Prezent dla pierwszoklasisty – Balonowa przesyłka w formie niespodzianki

Pierwszy dzień szkoły to duży stres dla każdego malucha i ucznia, szczególnie, jeżeli jest to pierwszy dzień stania w szeregach pierwszoklasistów. Sytuacja z perspektywy malca nie należy do najłatwiejszych. Rodzice i rodzina, wraz z dzieckiem, przeżywa ten ważny i przełomowy dzień w życiu swojego podopiecznego. Nowy budynek, nauczyciele, inne dzieci, obawy jak zachowa się dziecko w nowej szkole, jak się odnajdzie w nowym, nieznanym dotąd środowisku, to spory stres dla wszystkich członków rodziny. Prezent dla pierwszoklasisty będzie w tym przypadku odskocznią od piętrzących się myśli o losach dziecka, w pojawiających się nowych warunkach. Niespodzianka będzie także odskocznią od myśli dotyczących nowych warunków, które wpłyną na dalsze losy, wychowanie i kształtowania charakteru potomka. Prezent na rozpoczęcie szkoły, do której siedmiolatek wybiera się po raz pierwszy, powinien być wizytowy i spektakularny, aby odwrócić uwagę od stresujących sytuacji związanych z pójściem do pierwszej klasy. Takim prezentem dla pierwszoklasisty, bez wątpienia okażą się balony wypełnione helem, które dzieci wręcz uwielbiają.

prezent dla pierwszoklasisty

Paczka z balonami dla dzieci idących pierwszy raz do szkoły – dlaczego warto?

Paczka z balonami oferuje ogromną gamę balonów ukierunkowanych pod dzieci w różnym wieku. Kiedy dzieci pierwszy raz wybierają się do szkoły, z jednej strony jest to dla nich ciekawa atrakcja, a z drugiej ogromna niewiadoma. Prezent dla pierwszoklasistów nie może być zatem zwyczajny. Kiedy tak będzie, pod wpływem ogromu emocji, dzieci przejdą obok niego obojętnie. Co innego, kiedy ich oczom ukażą się wielkoformatowe balony wyskakujące z wielkiego pudła. Po otwarciu kartonu, radość z otrzymanego prezentu będzie pełna ekspresji. Maluchy, z pełnym zapałem przekroczą próg szkoły, ponieważ wydarzenie skojarzą z miłym przeżyciem. Modele balonów przygotowane specjalnie pod tą szczególną okazję, zrobią wrażenie zarówno na dziewczynkach, jak i chłopcach. Dostępne wersje można wręczyć tuż przed wyjściem na oficjalne rozpoczęcie dnia szkoły lub tuż po powrocie do domu – jako forma gratulacji rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Wszystko zależy od charakteru dziecka i jego przebojowości. Nieśmiałe pociechy zdecydowanie lepiej odbiorą otrzymanie balonów przed tym co ich czeka w nowej szkole. Dzieci przebojowe natomiast, które aż się wyrywają, aby do szkoły ruszyć, warto obdarować balonami tuż po uroczystości pasowania na ucznia. Efekt ich radości związanej z rozpoczęciem szkoły będzie wówczas dużo bardziej spontaniczny.

prezent gratulacyjny

Pomysł na prezent dla pierwszoklasisty, czyli jak przełamać pierwsze lody w szkole?

Pierwsza klasa – to brzmi dumnie! Jest to bez wątpienia powód do świętowania, chociaż maluchy jeszcze nie zawsze do końca wiedzą dlaczego. Aby wspomóc odebranie szkoły w pozytywny sposób i podkreślić dlaczego chodzenie do szkoły i nauka są w życiu bardzo ważne, pomogą w tym balony spersonalizowane. Na ich powierzchni, widniejące imię dziecka lub samodzielnie dopisana sentencja, przekonają malucha, że warto iść do szkoły. Dostępne modele balonów jak. np. kształt gwiazdki, balon w kształcie transparentnej kuli wypełnionej wewnątrz piórkami, serduszka, balony w kształcie misia Pandy, Słonika na szczęście lub uśmiechniętego kotka, są tematycznie przygotowane do tej konkretnej okazji, jaką jest pierwszy dzień w szkole. Modele z gotowymi nadrukami jak: “Czas zdobyć wielkie osiągnięcia!”, “Gratulacje”, “Ten kot przyniesie Ci szczęście”, “Szczęśliwych dni”, “Gratulacje, Zostałaś dziś pierwszoklasistą”, “Witaj szkoło, Powodzenia!”, czy “Mądra głowa”, dopełnią przekaz, jaki chce się przekazać swoim pociechom lub wnuczętom. Balonowy prezent może być wręczony bezpośrednio przez rodziców, ale także dziadków, rodzeństwo, chrzestnych, ciocię lub wujka. Kiedy maluch otrzyma prezent niespodziankę z okazji swojego pójścia do szkoły, zapamięta tę chwilę na kolejne, jak nie wszystkie lata życia. Szkoła to źródło wiedzy. Maluch będzie zdobywał co roku nowe umiejętności, aby w przyszłości móc spełniać marzenia w wyuczonym, zdobytym lub pełnym pasji zawodzie. Możliwe, że przyszły zawód pozna w trakcie początków swojej edukacji, więc nie może być zrażony do szkoły od samego początku. To właśnie od tego momentu, w dzieciach zmieniają się plany z zostania strażakiem na zostanie naukowcem, lub marzenia o byciu baletnicą przeistaczają się w bycie pisarką.

prezent dla dziewczynki do szkoły

Dlaczego balony to najlepsza niespodzianka dla pierwszoklasisty?

Odkrywając możliwości jakie daje szkoła i nauka nowych umiejętności, balony na prezent dla pierwszoklasisty, mogą być taką początkową, edukacyjną mini łamigłówką dla malucha. Wybierając konkretny wzór balonów z nadrukiem dotyczącym okazji pójścia pierwszy raz do szkoły, warto uzupełnić go o dodatkowe gadżety, które pozostaną z dzieckiem na kolejne lata nauki. Dobrym przykładem będzie dołączenie do kuriera balonowego kubka z nadrukiem oraz poduszki dekoracyjnej w kształcie zajączka Neli, Misia Maciusia lub Liska Wiktora. Gorące kakao pite w kubku do porannego śniadania, kiedy dziecko będzie szykować się do szkoły, przypomni mu miłe chwile z pierwszego dnia w nowym środowisku. Natomiast poduszka maskotka, okaże się świetnym przytulakiem, kiedy dziecko będzie ponosić szkolne porażki i doświadczać mniej przyjemnych dla niego rzeczy, które są nieodzownym etapem życia. W związku z faktem, że to dzień do świętowania, nie może w paczce zabraknąć także słodkości, np. ulubionego przez dzieci Toffifee i szampana Piccolo, którym zostanie wzniesiony toast za pierwszoklasistę. Ciekawym dodatkiem dla malucha będzie też coś ekstra, np. forma łamigłówki zapisana na dołączonym do paczki bileciku. Prosta łamigłówka, którą dziecko spróbuje samodzielnie rozgryźć, odwróci uwagę od ewentualnych trudności wejścia w nowe, szkolne przestrzenie. Bilecik pozostanie pamiątką na kolejne lata np. jako zakładka, a kiedy potomek dotrze na studia i zobaczy łamigłówkę raz jeszcze, dostrzeże całą swoją dotychczasową drogę nauki. Taki kompleksowy prezent dostarczony przez kuriera balonowego do rąk pierwszoklasisty, to wartość, jakich mało.