Prezent na roczek dla chłopca

Roczek syna to ważna chwila dla rodziny i pierwsza okazja, aby pokazać dziecku świat pełen atrakcji, kolorów i nowych smaków. Dziecko zaczyna być coraz bardziej świadome świata, ludzi i życia. Nie wszystko można dla rocznego chłopca kupić, ze względu na aspekty bezpieczeństwa. Natomiast balony, to wybór którego nikt nie będzie żałować. Kolorowe, a dla malucha fascynujące – ze względu na lotną formę i nietypowe kształty. Dzieci nie mogą oderwać od balonów wzroku. Widząc balony po raz pierwszy, dla niemowlaka jest to tym bardziej powód do obserwacji. Jaki model balonów wybrać na prezent, na roczek dla chłopca? Który model będzie interesujący dla dzidziusia, a który dobrze zaprezentuje się na pamiątkowych fotografiach?

Prezent na roczek dla chłopca – najnowsze trendy balonowe

Obchodząc pierwsze urodziny dziecka, najczęściej wybieranym balonem pełniącym rolę prezentu i dekoracji otoczenia, są balony w kształcie cyfry “1”. Wersja uroczej jedynki, może wyróżniać się pojedynczą sztuką ukrytą w kartonie. Cyferka może także ukrywać się pomiędzy dodatkowymi balonami w kształcie gwiazdek i serduszek. Wersje błękitne, różowe, białe i złote pomagają stworzyć kompozycje urodzinową, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Te niebieskie, zdecydowanie częściej wybierane są dla chłopców, co nie wyklucza uzupełnienia ich imponującymi modelami balonowymi będącymi hitem ostatniego roku i lat przyszłych w zupełnie innych kolorach. Nowy balonowy trend jest imponujący. Elegancja, klasa, a przede wszystkim kolorystyczny gradient tonacji oparty na połączeniu odcieni błękitu, fioletu i różu, a do tego przejścia faktury połysku w mat, dają duże zaskoczenie wizualne. Balonowe kule w takim wydaniu dopełnią każdą balonową cyferkę i przełamią przejścia kolorystyczne między błękitem i innymi barwami.

prezent na roczek

Roczek chłopca – najnowsze zestawy balonowe

Balonowe nowości rynkowe w postaci dekoracyjnych kul, to nie jedyne propozycje, które wzbudzą uwagę u niemowlaka oraz przybyłych na urodziny gości. Wrażenie robią także zestawy balonowe wyróżniające się ferią barw, kształtów i motywów bajkowych. Balony z helem w pudełku w zestawie gwiazdek, serduszek i z motywem tortu, podkreślą wartość chwili. Balonowy bukiet z helem w pudełku Kosmiczny Jednorożec lub zestaw Kosmonauta, mogą przybyć z dziadkami, chrzestnymi, ciociami lub wujkami prosto z gwiezdnych rejonów. Natomiast zestaw balonowy z panterą i gwiazdkami, po wyskoczeniu z pudełka na oczach rocznego chłopca, będzie namiastką jego pierwszego zwierzaka w prezencie. Dla jednorocznego dziecka, uroczym prezentem okaże się także zestaw prezentowy z Jednorożcem i serduszkiem, na którym umieścić można personalizowaną dedykacje. A chcąc życzyć maluchowi spełnienia marzeń i szczęścia, zestaw ze słonikiem na szczęście będzie idealnym prezentem na roczek.

balony na roczek

Pierwsze urodziny chłopca – dlaczego balony to najlepsza opcja na prezent?

Balony to najbezpieczniejsza opcja na prezent dla malucha, który wszystko zaczyna smakować, próbować, dotykać. Miękki, z obłymi krawędziami, a do tego lekki i kolorowy. Prezenty na urodziny dla chłopca powinny wyróżniać się właśnie takimi cechami. Ostre krawędzie, twarde powierzchnie, drobne elementy, to wszystko może być niebezpieczne dla rocznego dziecka. Natomiast wszystko co miękkie – nie zrobi krzywdy niemowlakowi, a tym samym jest w pełni dostępne dla dzidziusia. Balony można podać dziecku do ręki, przypiąć do łóżeczka, czy postawić przy udekorowanym stole, na którym znajduje się tort. Balony to także świetna oprawa przyjęcia urodzinowego. Zaproszeni goście z przyjemnością będą robić rodzinne zdjęcia z synkiem, wśród unoszących się na poziomie wzroku balonów.

Pomysły na prezent na roczek dla chłopców

Poszukując oryginalnego pomysłu na prezent na roczek dla chłopca, na pierwszą myśl przychodzą klasyczne prezenty z konkretną funkcją i zadaniami. Należą do nich ubranka, gryzaki, grzechotki, maskotki, zabawki interaktywne, klocki sensoryczne, tunele do raczkowania, a także książki edukacyjne czy mebelki dla malucha. To wszystko jest uzupełnieniem wyposażenia dzidziusia, natomiast nie jest bezpośrednim prezentem dla niego samego. Roczek, to moment głównie zapamiętany ze zdjęć. To także okazja, aby wprowadzić do życia malucha przyzwyczajenie dotyczące świętowania urodzin w kolorowy i urokliwy sposób. Kiedy w kolejnych latach życia, malec będzie odświętnie spędzał czas urodzin, będzie to wynikiem dobrych wspomnień z podświadomości, właśnie z pierwszego roku urodzenia. Zdjęcia z balonami i fascynacja nimi, widząc je pierwszy raz w życiu na swoje pierwsze urodziny, pozostaną w pamięci na całe życie. Pamiątka z przyjęcia w postaci balonów wręczanych maluchowi, może stać się również ogromną atrakcją – szczególnie kiedy reakcja na otrzymany prezent będzie nagrywana na film. Mina, wzrok, a nawet szok, który pojawi się na twarzy chłopca po zobaczeniu kolorowego zestawu balonów, to istny wydźwięk komediowy. Żaden inny prezent nie jest w stanie uzyskać podobnego efektu i odbioru co balony.