Prezenty na Dzień kobiet które kochają płeć żeńska

Jakby powiedziała Marilyn Monroe – “Daj kobiecie buty, a podbije świat”. Są przedmioty, które powodują, że świat nabiera kobiecego znaczenia. Szpilki, kosmetyki do makijażu, sukienki, to część z tych elementów kobiecego anturażu, które w przypadku mężczyzn nie występują. Ale czy są inne przedmioty, które kochają kobiety i które pasują idealnie do kobiecego świata? Kwiaty? Czekoladki? Biżuteria? A może coś zupełnie innego? Zaskakującego? Balony? Dlaczego to będzie trafiony prezent na Dzień Kobiet?

Balony z kuriera balonowego – co mają takiego, że chwytają za kobiece serce?

Balony to taki element w życiu, który towarzyszy Nam od lat dziecinnych. Kto bowiem nie kochał balonów od najmłodszych lat swojego życia? Kto nie płakał kiedy balon pękł lub odleciał w siną dal, kiedy nie zdążyło się złapać za wstążeczkę? Kto czuł dumę krocząc z balonem przez miasto lub chwalił się przed innymi dziećmi jaki ma fajny wzór? Te wszystkie sytuacje z dzieciństwa, z każdym rokiem życia, powodowały, że miłość do balonów się umacniała. Uczucia do balonów to coś, czego nie jest w stanie zapewnić żaden inny gadżet. Mogą powstawać nowe, innowacyjne rozwiązania, zabawki, dodatki do domu, dekoracje przyjęć, ale to nadal balony będą numerem jeden w każdej życiowej sytuacji. Dlaczego? Ponieważ to one wzbudzały emocje od najmłodszych lat. Tylko to co oparte na emocjach, wpływa na cały obraz i kształtowanie się życia. Można zatem stwierdzić, że właśnie balony są w stanie chwycić za serce nie tylko kobiety, ale i mężczyzn. To one powinny być brane pod uwagę w wyborze prezentu na Dzień Kobiet, i to one powinny ten dzień rozweselić.

personalizowany balon na prezent

Dzień Kobiet, czyli każda kobieta może latać wysoko

Kobiety rozkwitają, kiedy czują się dobrze. Kiedy otrzymują od kuriera wielkie pudło, z nieznaną zawartością w środku, uśmiech z możliwie przygotowanej dla nich niespodzianki może spowodować całkowitą zmianę ich nastroju. W wielkim pudle od kuriera balonowego, ukrywający się balon z dedykowanym napisem lub sentencją, może mieć dodatkowych towarzyszy. Mogą być nimi inne balony, które stworzą oryginalny bukiet balonowych elementów, a także dodatki wpływające na kompleksowość niespodzianki. Prezent na Dzień Kobiet oparty na zestawie balonów, w którego skład wchodzić będzie również maskotka na pamiątkę, kubek z napisem “Hej piękna”, Flower Box, ulubione słodycze, kartka okolicznościowa z życzeniami, zdjęcie pamiątkowe od nadawcy oraz voucher na indywidualne zakupy, spowoduje, że adresatka nie tylko będzie zachwycona i zacznie unosić się ze szczęścia w powietrzu, ale podskoki i salwa radości może być nieunikniona.

romantyczny prezent dla kobiety

Zakupy z dostawą do domu, czyli prezent na Dzień Kobiet w luksusowym stylu

W 2022 roku, Dzień Kobiet wypada we wtorek. Większość kobiet będzie w tym dniu w pracy, a młode nastoletnie kobiety – w szkole lub na studiach. Wychodzi zatem na to, że dostarczenie prezentu na Dzień Kobiet może być nie lada wyzwaniem kiedy okaże się, że nadawca z adresatem się miną. Co innego, kiedy prezent zostanie dostarczony do konkretnej kobiety pod adres zamieszkania lub do danego miejsca, bez konieczności samodzielnego przybycia w dane miejsce. Jest to bardzo ułatwiona forma obdarowywania Pań prezentami, co sprzyja komfortowi dostarczenia i samego postrzegania danego podarunku. Każda Pani, która otrzyma prezent w postaci przesyłki balonowej, może poczuć się jakby dostała prezent w istnie luksusowym stylu. Karton z personalizowaną dedykacją, wewnątrz mieniący się luksusem balon z napisem i życzeniami, do tego możliwe dodatki, a to wszystko w konkurencyjnym środowisku klasycznych prezentów na Dzień Kobiet. Trudno byłoby nie zauważyć jaką dużą wartość wizualną i emocjonalną ma taki podarunek.

prezent dla dziewczyny ze zdjęciem

Prezenty na Dzień Kobiet – pomysł i wybór odpowiedniego wzoru balona

Warto wybierać balony pod konkretną adresatkę tejże przesyłki. Pojedynczy balon w klasycznej formie będzie idealnym prezentem dla koleżanki lub szefowej. Bukiet balonowych serc z dedykacją, gotowym nadrukiem lub zdjęciem pamiątkowym, można bez wątpienia przekazać ukochanej lub najbliższym kobietom w swojej rodzinie, np. mamie, siostrze, Babci, Cioci czy teściowej. Balony kule, gwiazdy, serca, czy sześciany, to najczęściej wybierane wzory na prezent z okazji Dnia Kobiet. Dostępne inne modele, jak słonik na szczęście, balon w kształcie słodkiego donuta, korony czy połyskujących ust przesyłających buziaki, można skierować dla odważniejszych Pań, kobiet z poczuciem humoru lub konkretną pasją. Poza wyborem formatu, warto wybrać również kolor pod upodobania Pań. Do dyspozycji są zarówno balony w kolorze bieli, różu i czerwieni – adekwatne do kobiecych upodobań – ale także barwy tęczowe, złote oraz srebrne. Dostępne są również gotowe dedykacje, które mogą wspomóc złożenie życzeń np. “Dzień Kobiet bez Ciebie by nie istniał”, “Spełnienia marzeń”, “Pamiętaj, siła jest Kobietą”, czy “Kocham”. Kiedy jednak wartość życzeń miałaby być bardziej rozbudowana można dołączyć do przesyłki kartkę okolicznościową z dekoracyjną okładką i napisem “Niech żyje Nam”, czy “bajecznego dnia”.