Prezent na dzień babci – zaskocz ją

Kto nie zna tego uczucia otwartości, ciepła i serdeczności jaką ma Babcia, ten nie miał szansy zaznać prawdziwej opiekuńczości i rozpieszczenia pod każdym względem. Smakowite potrawy, doświadczone doradztwo, osoba do rozmów i partnerka do uczenia się nowych umiejętności handmade i robótek ręcznych. Za to wszystko należy się Babci extra prezent na Dzień Babci. Jest zawsze wtedy kiedy jej potrzeba. Wysłucha, wesprze dobrą radą i opowie swoje historie z życia, które są lepszymi lekcjami niż niejedna teoria czytana w książkach. Prezent na Dzień Babci powinien łączyć w sobie podziękowania i wdzięczność za te wszystkie aspekty życia, w których do tej pory pomogła. Powinien także spełnić jej marzenia i rozweselić każdy kolejny dzień życia. A więc co kupić babci? Dobrym rozwiązaniem są ku temu balony. Ich pomysłowość, kompleksowość przekazu, a przede umiejętność wprowadzenia uśmiechu na twarzy odbiorcy, to ich cechy szczególne.

Pomysł na realizację odjazdowego Dnia Babci

O Babci należy pamiętać każdego dnia w roku. Dostojny wiek, do którego nie zawsze i nie każdy z Nas dotrze, wymaga szacunku, ale także uwagi. Pod koniec życia, ilość dni jest przesądzona i niepewna. Należy zatem wypełnić każdy Dzień Babci najlepiej jak tylko się da, ponieważ to szansa, aby końcówka życia była dla Babci dosłownie usłana różami. Oczywiście wiek, w którym Babcie otrzymują swoją rolę, jest różny. U jednych rola Babci przypada w wieku 40 lat, u innych dopiero po 80-tym roku życia. Klasycznie jednak, im dojrzalsza Babcia wiekowo, tym ta rola jest bardziej spójna z wizerunkiem Babci z bagażem doświadczeń i wartości, jakie może przekazać swoim wnukom. Młodą wiekowo Babcie można zabrać ze sobą na rolki, karuzelę, czy wyjechać z nią na pieszą wycieczkę górską lub spacer brzegiem morza. Kiedy natomiast Babcia nie może już o własnych siłach chodzić, jej wiek lub zdrowie nie pozwala na sporty ekstremalne, najbardziej zaskakującym prezentem będzie dostarczenie przez kuriera przesyłki do domu. Paczka z balonami nie tylko dba to, aby prezent był dostarczony na czas, ale proponuje także wzory i modele balonów, którymi poruszy Babcine serce. Taki prezent będzie odjazdowy i wystrzałowy. Ponadto, będzie także wielki jak miłość do Babci i lekki, aby mogła go samodzielnie udźwignąć. Jedną z propozycji jest balon i kubek na dzień babci.

zestaw prezentowy dla babci

Czym zaskoczyć Babcię w dniu jej święta?

Babcie uwielbiają niespodzianki. Balony w kształcie serca, transparentnej kuli wypełnionej piórkami lub konfetti, czy zestaw balonowy złożony z dwóch lub trzech sztuk serduszek, mogą zaskoczyć kolorem i personalizowanymi życzeniami. Na powierzchni wybranych balonowych wzorów, wnuki mogą umieścić swój unikalny przekaz. Życzenia zdrowia, radości, lub nadruk potwierdzający ważność osobowości obdarowywanej Babci, np. “Najlepsza Babcia”, “Cudowna Babcia (imię)”, czy “Kochana Babcia” to propozycje słowne, które mogą ukazać się na przesyłce. Jednak balony to nie wszystko, jeżeli chodzi o fakt zaskoczenia adresatki. Do paczki można dołączyć ciekawe drobiazgi, które osłodzą dodatkowo cały dzień. Najlepsze będą ku temu czekoladki, które Babcie uwielbiają. Do przesyłki można dołączyć Rafaello, czekoladki Merci, Toffifee, Alpejskie Mleczko, Kinder Chocolate czy Ferrero Rocher, i to wszystko bez wychodzenia z domu i szukania dodatkowych prezentów na własną rękę. Tym wszystkim zajmie się Balonowa przesyłka i przygotuje zestaw tak, aby był idealnie dopełniony wizerunkowo do wybranej paczki. Ponadto, kobiety uwielbiają kwiaty, więc nie może w prezencie dla Babci zabraknąć Flower Boxa. 8 piankowych róż, które zachowają trwałość na długie miesiące, a nawet lata, mogą być dopięte bilecikiem z napisem: “Moja miłość do Ciebie Babciu nie minie, dopóki nie zwiędnie ostatnia z róż”. Fakt, że piankowe róże nie przeminą wcale, będzie tylko potwierdzeniem, że miłość do Babci jest ponadczasowa.

balon z helem w pudełku

Prezent na Dzień Babci inny niż wszystkie

Nie trudno jest zaskoczyć Babcie, o ile przygtuje się dla niej prezent, którego kompletnie się nie spodziewa. Tradycyjnie, na Dzień Babci, wnuczęta organizują wystawny obiad, wyjście do kawiarni lub klasyczny bukiet kwiatów, który po tygodniu zostanie tylko miłym wspomnieniem. Czasami, do prezentu zostanie dołączona kartka z życzeniami lub w bardziej wyszukanej formie dodatkowy gadżet, jak np. ciepłe skarpetki, rękawiczki, a latem kapelusz chroniący przed słońcem. Chcąc zaskoczyć Babcie pomysłowością, wybór balonów to szansa na połączenie kilku istotnych aspektów prezentowych. Unoszące się w powietrzu balony, w pełni zastępują efekt bukietu kwiatów, z tą różnicą – że są dużo trwalsze. Zastępują także kartkę okolicznościową, ponieważ najważniejsze życzenia mogą ukazać się na ich powierzchni. Gdyby tego było mało, są dostarczane do domu adresatki, dzięki czemu Babcia nie musi nigdzie dodatkowo jechać. A jeżeli balony mają być uzupełnieniem innych prezentów, warto wybrać takie, które Balonowa przesyłka wprowadzi do pudła z balonami i nie trzeba będzie szukać ich samodzielnie, jak: słodycze, poduszkę pluszową, zdjęcie wnucząt, FlowerBox, czy kubek z napisem “Hej piękna”, w którym Babcia będzie popijać gorącą czekoladę lub mleko z miodem na dobre zdrowie.