Prezent niespodzianka na walentynki

“Prawdziwa miłość nie jest łatwa, ale trzeba o nią walczyć, bo raz znalezionej nie da się zastąpić.” Walentynki to czas, kiedy można okazać swojej miłości wszelkie uczucia, które do tej pory uciekały na dalszy plan, konkurując z codzienna pracą, obowiązkami i wyzwaniami życiowymi. Ten wyjątkowy dzień w roku, przepełniony romantyzmem i unoszącymi się w powietrzu uczuciami, to szansa na obdarowanie ukochanej osoby wyjątkowym podarunkiem. Prezent na Walentynki może być przygotowany z ogromną pompą, rozsypanymi płatkami róż na drodze do prezentu, czy mieć kameralny wydźwięk romantycznej kolacji przy świecach. Paczka z balonami na Walentynki, wypełni przemyślany plan zaskoczenia swojej wybranki lub ukochanego mężczyzny. Jak zatem wkomponować balony w całe przedsięwzięcie Walentynek, aby zachwyciły tak samo jak miłość od pierwszego wejrzenia?

Prezent na Walentynki

Szukając w internecie frazy Walentynki 2022 prezenty, na przód wychodzą rozwiązania w postaci czekoladek, kartek walentynkowych, a także dekoracje walentynkowe do stworzenia całej walentynkowej oprawy. Z okazji Święta Walentego, poza standardowymi dostępnymi prezentami, często wybierane są także elementy strojów z miłosnym motywem, bielizna dla kobiet, biżuteria, kwiaty lub perfumy. Jednak czy jest możliwość, aby taki prezent miał kompleksową formę i był podarowany w przemyślanym zestawie? Czy jest szansa połączyć prezent niespodziankę z podarowaniem bukietu kwiatów, kartki z życzeniami miłosnymi, czekoladkami a nawet pluszowym misiem? Paczka z balonami na Walentynki udowadnia, że nic nie jest niemożliwe. Zestaw balonowy na Walentynki uzupełniony o urocze dodatki, pomoże zmiękczyć każde serce. Balony z dedykacją osobistą lub cytatem w formie serca, mogą być dobrane pod gusta kolorystyczne adresata lub w barwach walentynkowych – czerwieni, odcieniach różu – dla kobiet, w kolorze czarnym, błękitnym, srebrnym lub białym – dla mężczyzn, lub w kolorze tęczy foliowe balony z helem LGBT – dla par jednopłciowych.

zestaw prezentowy ze zdjęciem

Prezenty na Walentynki dla par – pamiątka ze wspólnie spędzonych chwil

Czy zawsze prezent Walentynkowy musi mieć tylko formę obdarowywania prezentami siebie nawzajem? Prezenty na Walentynki dla par, mogą być zamówione przez obie strony, np. do udekorowania otoczenia podczas romantycznej kolacji lub jako tło, np. do realizacji ciekawych zdjęć na sesji walentynkowej – rocznicowego prezentu na wspólny kolejny rok życia. Wersje balonów ze wspólnym zdjęciem, które może zostać nadrukowane na powierzchni mieniącej się powłoki balonowej, będą trudne do przejścia obok nich obojętnie. Otrzymując takie kreatywne prezenty na Walentynki, czy zamawiając je do aranżacji walentynkowego otoczenia (jak np. podczas dodatkowych oświadczyn, oznajmienia nadejścia na świat dziecka lub zakupu pierwszego wspólnego domu), można mieć pewność, co do uzyskania szczególnej oryginalności i utrzymania Walentynkowego nastroju całego przedsięwzięcia. Bez wątpienia, balony podkreślą wspólne miłosne chwile i będzie można cieszyć się ich widokiem, jeszcze długo po zakończeniu walentynkowego dnia.

zabawny prezent dla niego

Oryginalny prezent na Walentynki dla niej – jak ją zaskoczyć?

Oryginalny prezent na Walentynki dla niej to np. balon serce z napisem “Jesteś dla mnie ważna”, “Zostań moją walentynką”, “Czasami lubi się kogoś za mocno…”, “Tęsknie za Tobą”, “Balon pełen miłości”, “Jest mi z Tobą najlepiej”. Można także bardziej zaszaleć i zafundować np. oryginalny prezent na walentynki dla żony, złożony z zestawu balonowych serc. Czerwone, różowe, tęczowe, w wersji potrójnej, podwójnej a nawet 7 sztuk na raz, są w stanie zastąpić nawet najbardziej wyszukany bukiet kwiatów. Urok w Paniach może wzbudzić także przesyłka balonowego trio, złożona ze złotych serc i białego serduszka ze zdjęciem ukochanej osoby. A kiedy jeszcze dołączy się do zestawu bilecik z zaproszeniem na randkę, Flower Box z piankowych róż dopasowany do kolorystyki balonów, pralinki Raffaello, maskotkę króliczka Nela, voucher na zakupy kosmetyków w sklepie Rossmann, albo ukochane szpilki w sklepie Zalando – taka niespodzianka może zaszokować. Prezent na walentynki dla niej w postaci balonów można zamówić z dostarczeniem do rąk wybranki przez kuriera lub samodzielnie wkomponować w zaaranżowaną romantyczną kolację.

prezent dla faceta

Kreatywne prezenty na Walentynki – co wybrać ze świata balonów?

Chcesz zaskoczyć swojego chłopaka, męża, partnera lub wybranego walentego? Jeżeli jest to bliższa relacja i trwałe uczucie, każdego Pana mogą zaskoczyć kreatywne prezenty na walentynki, którymi bez wątpienia są balony w kształcie ust, uzupełnione o balon serce z napisem “dostawa całusów”. Kiedy partner otrzyma taką walentynkę do miejsca swojej pracy, nie tylko paczka rozpali zmysły, ale przede wszystkim złagodzi zszargane nerwy i wyciszy dusze – wiedząc, że właśnie przyszła do niego miłosna wiadomość od ukochanej. Na Panach może zrobić także wrażenie balon w kształcie srebrnej połyskującej gwiazdki z napisem “To Twój kupon na: cokolwiek chcesz” lub gwiazdki granatowej z napisem “Najlepszy mężczyzna na świecie”. Personalizacja imienna będzie dodatkowym atutem do przesyłki, a dodany do balonowej Walentynki szampan Piccolo i alpejskie mleczko, osłodzą niespodziankę od ukochanej.