Jak zaskoczyć mężczyznę w walentynki – pomysły na prezent

Jaki prezent dla chłopaka na walentynki wybrać? To pytanie zadaje sobie wiele Pań, ponieważ jest to spory dylemat kiedy zbliża się Dzień Świętego Walentego. Panowie nie okazują tak ekspresyjnie swojej radości z otrzymywanych prezentów jak to robią Panie. Nie ma się zatem wystarczającej pewności, czy prezent trafił w ich gusta, zaskoczył pozytywnie i ucieszył ukochanego mężczyznę. Chcąc mieć pewność co do udanego prezentu walentynkowego dla swojego chłopaka, męża lub skrytego obiektu westchnień, warto sięgać po rozwiązania, które będą miały w sobie nutę zabawy, niespodzianki, efektu zaskoczenia i nietypowości. Panowie lubią być tak samo zaskakiwani jak i Panie, więc im oryginalniejsza niespodzianka walentynkowa, tym zostanie w pamięci Panów na dłużej.

Klasyczne serce w nieklasycznym stylu

Poczta balonowa potrafi zaskoczyć każdego, szczególnie w Dzień Świętego Walentego. To czas, kiedy każdy skrycie oczekuje upominku w skrzynce lub zapukania do drzwi, w których stanie kurier z przesyłką. Okazywanie uczuć w dzień Walentynek, nie ma aż takiej samej siły w innych dniach w roku. Każdy chce być kochany i każdy chce kochać, więc podarunek otrzymany w Walentynki daje potwierdzenie, że jest się dla kogoś ważnym. Serce jest symbolem uczuć i Święta Walentego. Wybór serca na prezent to wyraz miłości lub zauroczenia drugą osobą. Żeby zaskoczyć swoją wielką miłość lub męską bratnią duszę, świetnym pomysłem na prezent będzie ogromne, wielkie złote serce, w postaci balonu wypełnionego helem. Gigantyczny balon wielkości 70 cm dostarczony przez kuriera balonowego do drzwi ukochanego, zrobi na nim niepowtarzalne wrażenie. Na balonie
widniejący napis Love, uzupełniony spersonalizowanym przekazem, wprawi adresata w zachwyt. Aby tak się stało, wystarczy jak obdarowany otworzy duże, lekkie pudełko, z którego wyskoczy złote serce prosto przed jego ozy. Otrzymanie takiego serca od swojej miłości, nie będzie mogło obejść się bez odpowiedzi. Jeżeli prezent walentynkowy ma mieć jeszcze większy rozmach, dobrym pomysłem na prezent, okażą się także rozwiązania złożone z zestawów balonowych. Zestaw dwóch serc
lub trio z dodatkami, będzie oznaką prawdziwego gestu uczuć. Wersja o klasycznej czerwieni, serca złote, srebrne, białe, granatowe lub czarne, to idealny wybór kolorystyczny na prezent dla Panów. Do balonowej przesyłki wypełnionej sercami, warto dodać wspólne zdjęcie, bilecik z dodatkowymi życzeniami, a nawet coś słodkiego, żeby wybranek osłodził sobie trochę dzień. Praliny Ferrero Rocher czy czekoladki Merci do zestawu fruwających balonów, będą odpowiednim wyborem.

Walentynkowa gwiazdka z nieba

Kiedy Walentynka ma trafić do chłopaka lub mężczyzny, z którym nie jest się w związku, dobrym pomysłem na walentynkowy prezent będzie gwiazdka z nieba, ściągnięta prosto na ziemię. Tą gwiazdką będzie balon wypełniony helem, który wyskakując z pudełka uniesie gwieździstą walentynkę na wysokość wzroku mężczyzny. W ten sposób nie tylko ujrzy balon w całej okazałości, ale i życzenia walentynkowe lub wyznanie miłości. Gwiazdka z napisem “#LoveForEver”, lub “#KochamCię” będzie odpowiednim wyznaniem kiedy brakuje odwagi na ujawnienie swoich uczuć. Dzielenie się miłością, nawet wtedy kiedy jest ukryta, jest zdecydowanie lepsza niż nienawiść. Kto zatem nie chciałby dostać takiej walentynki z informacją, że jest się przez kogoś kochanym?