Prezent na chrzest- czyli jaki rodzaj upominku wybrać w 2023 roku?

Prezent na chrzest- czyli jaki rodzaj upominku wybrać? Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziny. Dziecko zostaje ochrzczone w imię Chrystusa i staje się pełnoprawnym członkiem Kościoła. Podczas ceremonii chrztu otrzymuje się sakrament, który nadaje mu status dziecka Bożego. Mama chrzestna i ojciec chrzestny są odpowiedzialni za wychowanie dziecka w duchu chrześcijańskim i przekazywanie mu ważnych wartości oraz wiary. Podczas chrztu dziecko ubrane jest w białą szatę symbolizującą czystość i niewinność. Rodzice chrzestni oraz rodzina często obdarowują maleństwo różnymi prezentami. Personalizowany upominek z okazji chrztu świętego to świetny pomysł na prezent, który może zostać przy dziecku na długi czas. W naszej ofercie znajdziesz personalizowane balony, plakat oraz statuetki z zdjęciem dziecka. Statuetki to piękna pamiątka, która będzie przypominała o ważnym wydarzeniu jakim jest chrzest przez wiele lat. Nasza oferta zawiera różne wzory statuetek, dzięki czemu możesz wybrać taki prezent, jak idealnie pasuje do Twoich potrzeb. Balony w ogromnym pudełku to również świetna opcja, jeśli chcesz nadać prezentowi elegancki charakter. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje balonów: balony przeźroczyste kule, kolorowe, metalowe czy z nadrukiem. Balony w towarzystwie statuetki to doskonały wybór na prezent dla chrześniaka. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że ​​prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy i osobisty.

Nie możesz przybyć osobiście na ceremonię chrztu i przyjęcie rodzinne? Nie martw się. Bądź z bliskimi sercem, myślami i duchem. Zapakowane pudełko z balonami w środku oraz perosnalizacją na chrzest możesz wysłać w każdy zakątek Polski, bezpośrednio na adres maluszka. Mina bliskich – bezcenna, a wzruszenie – wyjątkowe.

Trio balonowe z napisem

Trzy balony z helem wyskakujące z pudełka to świetny pomysł na prezent z okazji chrztu świętego. Personalizacja nadaje niespodziance indywidualnego charakteru. Balony w odcieniach bieli i złota idealnie komponują się z bibułką i razem tworzą świetną kompozycję. Trio balonowe to doskonały prezent dla chrześniaka, który nie tylko wywoła wzruszenie i zaskoczenie na twarzy rodziców ale również świetnie sprawdzi się jako dekoracja uroczystości.

Personalizowany plakat na chrzest

Spersonalizowany plakat na idealny prezent na chrzest, który umożliwi stworzenie pamiątki z tego wyjątkowego dnia na długi czas. Na plakacie dodaj imię dziecka, datę chrztu oraz inny tekst lub grafikę, dzięki czemu będzie on jeszcze bardziej wyjątkowym i niebanalnym prezentem. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o każdy szczegół, plakat na chrzest, to także świetna dekoracja do dziecięcego pokoju, a jednocześnie wspaniały pamiątka dla dziecka na całe życie.


Prezent na chrzest święty – balony z helem w pudełku

Prezent na chrzest powinien być wyjątkowy i elegancki. Balony z helem to świetny pomysł na prezent z tej okazji. Duże białe pudełko z którego wyskoczą balony to niespodzianka pełna emocji i wzruszenia. W ikonografii gołąb symbolizuje pokój, miłość i oczekiwanie na przyjście Mesjasza. Podczas obrzędu chrztu, gołąb jest często umieszczany na dekoracjach, szatach liturgicznych lub na chrzcielnicy, aby pamiętać o przyjęciu Ducha Świętego w ich życiu i w życiu Kościoła.

Statuetka personalizowana na chrzest

Statuetka personalizowana z datą chrztu to wyjątkowy prezent, który na długo zostanie w pamięci zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Może przedstawiać motywy związane z chrztem, np. krzyż. Co sprawia, że taki prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy? Możliwość dodania na nim daty chrztu. Statuetki te są zwykle wykonane z trwałych materiałów, takich jak szkło akrylowe, drewno, co zapewnia im długą żywotność. Ich wykończenie może być bardzo precyzyjne i szczegółowe, a personalizacja sprawia, że statuetka staje się unikalnym i spersonalizowanym prezentem. To piękny upominek, który będzie miał szczególne znaczenie dla dziecka i jego rodziny, ponieważ będzie przypominał im o tym ważnym wydarzeniu w ich życiu. Statuetka z datą chrztu to także doskonały sposób na zachowanie pamiątki na całe życie, a jej piękny wygląd sprawi, że będzie stanowiła ozdobę dla każdego wnętrza.