Pomysł na prezent świąteczny dla żony

Pomysł na prezent świąteczny dla żony. Żona miłość twojego życia, spraw jej wyjątkowy prezent w te święta. Wiemy, że upominek dla kobiety to trudne zadanie musi być delikatny a zarazem niebanalny. Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja na sprawienie radości bliskiej nam osoby małymi lub większymi upominkami. Nadejdzie moment, kiedy nie będziesz wiedział co wybrać dla drugiej połówki. Pula prezentów wyczerpana? Nie martw się mamy kilka propozycji które świetnie sprawdzą się na każda okazję.

Prezent dla żony- co wybrać

Prezent dla żony to nie lada wyzwanie ale nie martw się na pewno znasz rzeczy, które lubi lub które kojarzą jej się z świętami. Wielu osobą święta kojarzą się z ciasteczkami korzennymi lub tak bardzo popularnymi pierniczkami. Co druga osoba piecze pierniczki przed świętami i staje się to miłą tradycją. Podaruj jej personalizowany balon gwiazdkę z napisem, na pewno będzie to miłe zaskoczenie gdy podczas otwierania pudełka wyskoczy z niego balon z tekstem prosto dla niej.


Personalizowany prezent na święta

Personalizowany prezent dla żony

Personalizowany pomysł na prezent świąteczny dla żony to upominek kierowany prosto do niej. Dzięki tego typu prezentowi ukochana zauważy zaangażowanie i poświecenie jakie włożyłeś w niespodziankę dla niej. Personalizowany balon to nie tylko imię na balonie, napis może zawierać także krótkie życzenia, jeśli jednak zdecydujesz się na przelanie słów na papier w dłuższej formie wybierz kartkę świąteczną, zamieść w niej życzenia prosto od serca. Do całego zestawu dobierz voucher, czekoladki lub flower box i idealny prezent świąteczny dla żony gotowy.

prezent świąteczny

Co na prezent zamiast bukietu z kwiatami?

Twoja ukochana kocha kwiaty ale w tym roku chcesz postawić na coś bardziej oryginalnego? Co powiesz na bukiet balonowy z twoim napisem. Sam zdecyduj jaki tekst chcesz zamieścić może będą do życzenia prosto od serca a może wyjątkowe Kocham Cię? Do przesyłki możesz dodać zdjęcie instax lub bilecik, który zamieścimy na wstążce przy bukiecie.bukiet balonowy z twoim własnym tekstem

Świąteczne życzenia śpiewająco

Na pewno znasz piosenkę której tytuł to All I Want For Christmas Is You, podaruj swojej ukochanej krótkie a zaraz wyjątkowe wyznanie. Na pewno miło się zaskoczy gdy po rozwiązaniu wstążki z pudełka wyskoczy balon czerwone serce z tak osobistym wyznaniem. Do paczki dodaj czekoladki i osłodź jeszcze bardziej świąteczne momenty.