Prezent dla 3 latka – pomysły na prezent

Zabawki ze sklepu Smyk. Książeczki do kolorowania. Lalki, gry, puzzle, klocki, pluszaki czy figurki. To wszystko jest możliwe do zrealizowania z ofertą kuriera balonowego. Paczka z balonami w swoich balonowych zestawach, oferuje voucher, w postaci bonu do SMYKa. W jednym miejscu można przygotować imponujący prezent dla 3 latka na urodziny, który rozpocznie szereg prezentowych zdarzeń będących niespodzianką dla dziecka, także po jego urodzinach. Paczka balonowa to świetny początek na zrobienie dla 3 latka odjazdowych urodzin. Każde dziecko kocha balony. Jak przygotować je w formie urodzinowego prezentu? W jaki sposób wymyślić ciekawy pomysł na prezent dla 3 latka?

Prezent dla 3 – latka na urodziny, czyli zaskocz chłopca nietypowym rozwiązaniem

3 lata! To zobowiązuje. W wieku 3 lat, każdy chłopiec wie więcej o świecie, niż niejeden dorosły. Ilość pytań przekracza wszelkie oczekiwania, nie mówiąc o ciekawości świata, której od 3 latków może uczyć się każdy. Nic więc dziwnego, że i prezent na urodziny dla 3 latka chłopca, powinien odpowiadać na wszelkie pytania, które go nurtują. Balonowe prezenty mogą być podparte pasjami 3 latka, które głównie opierają się na postaciach z bajek np. Spidermanie, Supermanie, grze Minecraft, czy postaciach z bajki Psi Patrol. Idealne na prezent dla 3 latka na urodziny, okażą się balony z postaciami ulubionych maskotek, np. w kształcie kosmonauty, samolotu, podobizną liska czy nadrukiem samochodu straży pożarnej.

Prezent dla 3 – latki, czyli niespodzianka dla dziewczynki

Prezent dla 3 latka dziewczynki prosto z bajkowej krainy, rozświetli nawet najbardziej nadąsaną buzie. Córeczka, wnuczka, czy chrześnica nie przejdzie obojętnie obok kolorowych balonów, które skrywają w sobie potencjał do zabawy i wiele nieodkrytych jeszcze tajemnic. Balon z kolorowym nadrukiem postaci z bajki Masza, zestaw balonowy intensywnie fuksjowych serduszek z nadrukiem postaci z bajki Kraina Lodu, urocze balonowe psiaki w zestawie z personalizowaną gwiazdką z bajki Psi Patrol czy urokliwa Smerfetka i Mała Sarenka, to rozwiązania na prezent, z których każda dziewczynka będzie zadowolona.

Balon Masza i niedźwiedź

Prezent dla 3 latka na urodziny, czyli personalizowany balon ze zdjęciem

Prezent dla 3 latka na urodziny to nie tylko szansa pokazania dziecku świata pełnego barw i tajemniczości. Dzieci poznają świat poprzez emocje, a one, bez wątpienia, pojawią się kiedy na balonie znajdzie zdjęcie malucha. Wersja białych gwiazdek, które można przekazać na urodziny dla chłopca lub dziewczynki (wybierając wersję w błękicie lub różu) są świetną bazą na wykonanie nadruku zdjęcia dziecka i podpisu “Urodziny (Imię)”. Balon urodzinowy dla 3 latka w takiej wersji, jest chętnie wybierany przez Babcie, Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy nie znają w pełni upodobań malucha. Ponadto, świetnie sprawdza się na przyjęciu urodzinowym i na profesjonalnych sesjach fotograficznych dedykowanych danej okazji. W ten sposób, można uwiecznić na zdjęciach daną rocznicę i zachować tą chwilę na dłużej, a po latach, nie mieć wątpliwości co do mijających lat u pociechy.

balon cyfra 3 z helem

Prezent dla fana dinozaurów, czyli zaskocz swojego 3 latka

Prezent dla fana dinozaurów powinien być szczególny, tym bardziej, kiedy dziecko ma dopiero 3 latka i jeszcze przed nim, cały świat wielkich jaszczurek do odkrycia. Balon z helem dinozaur dla chłopca na urodziny, który porusza się w powietrzu z dumą i złotą koroną na głowie, ma oprawę graficzną współgrającą z dziecięcym światem. Przypominając swoim kształtem i designem pluszową maskotkę, uzupełni dziecięcy pokój. Rodzice nie będą mieć obaw, że po zmroku dziecko ujrzy w dinozaurze ogromnego potwora z krainy dawnych lądów, a dziecko będzie mieć namiastkę nowego przyjaciela, z którym bez wątpienia da się zaprzyjaźnić. Sny dziecka wśród takich dinozaurów okażą się spokojne i kolorowe.

balon dinozaur z helem

Prezent dla fana supermana oraz dl fana spidermana

Kto by nie chciał mieć siły i dobrego serca jak Superman lub Spiderman, którzy walczą ze złem, aby ocalić ludzi? Takiej siły ludzie nie mają, ale w dziecięcym świecie wszystko jest możliwe. Pomysł na prezent dla 3 latka, który oparty jest na sile superbohaterów, to propozycja, na wzbudzenie w maluchu pasji do działania już od najmłodszych lat. Nadruk Supermana na balonie, który leci wprost do rąk 3 latka, a także zestaw balonów z helem w pudełku, gdzie poza balonem z podobizną Spidermana towarzyszyć mu będą balonowe gwiazdki, to prezent dla fana Spidermana i prezent dla fana Supermana, którego nie jest w stanie zastąpić nawet najlepsza zabawka. Dlaczego? Ponieważ żadna zabawka nie będzie w stanie latać i skakać z 3 latkiem wszędzie tam, gdzie on.

Balonowa przesyłka dla dzieci

Prezent dla fanów bajki psi patrol

Psi Patrol to ulubiona bajka maluchów. Zadając sobie pytanie jaki pomysł na prezent dla 3 latka wybrać, warto pomyśleć o postaciach kluczowych bohaterów tejże bajkowej opowieści. Psiaki Skye, Rubble i Chase w formie kształtnych balonów wypełnionych helem, to prezent z psim patrolem i spełnienie marzeń o małym piesku. W ten sposób, można nauczyć malucha jak opiekować się przyszłym zwierzakiem, który może pojawić się w domu. Wybierając balon w kształcie piesków w bajkowej wersji, to szansa połączenia przyjemnego z pożytecznym, i namiastka przejścia ulubionej postaci do realnego życia dziecka. Ponadto, kiedy prezent ma być skierowany do bliźniaków dwujajowych, czyli dzieci które urodziły się w tym samym czasie, ale posiadają różną płeć, można skompletować balonowe prezenty z bohaterami bajki Psi Patroli i przeznaczyć je zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Balon foliowy Psi Patrol Marshall