Prezent dla żony – zrób jej niespodziankę

Czy musi być okazja, aby zrobić swojej żonie niespodziankę? Czy zawsze musi być powód, aby poprawić swojej miłości dzień i nadać mu radosnej oprawy? Każda kobieta uwielbia dostawać prezenty z zaskoczenia, i bez okazji. Gdyby mężczyźni o tym wiedzieli, obdarowywali by Panie dużo częściej, niż faktycznie im się to zdarza. Ponadto, w oczach kobiet, uznawani byliby za ideał. Co zatem ideał może kupić swojej żonie idealnego na prezent bez okazji? Co może wybrać na jej urodziny lub imieniny, aby poczuła się jedyna w swoim rodzaju, a prezent nie skończył się przydatnym rozwiązaniem do kuchni czy sprzątania – z których to rzeczy będą korzystać wszyscy, a nie tylko ona? Chcąc być idealnym mężem, który zawsze czyta w myślach swojej wybranki i codziennie przynosi do domu pomysłowy prezent dla żony, warto zaskakiwać ją o każdej porze dnia i nocy oryginalnym upominkami, jak np. balony z dedykacją wypełnione helem.

Dlaczego warto robić żonie niespodzianki?

Niespodzianka dla żony może mieć formę podziękowania za to, że jest. Może być dobrym pozdrowieniem z życzeniami na miły dzień. Może pełnić rolę cichej Walentynki przekazywanej 365 dni w roku z wyznaniem miłosnym. A może być także formą przeprosin, za zbyt małe okazanie uczuć, nie wykonanie obiecanego zajęcia lub nie okazanie wystarczającej chwili czasu. Im bardziej nieprzewidywalny prezent, tym będzie dla żony atrakcyjniejszy w odbiorze. Im bardziej będzie różnił się od poprzedniego – tym jako mąż okażesz swoją kreatywność i pomysłowość. A im bardziej żona zaniemówi z wrażenia, tym za każdym razem jako mąż, rozpalisz ponownie uczucie i podsycisz ogień miłości.

Moment niepewności i kurier w drzwiach, który zjawił się pod domem bez zapowiedzi, to uczucie, które lubi każdy. Rozpakowując prezent niespodziankę, każda żona będzie czuła ekscytacje. A kiedy ten prezent odmieni jej cały klasyczny dzień pełen obowiązków, codziennych napięć, stresu w pracy czy wysiłku związanego z wychowaniem dzieci i przebywaniem z nimi 24h na dobę, tym bardziej niespodzianka (tylko dla niej) podniesie ją na duchu. Mały, ale znaczący gest zmotywuje, rozwieje wszelkie smutne dni, depresje, pretensje czy rozczarowanie życiem. Żona będzie miała pewność, że ten cały wysiłek i marzenie o urlopie na bezludnej wyspie, gdzie doładuje akumulatory do dalszego życia, nawet jeżeli się nie spełni, to wypełnią je codzienne prezenty.

balon złota gwiazdka z helem

Jaką oryginalną niespodziankę dla żony wybrać?

Chcąc zaskoczyć swoją żonę pomysłowością, warto sięgnąć po produkty kuriera balonowego. Jednego dnia można wysłać balonowe czerwone serce z wyznaniem miłości.

Drugiego balonową gwiazdkę prosto z nieba.

Trzeciego balonowy bukiet, który zastąpi żywe kwiaty mające tylko określoną trwałość. Czwarty dzień może odmienić żony nastrój, a w tym pomoże balonowe trio złożone z trzech kul w tęczowych barwach.

Piątego dnia żona będzie potrzebować nieco słodkości, a wtedy najlepsze ku temu będą balony w kształcie muffinki czy donuta.

Szóstego dnia balon może być zaproszeniem na weekendową randkę, a wtedy pudełko z balonem do przebicia, z którego wyskoczy pytanie i bilecik z miejscem spotkania okażą się świetną pomocą.

A siódmego dnia można zaskoczyć żonę zabawnym wzorem. Flaming balonowy zastąpi zaproszenie na wycieczkę. Różowy skuter nawiąże do przejażdżki po mieście. A zabawny smerf, przyniesie nowinę o czasie z dziećmi w wesołym miasteczku.

balon na urodziny
https://forsomeone.pl/produkty/balon-z-helem-rozowa-gwiazdka-dla-ciebie-nawet-gwiazdka/

Pomysłowy prezent dla żony bez okazji

Nie musi być żadnej specjalnej okazji, aby dzielić się z innymi prezentami. A kiedy ten prezent przygotowywany jest żonie, jest to robione prosto z serca i z chęcią wpłynięcia na jej lepsze samopoczucie i nastrój. Szczęśliwa żona jest wtedy, kiedy może spełniać się zawodowo, ma czas na wypoczynek, a mąż pomaga jej w wychowaniu dzieci. Kiedy nie jest wspierana i wszystko jest na jej głowie, traci radość życia. Dlatego prezent dla żony bez okazji nie musi mieć ani konkretnego koloru ani kształtu. Ważne, aby był. A, że Balonowa przesyłka oferuje ogromną bazę kolorystyczną i wzory wyskakujących z pudełka niespodzianek, można wysłać je do domu, pracy, a nawet na zajęcia fitness odbywające się pomiędzy codziennymi obowiązkami, które ma na swojej głowie małżonka.

Prezent dla żony na urodziny/imieniny

Prezenty urodzinowe i imieninowe nie powinny być przez mężów pominięte. Mimo, że wielu Panów tłumaczy się, że nie ma pamięci do dat, Balonowa przesyłka pokazuje, że prezent urodzinowy można zamówić dużo wcześniej i dotrze do żony w odpowiednim terminie. Zatem myślisz, żeby kupić żonie coś wystrzałowego na urodziny, ale odbywają się one dopiero za miesiąc? Nie zapomnij i zamów balonową przesyłkę póki pamiętasz, dodaj spersonalizowane życzenia, uzupełnij słodkościami, poduszeczką na pamiątkę, wspólnym zdjęciem oraz flowerbox’em, a Prezentowa przesyłka dopilnuje, aby prezent był dostarczony dokładnie w dzień urodzin lub imienin małżonki. Ty, jako mąż o niczym nie zapomnisz, a żona będzie zachwycona, że pamiętałeś o tak ważnym święcie jak jej urodziny. Co jak co, ale gdyby nie ta data, nie byłoby tej niewiasty na świecie. A jako kochający mąż, wyobrażasz sobie bez niej życie?

Dlatego, docenianie każdego dnia będzie ważniejsze niż niedocenianie wcale.