Prezent dostarczony w dniu urodzin

Komu się zdarzyło zapomnieć o czyichś urodzinach lub imieninach? Kto zapomniał, mimo tego, że dwa tygodnie, ba nawet tydzień wcześniej nic nie wskazywało, że głowa zazna niewyjaśnionej amnezji? Jak to jest, że zdarza się zapomnieć o rocznicy czyichś urodzin lub imienin, chociaż jeszcze kilka dni wcześniej planowało się dokładnie niespodziankę lub zakupy, specjalnie przygotowane na tą okazję?

No właśnie! Każdy może zapomnieć. Ilość informacji i spraw, które pojawiają się każdego dnia, powodują, że może umknąć to, co najistotniejsze, a w głowie pozostaną rzeczy błahe.

Głowa będzie po prostu zmęczona napływem informacji i wtedy kiedy powinna pamiętać o istotnych wydarzeniach lub datach, samodzielnie oczyści umysł nie pytając o to właściciela. Wprowadzi pustkę, przez którą trzeba się później będzie tłumaczyć.

Aby zapobiec konfliktowi między sobą a własną głową, a także między sobą a solenizantem, warto przemyśleć jak zrobić trafiony prezent na urodziny, który dotrze do odbiorcy niezależnie od dnia jego organizacji. Zdecydowanie inaczej będzie wyglądać dostarczony prezent przez kuriera dokładnie w urodziny lub imieniny danej osoby, niż spóźniony prezent wyszukiwany w pośpiechu pod koniec dnia lub kilka dni później. Paczka z balonami ma na takie sytuacje idealne rozwiązanie – zamówienie z konkretnym terminem dostarczenia paczki pod wskazany adres.

Jak zamówić prezent urodzinowy, który dotrze na czas?

Dlaczego warto kupić i zamówić prezent urodzinowy wcześniej, a nie na ostatnią chwilę? Pokrótce wspomnieliśmy o tym powyżej. Jak to jednak zrobić, aby mieć pewność, że przesyłka na pewno dotrze w dniu urodzin lub imienin, bądź w przypadku weekendu dojdzie wcześniej? Zamawiając prezent z oferty kuriera balonowego, czyli zamawiając ogromne pudło, w którym mieści się wybrany przez zamawiającego balon z dedykacją wypełniony helem, wyświetla się kalendarz, w którym można wybrać dzień dostawy prezentu. Prezenty dostarczane są od poniedziałku do piątku. W niektórych dużych miastach, w zależności od kodu dostawy, kurierzy pracują także w soboty. Po sprawdzeniu takiej możliwości będzie zapewniona także dostawa właśnie w sobotę. Kiedy dzień urodzin lub imienin wypada w weekend, warto w zamówieniu dla bezpieczeństwa oznaczyć dzień dostawy jako piątek, w celu dostarczenia prezentu wcześniej. Kto bowiem nie zna różnicy w uczuciach, kiedy otrzymuje się prezent przed czasem, a kiedy prezent dochodzi już po tym ważnym dniu? Zdecydowanie inaczej odbiera się prezent dostarczony przed faktem, niż po. Uczucie radości przed, jest zdecydowanie większe. Po terminie prezent jest plastrem na wcześniejsze uczucie rozczarowania, a wtedy radość z otrzymania prezentu nie jest już takie euforyczne.

balony z helem na urodziny

Dlaczego prezent niespodzianka na urodziny to strzał w dziesiątkę?

Paczka z balonami to najlepszy wybór na prezent urodzinowy. Balony dostarczane w dzień urodzin, do tego personalizowana dedykacja, atrakcyjne dodatki w postaci Flower Boxa, maskotki, słodyczy, a nawet bezalkoholowego szampana, pozwalają skompletować urodzinowe zestawienie nie wychodząc z domu. Takie prezenty, kiedy przekroczą drzwi solenizanta tuż po przebudzeniu, to dopiero wyróżniająca się przesyłka. Wiele osób marzy o prezencie, którego się nie spodziewa. W świecie, w którym jest już wszystko, a wiele osób od razu mówi, co można kupić jej na prezent, podarunki tracą na wartości jaką jest uczucie niespodzianki. Informacja o oczekiwanym prezencie, aby osoby kupujące nie miały obaw co do wybrania nietrafionego podarunku, powoduje, że zanika coraz bardziej efekt zaskoczenia. A to właśnie zaskakujący prezent zapamiętuje się najbardziej i wspomina w kolejnych latach życia. To, co przewidywalne, ginie w pamięci już po tygodniu. W kolejnym roku amnezja dosięga już nie tylko nadawcę prezentu, ale także solenizanta, który sam nie wie co od kogo otrzymał na swoje własne urodziny lub imieniny. Nie wywarło to na nim zbytniego wrażenia. Było pewne i oczekiwane. Balony wyskakujące z pudełka nie przechodzą bez echa. Kilka dni uświetniają wnętrze domu, są uwiecznione na zdjęciach i pozostają w pamięci na długie lata.

balony z helem w pudełku na prezent

Pomysły na prezent urodzinowy, który dotrze na czas

Wybór balonów na urodziny jest zależny od wieku solenizanta. Dzieci będą zachwycone balonami z ulubionych bajek, jak Smerfy czy Minionki. Wszystkie Panie z przyjemnością pochwalą się wersjami o kobiecych kolorach jak rose gold czy róż. Nastolatkowie oniemieją z zachwytu na widok balonów w kształcie cyfr. Mężczyźni pochwalą się balonami z helem w kształcie gwiazdek i z kieliszkiem szampana lub kuflem piwa. Natomiast dla rodziców czy dziadków, świetnie sprawdzi się model balona transparentny, który ukrywa w sobie delikatne piórka lub konfetti. A kiedy urodziny obchodzi szefowa lub koleżanka z pracy, jako zespół pracowników można zamówić dla nich bukiet balonowy z dedykacją.

Bez względu dla kogo przesyłka jest zamawiana, to zamawiający decyduje o dacie jej dostarczenia i nie musi mieć obaw, że zapomni wręczyć komuś prezentu osobiście i na czas. Zawstydzenie związane z nieplanowaną amnezją nie będzie miało miejsca, a sam prezent nie zostanie odłożony na półkę tuż po rozpakowaniu.

Czy zatem to nie wygoda i komfort w przygotowaniu takiej urodzinowej niespodzianki, którą można zorganizować nie wychodząc z domu?

balonowa poczta paczka prezent