Prezent na 50 urodziny dla niej

Popularnym stwierdzeniem są słowa, że “życie zaczyna się po pięćdziesiątce”. Skoro tak jest, mogą to udowodnić i potwierdzić osoby, które już przekroczyły wiek 50 lat. Dla kobiet jest to szczególny przełom. Panie, dla których całe życie istotna jest aparycja, z każdym rokiem życia wpadają w stres związany z faktem zmiany wyglądu czy dylematami dotyczącymi radzenia sobie w życiu w latach dojrzałości. Prezenty na 50 urodziny nie powinny skupiać się tylko na wyglądzie, jak to wiele osób robi. Pomysły na 50-tkę powinny cechować się nutą szaleństwa, zaskoczenia, i wydobyciem z życia dodatkowych emocji, ponieważ to właśnie one zostaną zapamiętane niż najlepszej jakości kosmetyk. Produkty do pielęgnacji urody prędzej czy później się zużyją, a wrażenia z użytkowania czy korzystania z produktu nie zostaną w pamięci na długo. Natomiast prezent dla niej na 50 urodziny, który będzie od początku tajemniczy, zaskakujący i zachwycający, a życzenia na 50-tkę poruszą serce, emocje, wydobędą wzruszenie, pozostaną już do końca życia.

Najlepszy prezent na 50-te urodziny dla niej

Przeżywanie życia wpływa na cały obraz ukształtowania ścieżki życiowej. Młode osoby uważają, że wkroczenie w wiek 50 lat to już ten etap w życiu, kiedy Babcia siada na fotelu, na nogach ma ubrane ciepłe kapcie i wyszywa szalik na drutach, aby wnuczęta w zimie się nie przeziębiły. Jak ogromnie błędne jest postrzeganie wieku 50 lat, wiedzą nie tylko solenizantki i solenizanci, ale także wszyscy, którzy przekroczyli chociażby cyfrę trójki z przodu. Wiek 50 lat to wiek dojrzały, ale jeszcze nie wiek określany starością. Jest to okres drugiej młodości, z tą różnicą, że wszystko jest już w życiu ustabilizowane, życie doświadczyło wieloma sytuacjami, a większość problemów opiera się głównie na relacjach związanych z rodziną. Wiek młodzieńczy był niepewny, często bez pracy, stabilnego domu, bez rodziny, pieniędzy, więc uniemożliwiał realizację pasji i marzeń, które w wieku dojrzałym są już na wyciągnięcie ręki. Zamiast z tego rezygnować 50-latkowie śmiało mogą chwycić swoje życie za rogi, nadać im emocji i energii. Stąd też, idealnym prezentem skierowanym dla solenizantki obchodzącej 50-tą rocznicę urodzin, okaże się przesyłka balonowa. Wybuchowa, wystrzałowa, tajemnicza, przesyłana z zaskoczenia, ukrywająca prezent, który uświetni każde wnętrze, przekaże nieszablonowe życzenia oraz posłuży jako tło do zdjęć będących pamiątką na kolejne lata po 50-tce. Idealny prezent dla niej, pod względem oryginalności, estetyki, koloru i formy życzeń.

Balonowa przesyłka na urodziny

Pomysł na urodzinową niespodziankę dla 50-latki

50 lat minęło jak jeden dzień, więc warto to podsumować długim otwieraniem paczki balonowej. W kartonie mogą zmieścić się pojedyncze sztuki lub zestawy balonów, który na 50 rocznice urodzin będzie prezentować się zjawiskowo. Chcąc zrobić niespodziankę solenizantce kończącej 50 lat, można przesłać do niej balony w kształcie liczby 50, które dumnie uniosą się w powietrzu podczas przyjęcia urodzinowego dla rodziny i znajomych. Panie zachwycone będą również balonami na urodziny złożonymi w zestawy po kilka sztuk. Wersje mieniących się metalicznych gwiazdek w zestawach z balonem w kształcie butelki szampana, Whisky czy Złotej korony, to wersje prezentów, obok których nie można przejść obojętnie. Solenizantkę można zaskoczyć także modelami, które są nowoczesne pod względem wzoru i koloru. Pistacjowe, liliowe, różowe i błękitne serduszka wyglądające, jakby chciały jeszcze wyżej unieść się nad ziemię, wprowadzą wiele lekkości do tak znaczącej rocznicy urodzin. Umieszczone w dekoracyjnym pudle, na którym nadawca może zamieścić dodatkowe sentencje, wzbudzą zainteresowanie w solenizantce już od momentu przekroczenia progu domu przez kuriera, dostarczającego przesyłkę dzięki przesyłce prezentowej.

balony z helem na 50 urodziny

Oryginalny prezent na jej 50-te urodziny – czym jeszcze można zaskoczyć solenizantkę?

Kiedy przyjęcie urodzinowe już się rozpocznie i goście zbiorą się na 50-te urodziny, Balonowa przesyłka może doręczyć paczkę z balonami w środku i odmienić cały wizerunek imprezy. W związku z tym, że jest to okrągła, kluczowa rocznica w życiu każdej kobiety, do balonów warto dołączyć dodatki, z których solenizantka będzie mogła korzystać w kolejnych latach życia. Poczta prezentowa dba o każdy szczegół. Dzięki temu, można dołączyć do paczki prezentowej bilecik z informacją o dacie i godzinie przeżycia ekstremalnego wrażenia, jak np. skok ze spadochronem, lot motoparalotnią, czy datą umówionej wizyty w spa lub wyjazd na wycieczkę po Polsce. Niezastąpioną pamiątką będzie również kartka okolicznościowa, gdzie zostaną rozpisane dodatkowe życzenia, wspólne zdjęcie, kubek z nadrukiem “Hej piękna” lub “Cheers” Wszystkiego najlepszego”. Taki elegancki prezent na 50 urodziny przypadnie do gustu każdej kobiecie, ponieważ każda część tego przemyślanego planu wpłynie na emocje. Niespodzianka w postaci balonów na 50 urodziny mamy czy dla koleżanki z pracy, może być prezentem docelowym, formą dekoracji lub początkiem lawiny przygotowanych jeszcze atrakcji. Balony mogą być zapowiedzią do kursu pilotażu zakupionego dla 50-latki, lotu balonem, lotu widokowego awionetką, helikopterem lub szybowcem. To, jak mocno zostanie rozbudowany dzień urodzin i w jak hucznym wydaniu zostanie zorganizowany, zależy już tylko od zaproszonych. Balony natomiast, mogą być pomocne do złożenia życzeń i poinformowania o prezencie, na który 50-latka będzie musiała się fizycznie przygotować. Taka forma jest dużo bardziej reprezentacyjna niż kartka z informacją o stawieniu się na kurs czy ekstremalną życiową atrakcje.

Balon kula z helem i konfetti prezent na 50 urodziny