Prezent na dzień kobiet dla żony

Prezent dla żony na Dzień Kobiet może być wyzwaniem dla Panów, którzy lubią zaskakiwać swoją partnerkę nie tylko od święta. Kiedy małżeństwo ma wieloletni staż, warto zaskoczyć swoją małżonkę co roku innym prezentem. Same kwiaty, tulipan, czy czekoladki wręczane co roku, nie zrobią na niej zbyt dużego wrażenia. Kiedy natomiast prezent co roku będzie odznaczał się inną formą, dodatkami, a także funkcją czy kolorystyką, żona zaniemówi z wrażenia. Co jak co, ale zrobienie unikalnej niespodzianki żonie, to jak wygrany los na loterii. Warto spróbować z prezentem od kuriera balonowego. On, bez wątpienia, pozwoli uzyskać efekt, który będzie zdumiewający. Co kupić dziewczynie na Dzień Kobiet, szczególnie, kiedy ma ona zostać przyszłą żoną? Jaki prezent dla narzeczonej na Dzień Kobiet wybrać, aby miała pewność, że jej mąż jest jedyny w swoim rodzaju? O tym wszystkim poniżej.

Dzień Kobiet 2022 – prezent z rozmachem

Prezent dla żony na Dzień Kobiet, daje dużo większe możliwości, niż prezent robiony dla koleżanek z pracy, córki czy siostry. Stylowy prezent dla niej można uzyskać nie tylko ze względu na okazję, ale przede wszystkim relację łączącą z ukochaną. Istotny jest także status relacji małżeńskiej. Z biegiem lat, prezenty zaczynają mieć mniej rozmachu niż na początku związku. Codzienność może spłycić wartość podarunków, a tylko te, które są naprawdę zaskakujące, są w stanie wskrzesić uczucia z początku znajomości, nawet po 20 latach związku. Modny prezent dla kobiety, powinien zmieniać się wraz ze współczesnymi trendami. Kiedy dawniej, modny był goździk i rajstopy jako symbol prezentów na Dzień Kobiet, dziś można z pełnym rozmachem wyjść z tych ograniczeń i zafundować żonie prezent na skalę światową. A kiedy niespodzianka ma być przygotowana również z dzieckiem, aby zrealizować ciekawy pomysł na prezent dla mamy wraz z tatą, każdy mężczyzna podpierając się ofertą balonów, wybierze coś specjalnego dla swojej ukochanej żony i matki ich dzieci. Co to może dokładnie być?

prezent na dzień kobiet

Oryginalny prezent dla żony lub mamy na Dzień Kobiet

Prezent dla żony na Dzień Kobiet orz prezent dla mamy na Dzień Kobiet, połączony w spójną całość, jest możliwy tylko wtedy, kiedy efekt dziecięcego świata połączy się z klasą i luksusową formą dorosłości. A taki efekt, można uzyskać tylko dzięki balonom. Wybór prezentu dla żony z pomocą dzieci, warto, aby opierał się o ich gusta i tą bezwarunkową miłość do rodzicielki. Balony w kształcie serc, z nadrukiem zdjęcia całej rodziny na powierzchni, do tego sentencja rodzinna umieszczona na froncie balonów oraz na ozdobnym kartonie, to podstawa przesyłki balonowej. Kiedy dołączy się do tego elementy od każdego członka rodziny, Dzień Kobiet będzie co najmniej równy Świętom Bożego Narodzenia czy Urodzin. Takimi dodatkami może być np. bilecik dołączony do balonów z zaproszeniem na kolację w luksusowej restauracji lub kameralnej kawiarni w centrum miasta, kartka z życzeniami od całej rodziny (która zostanie pamiątką na długie lata), dodatkowe rodzinne zdjęcie wydrukowane i ukryte wewnątrz przesyłki, ulubione słodycze żony i mamy, Flower Box z piankowych róż, kubek z napisem “Hej piękna”, czy voucher na zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych.

prezent na dzień kobiet

Modny prezent dla Kobiety, który można podarować na Dzień Kobiet

Modny prezent dla kobiety można zrealizować zarówno poprzez przesyłkę balonów z sentencją, jak i wybór vouchera na zakupy, do których balon będzie dołączony. Za główny prezent może być uznawany w przesyłce prezentowej konkretny wzór i rodzaj balona. Wtedy to on przybędzie do adresatki z konkretnymi informacjami. Jednak wiedząc, że marzeniem żony, narzeczonej, mamy czy dziewczyny są np. buty ze sklepu Zalando, nowe perfumy ze sklepu Rossmann, czy najnowsza płyta ulubionego zespołu, którą można kupić w sklepie Empik. Wówczas, to voucher przejmie dowodzenie w tej przesyłce. Balon przy takim zakupie może tylko dostarczyć dodatkowe życzenia personalizowane samodzielnie np. “Twoja latająca przesyłka na wymarzone zakupy”, “Przylatuje z Twoim bonem na zakupy”, czy “Kobietko, jestem dostarczycielem Twoich nowych butów/kosmetyków”. Wszystko zależy o czym marzy dana Pani oraz jak postrzega w swoim życiu formę prezentu balonowego.

Flower box Red Roses

Pomysł na prezent dla mamy i żony, czyli rodzinna niespodzianka na Dzień Kobiet

Prezent rodzinny na Dzień Kobiet skierowany dla żony i mamy, to szansa na zrobienie prezentu niespodzianki, z której cała rodzina będzie dumna i każdy będzie mógł dołożyć do niej coś od siebie. Balon z życzeniami od rodziny. Maskotka od dzieci. Flower box i voucher od męża. Czekoladki od wszystkich. Każdy w wiadomości może skierować życzenia od siebie i wskazać, który element jest wyborem konkretnego członka rodziny. Inną opcją jest wybór pojedynczych balonów od każdego z osobna i zamówienie ich do domu, gdzie adresatka, po przyjściu z pracy, zobaczy wielkie pudła z balonami w środku. Na każdym z nich może zostać umieszczona inna forma życzeń, w zależności od nadawcy. Dzieci mogą złożyć mamie życzenia w formie napisu np. “Kochanej mamie z okazji Dnia Kobiet”, a mąż spersonalizować wiadomość typu “Kochanie, dla mnie jesteś jedyną Kobietą na świecie”. Alternatyw wiadomości może być wiele, ale najważniejsze jest to, aby chwycić za serce obdarowywaną kobietę, która zobaczy, jak wspaniałą ma rodzinę.

prezent dla żony na dzień kobiet