Prezent dla konesera whisky

Whisky to ekskluzywny alkohol, który powstaje z wyselekcjonowanych produktów zbożowych i słodowych. Dojrzewający w drewnianych dębowych beczkach przez okres minimum 12 lat, nabiera niepowtarzalnego smaku, który doceniają koneserzy tak długiego wyczekiwania na ten unikalny charakter Whisky. Bogaty smak, urozmaicony dodatkowymi detalami, w zależności od gatunku, rodzaju i wieku luksusowego trunku, staje się produktem docenianym przez nielicznych. Jak można zaskoczyć konesera whisky? Co kupić dla miłośnika wyjątkowego alkoholu, kiedy akurat obchodzi urodziny, imieniny lub ma powód do radości w związku z odnoszonym właśnie sukcesem zawodowym? Czy tylko butelka Whisky w tradycyjnym wydaniu może spowodować radość na twarzy obdarowywanej osoby? A co, gdyby prezent dla konesera Whisky unosił się nad ziemią? Paczka z balonami ma dla miłośników Whisky coś specjalnego. Co to takiego?

Wyślij prezent na urodziny oparty na Whisky

Prezent dla miłośnika Whisky to nie tylko alkohol, luksusowe, kamienne kostki lodu, kieliszki do degustacji trunku i jego pochodnych, szklana karafka, szklanki do Whisky, piersiówka, bilet na wydarzenie dla koneserów smakowania, książka lub ebook o rodzajach Whisky, czy próbki różnych rzadszych smaków alkoholu. Tego wszystkiego obdarowywany koneser będzie się spodziewał i taki prezent nawet nie zrobi na nim wrażenia. Ponadto, najczęściej dysponuje już takimi dodatkami do alkoholu. Jedyną niewiadomą, która będzie dla niego nowością to organizacja eventów tematycznych. Bilety na festiwale i spotkania są czymś wyczekiwanym najbardziej. To na nich, co roku, prezentowane są najlepsze i najnowsze w wytworzeniu smaki Whisky. Prezent dla konesera Whisky powinien być zaskakujący, aby udało się zrobić na nim naprawdę piorunujące wrażenie. Luksusowa pasja i umiejętność odróżniania smaków i gatunków alkoholowego napoju, powodują, że nie jest tak łatwo wybrać prezent, który nie powtórzy się, spośród tych znajdujących się już w domu konesera. Chcąc wykluczyć powtarzalność przedmiotów jakimi zostanie obdarowany adresat urodzinowy, warto patrzeć na prezent nieszablonowo. W ten sposób odnaleźć można rozwiązanie jakimi są balony w kształcie butelki Whisky, idealnie odpowiadające wizerunkowi prawdziwej butelki wypełnionej alkoholem.

Balony z helem na urodziny dla mężczyzny w kształcie butelki Whisky, umożliwią organizację prezentu i przyjęcia niespodzianki. Urodzinowy zestaw balonowy, złożony z 5 sztuk pięknie mieniących się balonów w kształcie gwiazdek (w kolorze czarnym, perłowym i srebrnym) doda luksusowego wyrazu balonowej butelce, która unosi się tuż przy nich. Zestaw wyglądający jak balonowy bukiet, gdzie butelka Whisky gra tzw. pierwsze skrzypce, a gwiazdki otaczają ją wokół wydobywając kunszt całej kompozycji, ukryty jest w dekoracyjnym kartonie przeplecionym złotą wstążką. To dla konesera Whisky bardzo trafiony wizualnie i tematycznie prezent, który doceni i oceni równie wysoko, jak smak konkretnego gatunku alkoholu.

balony z helem na urodziny dla niego

Jaki prezent wybrać dla konesera Whisky?

Wiele osób zadaje sobie pytanie – jaki prezent dla konesera Whisky wybrać, aby odbiorca był naprawdę zadowolony z podarunku? Jakby nie patrzeć, wyszukany gust alkoholowy, to także wyszukany gust w kwestii otrzymywania prezentów. Inaczej dobiera się prezent przeznaczony dla znajomego z pracy, a inaczej dobiera podarunek dla bliskiej osoby, która jest miłośnikiem alkoholu. W pierwszym przypadku, taki prezent wymaga formalnego wyrazu, w drugim – na więcej można sobie pozwolić. Nie w każdym miejscu jest możliwe wręczenie w prezencie wykwintnego alkoholu, ponieważ okoliczności lub przepisy zabraniają przekazywania takich podarunków. Nikt jednak nie zarzuci prezentu w dostawie, który będzie posiadał dużo większy gabarytowo alkohol niż pojedyncza butelka, z tą różnicą, że produkt będzie wypełniony helem, będzie niezwykle lekki i dekoracyjny.

balony urodzinowe z helem dla niego

Dodatki do prezentu dla miłośnika Whisky

Wyślij prezent na urodziny w postaci balonów w kształcie Whisky – w zestawie lub pojedynczo, ale pamiętając, że możesz wkomponować także inne prezenty i atrakcje do prezentu realizowanego przez kuriera balonowego. Koneser Whisky nie będzie spodziewał się formy prezentu, ani tego, co jeszcze kryje wielki karton, który przekroczy drzwi jego domu lub biura. A tam, wewnątrz, umieścić można pamiątkowe zdjęcie ze wspólnych degustacji, dołączyć bilecik z numerem Vouchera, datą i miejscem odbywającego się w Polsce lub za granicą spotkania dla wszystkich miłośników Whisky, czy umieścić słodycze jak np. pralinki Ferrero Rocher, które kolorystycznie i wizualnie dopasują się do stylu butelki Whisky. Trunek w kolorze złota i czekoladki w złotych papierkach będą wyglądać jak komplet. A gdyby tego było mało, pudło z prezentem można dodatkowo spersonalizować. Zatrzymanie go przez odbiorcę, kiedy balony stracą swój wigor, wpłynie na znalezienie dogodnego miejsca do przechowywania wyposażenia do Whisky lub większej ilości butelek. Może to nie będzie beczka, w której alkohol leżakuje, aby nabrać smaku, ale dekoracyjny karton na butelki gotowego Whisky na pewno. Każdy koneser doceni taki prezent, ponieważ wyróżni się wśród innych i chwyci za serce w każdym detalu. Cechuje się elegancją, nowoczesnością i nowoczesnym podejściem do składania życzeń.