Prezenty dla firmy na święta

Święta Bożego Narodzenia to okazja do spotkań rodzinnych, zawodowych i licznych podsumowań. Podsumowanie roku na Wigilii firmowej, daje możliwość podziękowania swoim pracodawcom i pracownikom, za wspólny czas pracy i doświadczenia zebrane przez cały rok. Podczas szukania prezentów świątecznych dla firmy, warto zwrócić uwagę dla kogo prezent ma być kierowany. Na szczególną uwagę zasługują szefowie, prezesi, a także cała kadra zarządzająca, księgowa i współwłaściciele. To oni dbają o prawidłowe funkcjonowanie firmy, i to dzięki nim, pracownicy mogą się w pełni rozwijać, dokształcać i zarabiać, adekwatnie do zaangażowania we wspólnie budowane przedsięwzięcia. Jesteś pracownikiem, który poszukuje pomysłu na prezent dla swojego szefa? Szukasz czegoś szczególnego dla współwłaściciela swojej firmy? A może prezenty dla firmy na święta to podarunki dla asystentów, managerów, kadry księgowej lub klientów? Poniżej kilka pomysłów na prezent dla firmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które można wykorzystać we własnej marce.

Wigilia firmowa – jaki prezent wybrać dla pracodawcy i kadry zarządzającej?

Prezent świąteczny dla szefa lub szefowej powinien odpowiadać w pełni charakterowi pracy i właścicielom firmy. Dla szefa o radosnym usposobieniu spodobają się prezenty z rozmachem i nieszablonowym, zabawnym podejściem. Balony w kształcie uśmiechniętego Świętego Mikołaja, złotego ciastka z piernikowym polotem lub renifera z czerwonym nosem, lecącego na świątecznej gwiazdce prosto do rąk szefa, będzie odebrany przez niego z entuzjazmem i ekspresją. Jeżeli natomiast szef lub szefowa to osoby, dla których liczy się twarda postawa, niezachwiany wygląd i pełna elegancji aparycja, świąteczny prezent może opierać się na bardziej uniwersalnych kształtach i kolorach. Balony w kształcie gwiazd, w złotym, czerwonym lub zielonym kolorze i ze spersonalizowaną dedykacją na powierzchni, będą w pełni zadowalać pracodawców zasadniczych i zorganizowanych. Kadra zarządzająca będzie natomiast zachwycona elegancką formą balonowego renifera. Motyw renifera z helem w pudełku w złotym kolorze, jako prezent na gwiazdkę dla najwyższej kadry firmowej, zaprezentuje się wręcz luksusowo.

Prezenty dla firmy na święta

Prezenty firmowe z logo – dla kogo i jakie?

Święta Bożego Narodzenia, to okazja do obdarowania prezentami także swoich stałych klientów. Prezenty firmowe z logo, przygotowywane na świąteczną okazję i koniec roku, to szansa na podzielenie się ze swoimi odbiorcami świątecznymi życzeniami oraz dodatkowa promocja i reklama marki. Kiedy klienci otrzymują przesyłkę do domu jako prezenty od firm, z których usług lub produktów są zadowoleni, chętniej korzystają z ich oferty jeszcze w tym samym roku i okresie przedświątecznym. Balony to idealna forma podziękowania klientom za zaufanie, wybór marki i firmy oraz udaną współpracę. Personalizacja balonów, nadanie nazwy firmy i logo marki na kartonie lub powierzchni wybranych modeli, to okazja do złożenia świątecznych życzeń swoim odbiorcom w bardzo oryginalny sposób. Trwałość balonów i ich trafienie do domów klientów pozwoli wyróżnić się firmie wśród spotkań rodzinnych swoich odbiorców. To najlepszy prezent dla klientów i najlepsza reklama firmy w okresie świątecznym, która może przyciągnąć kolejnych, nowych klientów do swojego grona.

świąteczne prezenty firmowe

Prezenty firmowe a prestiż

Zastanawiając się, co wybrać na prezenty firmowe i do jakiej kwoty, balony w ciekawych kształtach i z personalizowanymi nadrukami są ciekawym rozwiązaniem, które spełnią aspekty prawne i księgowe. Ponadto, będą przypominać pełnowartościową paczkę skierowaną do odbiorców, a nie drobny gadżet wysłany listem z kartką świąteczną. Balonami, klienci będą dzielić się ze światem w postaci fotografii publikowanych w sieci i social mediach, a także dekorować swoje domy. Zaproszeni goście do Wigilijnego stołu, dostrzegą ich unikalność i podpytają o ofertę i działalność firmy, która je podesłała.

Balony świąteczne na firmowe święta – dlaczego warto?

Wigilia firmowa i spotkania z pracodawcą to czas składania życzeń, dzielenia się opłatkiem, wymienianiem się upominkami i prezentami. Im oryginalniejszy prezent na firmowe święta, tym bardziej będzie zapamiętany przez szefostwo i zostanie w pamięci na lata, np. poprzez uchwycenie prezentów na zdjęciach z Wigilii. Balony na świąteczną imprezę firmową, mogą być wybrane na prezent dla współpracujących osób lub tworzyć dekoracje i tło spotkania. W miejscach pracy, poza drobnymi dekoracjami świątecznymi, nie ma miejsca na dużą ilość świątecznych dodatków. Pojawiają się one głównie na wigilii firmowej, na której balony spełnią swoją rolę idealnie. Śnieżnobiałe gwiazdki z nadrukiem nazwy firmy, zestawy balonowe z reniferem, Mikołajem, skarpetą świąteczną lub smakowity balonowy Ciastek, mogą wypełnić firmowe przestrzenie, a następnie zostać zabrane przez każdego z uczestników wigilii firmowej.