Prezent z okazji Dnia Nauczyciela – pomysły na oryginalną niespodziankę

Nauczyciele w naszym życiu odgrywają bardzo ważną rolę. Często są niczym drudzy rodzice, którzy uczą i przekazują nam nie tylko wiedzę, ale również życiowe porady, wspierają nas i motywują do osiągania swoich marzeń. Podziękowanie i docenienie ich pracy to najlepsza „zapłata” za cały trud, który włożyli w ukształtowanie nas lub naszych dzieci na dobrych i mądrych ludzi. Prezent dla nauczyciela niezależnie czy z okazji ukończenia szkoły, zdanej matury lub po prostu dnia nauczyciela, nie zawsze musi być drogi i banalny. Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się balony w pudełku! Większość ludzi nie oprze się niespodziance, z której wyskoczą balony z helem ze wzruszającą imienną dedykacją. Spraw swojemu ulubionemu nauczycielowi już dziś podziękowanie, którego nigdy nie zapomni! Pokaż jak ważną odegrał rolę w Twoim życiu i niech teraz on poczuje się wyjątkowo, a jego praca i trud zostaną docenione!

Nauczyciele są w naszym życiu niczym drudzy rodzice. W szkole spędzamy połowę naszego młodzieńczego czasu, a samo grono pedagogiczne uczy, doradza, motywuje i pozwala się rozwijać. Jednymi z najbardziej wzruszających chwil, w których możemy okazać im swoją wdzięczność, szacunek i podziękowanie za cały wieloletni trud jest moment ukończenia szkoły. Egzaminy, które podsumowują zdobytą przez nas wiedzę z poprzednich lat jednocześnie są momentem zamknięcia pewnego rozdziału w naszym życiu. Pożegnanie szkoły może przyjść nam dość łatwo, jednak rozstanie ze świetnymi profesorami, magistrami czy doktorami z pewnością wywoła kilka łez wzruszenia. Pokaż swojemu mentorowi jak ważnym człowiekiem dla Ciebie był, ile cię nauczył i spraw, aby zapamiętał na długie lata prezent, który dostanie indywidualnie od Ciebie lub od całego Twojego rocznika.

Pomysł na prezent dla nauczyciela wcale nie musi być banalny lub drogi. Balony z helem w pudełku, w formie niespodzianki świetnie sprawdzą się w takiej sytuacji! Upominek, który nie pokaże naszą wdzięczność i podziękowanie, a jednocześnie zostanie w pamięci nauczyciela na długie lata! Nasi designerzy przygotowali kilka ciekawych propozycji z dedykacjami, które możesz imiennie spersonalizować. Zestawy takie jak “Balon gwiazdka z helem dla nauczyciela – Supermoc”, “Balon z helem na prezent – Nauczyciel z klasą“, “Balon złota gwiazdka z helem dla nauczyciela + personalizacja” czy “Balon kula z helem i konfetti dla nauczyciela na prezent” mogą stać się samodzielnym upominkiem lub dodatkiem do wcześniej zakupionego prezentu. Dla wszystkich klientów, którzy posiadają swoją własną wizję na zestaw prezentowy przygotowaliśmy możliwość samodzielnego stworzenia niespodzianki! Opcja “stwórz swój balon” pozwala samemu wybrać rodzaj, kolor oraz tekst, który zostanie umieszczony na Twoim prezencie! Balony zapakowane w minimalistyczne, białe pudełko nie zdradzi do ostatniej chwili, co jest w środku. Do przesyłek, które przygotowujemy, nie dodajemy paragonu, dzięki czemu można od razu podarować je naszemu profesorowi.

Pokaż swojemu nauczycielowi jak ważną osobą dla ciebie jest i spraw mu niezapomnianą niespodziankę w pudełku od forsomeone! Dzięki balonom z helem ze wzruszającą dedykacją Twój profesor na pewno pozytywnie zapamięta Cię na długie lata!