Prezent na Dzień Babci

Prezent na Dzień Babci. Bóg nie mógł być wszędzie dlatego stworzył Babcię. Babcia jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. To ona uczy nas pierwszych rymowanek, wierszyków a na dobranoc czyta bajki. Ukochana osoba, która zawsze po kryjomu daje cukierki a w piekarniku piecze dla nas pyszności. Za niedługo jej święto Dzień Babci. Podaruj jej wyjątkowy prezent pełen miłości. Przedstawimy Ci kilka propozycji pomysłu na oryginalny prezent.

Prezent dla babci- co wybrać

Personalizowany balon kula wypełniona piórkami w odcieniach czerwieni to świetny pomysł na prezent dla babci. Duże białe pudełko z złotą wstążką na wierzchu. Napis na balonie przekazuje miłość jaką dążymy ukochaną nam babcię. Balon jest personalizowany co nadaje mu osobistego charakteru, dlaczego? Bo trafia do twojej babci, która jest wyjątkowa w każdym rodzaju. Podaruj jej elegancki prezent na Dzień Babci.


prezent na dzień babci Balonowa przesyłka

Prezent dla babci od wnuczki

Balon serce z napisem najlepsza babcia. Każda babcia jest super, ale to ty przekaż babci, że dla ciebie tylko ona jest najlepsza. Czerwone serce to oznaka miłości. Pomyśl jaką radość ujrzysz oczach babci gdy otworzy pudełko a z niego wyskoczy balon prosto z dedykacją dla niej.

balon z helem w pudełku

Co na prezent zamiast bukietu z kwiatami?

Co powiesz na bukiet balonowy jako alternatywa zwykłego bukietu. Bukiet balonowy to elegancki prezent na każdą okazję na balonie możemy zamieścić życzenia lub prywatną dedykację. Aby efekt bym niesamowity zalecamy aby napis miał około 40 znaków. Estetycznie wykonany napis na balonie pięknie prezentuje się w beżowo-różowych odcieniach foli florystycznej.
Bukiet balonowy to świetna alternatywa zwykłego bukietu z kwiatami, bukiet jest bardzo trwały i może pięknie wyglądać przez wiele tygodni.bukiet balonowy z twoim własnym tekstem

Pierwszy dzień babci jaki wybrać prezent?

Dla każdej kobiety pierwszy dzień babci jest bardzo ważny, to wyjątkowa chwila. Przekaż jej ogrom miłości w postaci białego balonu z złotym napisem. Babcia otrzyma duże pudełko z złotą wstążką na wierzchu po otwarciu, którego wyskoczy piękny balon w kształcie serca z napisem kierowanym prosto do niej. Ten niesamowity prezent na dzień Babci udokumentuje jak ważne są takie momenty w naszym życiu.

prezent niespodzianka dla babci