Prezent dla przyjaciółki – pomysł na prezent

“Przyjaciółka, to osoba, z którą nawet nudzenie się jest fajne”. To jeden z trafnych cytatów, którym można opisać każdą przyjaciółkę, bez względu na okoliczności, wiek czy charakter. Przyjaciółka potrafi rozśmieszyć, wesprze w ciężkich chwilach, jest towarzyszką długich rozmów i kumpelą do szaleństw na piżama party. Przyjaciółka to siostra, którą można wybrać samodzielnie. Jaki prezent dla przyjaciółki wybrać, aby zrobić jej niezapomniane urodziny? Czym zaskoczyć przyjaciółkę, kiedy okazja jest nietypowa lub szalona? Jest ku temu kilka ciekawych rozwiązań.

Kreatywny prezent dla przyjaciółki

Kreatywny prezent dla przyjaciółki może mieć wyraz szalonego pomysłu, niebanalnego rozwiązania, nieprzewidywalnej niespodzianki lub rozwiązania opartego na bazie realizacji jej najskrytszych marzeń. Oryginalny i pomysłowy prezent dla przyjaciółki może być przygotowany ze względu na urodziny, imieniny, awans w pracy, ostatni dzień panieński przed ślubem, narodziny dziecka, czy wygraną w lotto. Kreatywność to klucz do wszystkiego. Dzięki niej, można przyjaciółkę porządnie zaskoczyć, ponieważ klasyczne prezenty i rozwiązania są dosyć przewidywalne. Ponadto, pokazując przyjaciółce swoje kreatywne usposobienie, otwiera się drzwi do poznawania i odkrywania z nią nowych przygód w przyszłości. Kreatywne prezenty charakteryzują się w różny sposób. Mogą być przesycone kolorami, wyróżniać się kształtem, funkcją, przekazem, a nawet formą i sposobem dostarczenia. Jednymi z najbardziej kreatywnych pomysłów na wręczenie prezentu przyjaciółce są balony wypełnione helem. Dostarczane do adresatki w czasie i miejscu, w którym nie spodziewa się paczki – i to w tak dużym wydaniu – jeszcze bardziej napawa ciekawością otwarcia pudła z zawartością. Kiedy to następuje i oczom ukazują się modele balonów dostosowane do charakteru i osobowości adresatki, można mieć pewność, że poza ogromnym uśmiechem, na twarzy przyjaciółki mogą ukazać się również łzy wzruszenia, radości, a także wyrazy szczęścia ukazany w podskokach.

Balonowa przesyłka na urodziny

Pomysł na prezent dla przyjaciółki

Pomysł na prezent dla przyjaciółki, często wiąże się ze wspólnymi przeżyciami, marzeniami przyjaciółki czy osobowością i charakterem obdarowanej. Przyjaźń, to relacja oparta na szczerości, lojalności, prawdziwości. Im bardziej oparta na aspektach związanych ze skrajnymi przeżyciami, tym jest trwalsza. Prezent dla przyjaciółki wymaga zatem większej staranności, niż jedynie prosta forma życzeń, czy czekoladki kupione w dyskoncie w drodze do jej domu. Kiedy przyjaciółka obchodzi ważne święto, warto postarać się o unikalny prezent, jakim jest np. balon lub zestaw balonowy. Zapakowany w wielki dekoracyjny karton obłożny kolorowym papierem, może być uzupełniony dodatkami, które spowodują, że prezent nabierze bardziej kompleksowej formy. Kartka okolicznościowa, wspólne zdjęcie na pamiątkę, czekoladki, szampan Piccolo, a także Bon do sieci Rossmann, Empik czy Zalando, to szansa na prezent, którego nie da się uznać za nijaki. W balonowej przesyłce przyjaciółka ma wszystko czego jej potrzeba – życzenia prosto z serca, wspomnienia, które nadal trwają, słodkości na wieczór pod kołdrą, i voucher na ekstra zakupy, które sama wybierze. Czego zatem chcieć więcej? Wzruszający prezent dla przyjaciółki na każdą okazję gotowy.

Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki

Balony to wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki, ze względu na bogactwo wzorów i wystrzałową formę. Prezent dla przyjaciółki, w którym znajduje się zestaw balonów w kształcie gwiazdek, z butelką balonowego szampana i bilecikiem, na którym można umieścić listę urodzinowych atrakcji do odhaczenia, będzie dużym zaskoczeniem, szczególnie podczas otwierania pudła na urodzinowym przyjęciu. Podobne wrażenie zrobią balony w kolorze różowego złota w kształcie liczby 18. Każda przyjaciółka z przyjemnością zrobi sobie z nimi zdjęcie i pochwali swoją indywidualną 18-tką w social mediach. A kiedy impreza potrwa do późnych godzin nocnych, jak przystało na już dorosłe osoby, pastelowa balonowa gwiazdka z napisem “100 lat!” zachwyci zaproszonych gości i doda pozytywnej i pełnej energii oprawy urodzinowym chwilom.

balony z helem na osiemnastkę

Prezent na 30 urodziny dla przyjaciółki

30-te urodziny zmieniają całe życie. To często czas życiowych przewrotów i zmiany dotychczasowych priorytetów. Dla każdej przyjaciółki to szczególna data. Większość kobiet w tym wieku, marzy już o stabilizacji życiowej, a nawet rodzinie, ale nie zawsze te marzenia się realizują. Prezent na 30 urodziny dla przyjaciółki, powinien dawać jej nadzieję, motywację, potwierdzenie lojalności, bez względu na status osobisty, społeczny czy zawodowy. To szansa na szaleństwa jak w latach młodości i możliwość wkroczenia w pełną, poznaną już dorosłość z przytupem. Balonowa 30-tka, balon kula w pastelowych kolorach, transparentne kule z indywidualnymi życzeniami na powierzchni, a może zestaw balonowy w tropikalnym stylu np. na imprezę urodzinową Flaming Party – uderzą do głowy solenizantki. Efekt będzie nie tylko ze względu na bąbelki czy hel ukryty wewnątrz balonów, ale także szok związany z pomysłowością prezentu.

prezent dla przyjaciółki na urodziny

Prezent dla przyjaciółki na 40 urodziny

Co na prezent dla przyjaciółki wybrać, kiedy czeka ją okrągła rocznica urodzin, jak 40-tka? Wystrzałowe urodziny powinny być tu wyznacznikiem. Zestawy balonowe w kobiecych kolorach, do tego możliwość personalizacji prezentu, dołączenie do paczki Flower Boxa z piankowych róż oraz kubka z napisem “Hej piękna”, stworzą niezapomnianą pamiątkę urodzinową dla czterdziestolatki. Taki prezent dla przyjaciółki na 40 urodziny to okazja do tworzenia kolejnych, wspólnych wspomnień w przyjaźni. Balony, róże i kubek to nie tylko chwilowy prezent na dzień urodzin. Pozostaną z solenizantką na dłuży czas, więc warto wybrać model idealnie dopasowany do adresatki.