Prezent niespodzianka na urodziny

Okrągłe rocznice urodzin to pewne etapy w życiu, które kończą jeden rozdział życiowej książki, aby rozpocząć kolejne, nowe życiowe wyzwania. Prezent urodzinowy dla niej lub dla niego, przygotowany w formie niespodzianki na okrągłą rocznicę urodzin, nie musi być bardzo wyszukany. Najważniejsze, żeby spowodował efekt zaskoczenia, nawiązywał do okrągłej daty, trafił na czas do świętującej osoby, a także pozostał pamiątkę na kolejną dziesiątkę życia – z tą samą cyferką z przodu. Paczka z balonami, z takiej okazji szykuje niespodzianki, które szokują adresata wielkością, a po otwarciu – również wypełnieniem. Błyszczące, metaliczne balony, często uzupełnione dodatkami jak bilecik, kartka okolicznościowa, słodyczę lub Flower Box, mogą stworzyć jeden duży pakunek, którego solenizanci się nie spodziewają. Balonowa przesyłka uchwycona na zdjęciach urodzinowych, będzie zawsze przypominać okrągłą rocznicę świętowania.

Prezent na 30 urodziny

30-te urodziny to przełomowy etap w życiu. Każdy w tym czasie uznaję, że pora coś w swoim życiu zmienić. Po okresie 30-tych urodzin, następują często przełomowe decyzje, które wpływają na dalszą część życia. W wieku 30-tu lat, można dostrzec, co nie funkcjonowało do tej pory, jakie znajomości nie przetrwają, czy dana miłość będzie na zawsze. Dostrzega się utknięcie w pracy, której się nie kocha, albo że efekt starań na drodze do dorosłości wcale nie należy do szczytu marzeń. Wiek 30-tu lat, daje także możliwość podejmowania decyzji, za które w pełni się odpowiada, mimo jeszcze młodego wieku i szaleństw w głowie. Decyzja o założeniu rodziny, pozostaniu singlem, wyprowadzce do innego miasta, założeniu firmy czy zmiana wizerunku i metamorfoza sylwetki, w wieku 30-tu lat, to częste decyzje. Jaki prezent oferować osobie, która obchodzi 30-te urodziny? Jak rozpocząć życie z przytupem, które zaczyna się po 30-tce?

Najlepszym wyborem są dedykowane balony wypełnione helem, które zamówione na dzień urodzin solenizanta będą niespodzianką rozpoczynającą nowy etap życia po trzydziestce. Etap płynnego przejścia z czasu nauki życia w etap stabilność, czyli z wieku 20-tu lat na magiczną trójkę z przodu, z balonami będzie dużo przyjemniejszy. Wiele osób w tym przełomie, zaczyna rezygnować z młodzieńczej zabawy na rzecz poszukiwania własnych czterech kątów czy odpowiedniej dla siebie pracy. Połyskujące balony w różnym kształcie, z imionami i dedykacją nadrukowaną na powierzchni, tylko czekają na wyskoczenie z impetem przed oczy jubilata z dekoracyjnego kartonu. Balony foliowe lub przezroczyste kule wypełnione wewnątrz konfetti lub piórkami, zrobią na odbiorcy ogromne wrażenie, szczególnie, kiedy zostaną dobrane pod gust i oczekiwania solenizanta. Życzenia spełnienia marzeń czy wartościowa sentencja, dopełnią radość związaną z otrzymaniem balonów, które powiewają jeszcze nutą młodzieńczego życia.

balon kula z helem dla niego

Prezent na 40 urodziny

40 lat minęło jak jeden dzień! Tak można byłoby krzyknąć na rozpoczęcie nowego etapu życia po świętowaniu 40-tych urodzin. Jak rozpocząć tą szczególną datę, kiedy na swoim koncie ma się już wiele doświadczeń, szczęśliwych i mniej szczęśliwych sytuacji w życiu, zrealizowanych marzeń lub tych, które dopiero czekają na realizację? Balony będą ku temu świetną pomocą, aby żadna osoba przechodząca w wiek 40 lat, nie kojarzyła tej daty negatywnie lub z koniecznością pojawienia się kryzysu wieku średniego. Dawniej, wielu czterdziestolatków uznawało wiek 40 lat, za etap podsumowania udanego lub nieudanego życia, po którym nic już ich nie czeka. W tej chwili, 40-latkowie to aktywni ludzie, którzy z przyjemnością realizują marzenia i chcą przeżyć takie same chwile jak w wieku 20 lat. Mają ustabilizowane życie, są zadowoleni i pewni siebie, więc chcą czerpać z tego życia jak najwięcej. Kiedy 40-latkowie zobaczą w swoich drzwiach dwie złote cyfry umieszczone w kartonach kuriera balonowego, połyskujące łącznie w zestaw cyfry 40, to można być pewnym, że to początek ich startu. Każdy rok z czwórką z przodu będzie jak maraton realizacji marzeń. Balony w takiej wersji, przygotowane jako prezent niespodzianka na start 40-tych urodzin, będą motywować na drodze do realizacji pasji i marzeń po czterdziestce.

prezent na szczęście

Prezent na 50 urodziny

50-te urodziny, to przede wszystkim czas refleksji i spojrzenia na swoje życie z większej perspektywy. W wieku 50 lat, można podsumować, czy miniona droga życia była wartościowa, zauważyć jakie błędy się popełniło, co można jeszcze naprawić, oraz co jeszcze wprowadzić do swojego życia, aby pod koniec uznać je za ciekawe. Wiele osób organizuje 50-te urodziny hucznie, na znak podsumowania dotychczasowego życia. Chcąc dodać iskierkę młodości osobom, które świętują swoje 50-te urodziny, warto sięgnąć po zestawy balonowe wyskakujące z pudełka, lub wybrać wersję bardziej elegancką np. w postaci bukietu balonowego. Lśniące serce z dedykacją na froncie balona, umiejscowione w dekoracyjnym papierze, to rodzaj bukietu, który nie straci swojej trwałości tak szybko, jak naturalne żywe kwiaty. Efekt wręczenia oryginalnego bukietu przez kuriera, będzie natomiast dużym zaskoczeniem. Otrzymanie balonów zawsze wiąże się z radością, a taka niespodzianka jest nie do przewidzenia przez 50- latków. Balonowy bukiet na znak szacunku co do wieku solenizanta, jest prezentem, z jednoczesnym zachowaniem nutki młodości.

trio balonowe - Balonowa przesyłka