Prezenty dla pracowników na święta

Pod koniec każdego roku, szefowie, poza licznymi sprawami księgowymi, urzędowymi i gorączką sprzedażową związaną ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem, chcą odwdzięczyć się swoim pracownikom za całoroczne zaangażowanie w pracę i wysiłki jakie wkładali na różnych szczeblach działania firmy. Prezenty dla pracowników na święta, są zatem dla szefów i właścicieli firm czymś wyjątkowym i istotnym, aby zachować dobre relacje ze swoim zespołem. Organizacja wigilii firmowej, przygotowanie prezentów i podarunków dla każdej zatrudnionej w firmie osoby, to szczególny czas na wspólne spędzenie czasu. Prezenty na Boże Narodzenie dla pracowników powinny być zatem zaskakujące i na tyle wartościowe w swojej formie i przekazie, aby pracownicy poczuli się docenieni, dostrzeżeni i nagrodzeni za swój firmowy wkład. Jakie paczki dla pracowników na święta przygotować, aby wszyscy byli zadowoleni z niespodzianki świątecznej jaką otrzymali?

Personalizowany prezent na święta dla firmy

Personalizowane prezenty nabierają zdecydowanie większego znaczenia, kiedy są skierowane do konkretnej osoby, i jednocześnie mają oryginalne przesłanie. Balony, na których można nadrukować swoje własne świąteczne życzenia i skierować je do konkretnego pracownika, pokazują, że każda osoba w firmie ma znaczenie. Pomysłowe prezenty dla firm oparte na świątecznych balonach, mogą mieć indywidualne firmowe logo lub nazwę firmy, a kolorem nawiązywać do marki. Pracownicy, po ich otrzymaniu, chętnie zabiorą balony do domu i pochwalą się nimi przed rodziną i znajomymi. Personalizacja może znajdować się na powierzchni balonów i na kartonie. Dzięki drukowi na zewnątrz kartonu, każdy pracownik będzie mógł odnaleźć swoją przesyłkę, ale niespodzianka wewnątrz pozostanie tajemnicą aż do otwarcia. Personalizowany prezent na święta dla firmy, ze spójnym wizualnie brandem marki, podkreśli, że relacja między pracodawcą, pracownikiem czy klientem jest na jak najwyższym poziomie.

Prezenty dla pracowników na święta – pomysł na balonowy prezent

Prezenty dla pracowników na święta, mogą i powinny mieć zabawną formę. Dzięki temu, relacja między pracownikiem i pracodawcą będzie miała swobodniejszy przekaz, a składane życzenia zachowają bardziej rodzinną atmosferę. Balon Mikołaj z helem w pudełku, balon w kształcie urokliwego renifera z czerwonym nosem, czy uśmiechnięty ciastek w złotym kolorze z życzeniami na brzuchu, rozbawią i rozweselą każdego pracownika w tym gorącym przedświątecznym okresie. A kiedy pracownik spełnia szczególne znaczenie w firmie i ma stanowisko kierownicze, warto podarować mu prezent z większym rozmachem. Balony z helem gwiazdki na Boże Narodzenie, które wyróżniają się klasycznymi świątecznymi kolorami połączenia zieleni, czerwieni i złota, dają szansę złożenia życzeń “Wesołych Świąt” umieszczenia loga i nazwy firmy na powierzchni jednego z nich, oraz unikalnej personalizacji, np. “dla najwartościowszego kierownika w mieście z okazji świąt Bożego Narodzenia”. Wzruszenie na twarzy osoby kierującej zespołem – gwarantowane.

prezent niespodzianka na gwiazdkę

Prezenty na Boże Narodzenie dla pracowników – czym ich zaskoczyć?

Prezenty firmowe dla pracowników na święta, nie muszą kończyć się na akcesoriach papierniczych z nadrukowaną marką firmy, np. w postaci długopisów, notatników, kalendarzy czy koszulek. Tych wszystkich upominków firmowych na święta, pracownicy się spodziewają. Podobnie, jak bonów towarowych do sklepów czy voucherów na zakupy. Co innego, kiedy prezenty na Boże Narodzenie dla pracowników w pełni nawiązują do okazji, są zaskakująco duże, a prezent na tyle pomysłowy, że może być dodatkową promocją firmy. Balony, jako prezenty firmowe z logo marki i personalizowanymi życzeniami, to paczka 3 w jednym. Po pierwsze przekazuje życzenia. Po drugie jest dostosowana pod konkretnego pracownika. Po trzecie, dzięki nadrukom loga i nazwy firmy, dodatkowo reklamuje markę także poza firmą, i ujawnia światu realne relacje i wartości pracowników firmy.

Paczki dla pracowników na święta – jak przygotować paczki niespodzianki?

Upominki firmowe na Boże Narodzenie, to przeważnie drobne gadżety, które pracownicy widują również na co dzień. Otrzymując elementy uzupełniające brand marki w okresie świątecznym, produkty te nie zrobią na pracownikach większego wrażenia. Zupełnie innym przekazem okażą się paczki niespodzianki w postaci balonów ukrytych w wielkim kartonie, które na pierwszy rzut oka, nie będą dla pracowników jasne i klarowne. Co innego jest bowiem otrzymać słodycze w koszu zapakowane w przezroczysty papier, przez który od razu widać co wchodzi w skład paczki. Co innego natomiast zobaczyć wielki karton i nie domyślać się co jest w nim ukryte. Każdy marzy o prezencie niespodziance. Każdy chciałby dostać prezent, którego się niespodziewa. Dzieje się tak, ponieważ w obecnych czasach wszystko jest przewidywalne i do przewidzenia. Jak zatem przygotować paczki dla pracowników na święta, aby miały formę niespodzianki?

Kiedy firma jest mała i znajduje się w niewielkim biurze, ustawienie personalizowanych kartonów na biurku każdego z pracowników, da szansę zmienienia ich dnia w zaskakujące odkrycie. Można przekazać przesyłkę niespodziankę z balonami także na Wigilii firmowej i wręczyć je każdej osobie do ręki. Kiedy jednak firma działa online, a pracownicy pracują zdalnie i nie mają szansy spotkać się ze współpracownikami na żywo, wysłanie paczki świątecznej prosto na adres do ich domów, będzie szczególnie zadowalające i przybierze formę zaskoczenia.