku, może nadać całkowicie nowego sensu w życiu.