Prezenty na dzień kobiet – zaskoczą ja w tym dniu

Jaki prezent przychodzi Ci na myśl kiedy usłyszysz słowa “Dzień Kobiet”?

Oczom większości ukazuje się bukiet kwiatów, a częściej pojedynczy tulipan lub róża. Chłopcy od najmłodszych lat kupują swoim koleżankom takie małe podarunki, i niestety, z biegiem lat nic w tej kwestii nie zmieniają. Panie natomiast, od najmłodszych lat obdarowywane są kwiatowymi upominkami, ale nigdy nie przyznają wprost, że oczekują czegoś więcej. Marzą, kiedy Panowie wpadną na idealny pomysł, który je zaskoczy. Marzą, że ich święto i fakt, że są, będzie przez Panów zdecydowanie bardziej doceniony. Marzą, że Dzień Kobiet będzie zaskakujący, oszałamiający, będzie pasmem niespodzianek, a co roku otrzymują ten sam prezent – jeden tulipan.

Dzisiaj podpowiadamy Panom, czego naprawdę oczekują kobiety w dniu swojego święta, i jak można je zaskoczyć prezentem, którego nie będą w stanie zapomnieć. Każdy Pan, który zrealizuje taki prezent swojej wybrance, zaplusuje w oczach danej Pani stukrotnie.

Prezent na Dzień Kobiet dla Dziewczyny

Każda miłość zaczyna się od prostej relacji – bycia czyjąś dziewczyną lub chłopakiem. Uczucia w takiej relacji są cudowne. Świat wiruje, wszystko jest kolorowe, piękne, a ilość pozytywnej energii i emocji przysłania cały świat. Dzień Kobiet w takiej wczesnej miłosnej relacji nabiera większego znaczenia. Swoją wybrankę chce się nosić na rękach, a poza nią, zakochany chłopak nie widzi nikogo i niczego. Jest to okazja, aby wykazać się pomysłowością i spowodować, że nie tylko dziewczyna będzie zapatrzona w swoją miłość, ale także otoczenie będzie patrzeć z podziwem na pomysłowość chłopaka i uczucia jakimi darzy swoją wybrankę.

Kto powiedział, że bukiet musi być tylko kwiatowy? Kto powiedział, że prezent na Dzień Kobiet musi być tylko drobnym kwiatkiem, który czasami zginie na drodze do domu, bo bez wody nie wytrzyma zbyt długo?

A co gdyby taki bukiet był wielki? Co, gdyby miał personalizowaną sentencje? Co, gdyby bukiet został wręczony przez kuriera a nie tylko chłopaka? Co, gdyby mienił się kolorami wszelakich barw, a jednocześnie miał zdecydowanie większą trwałość? Na te i inne pytania możemy powiedzieć jedno – balonowy bukiet wysłany za pomocą Poczty Balonowej. Spersonalizowana imienna dedykacja nadrukowana na balonie może być dopełniona pralinkami Ferrero Rocher lub czekoladkami Merci. Prezent na Dzień Kobiet zmieni obraz klasycznego kwiatka i osłodzi kobiecy dzień. Buziak dla chłopaka w formie podziękowania – gwarantowany. A możliwość pochwalenia się nietypowym bukietem w social mediach udowodni, że prezent rozniesie się po całym świecie, jako obraz pomysłowości chłopaka.

Prezent na Dzień Kobiet dla Narzeczonej

Ślub i wesele zbliża się wielkimi krokami? Narzeczona jest pochłonięta przygotowaniami do ślubu i nie pamięta, że czeka ją święto Dnia Kobiet? Chcąc oderwać swoją miłość od organizacji ślubu i obowiązków dnia codziennego, warto przygotować jej specjalny prezent. Poza zorganizowaniem wypoczynku, wizytą w spa, czy zabraniem narzeczonej na wykwintną kolację, warto, aby pozostała dla niej po tym dniu ciekawa pamiątka. Dostarczona z samego rana paczka przez kuriera, przyniesiona prosto do domu lub pracy, utwierdzi narzeczoną w przekonaniu co do dobrej decyzji o wyborze swojego przyszłego męża. Kiedy po otwarciu kartonu wyskoczą z pudła “Trzy krople miłości” w postaci mieniących się trzech czerwonych serc – jej serce rozpłynie się ze szczęścia. Dedykowany napis na pudełku np. ”Ze mną Dzień Kobiet będziesz mieć każdego dnia”, “Dzień Kobiet z Tobą jest każdego dnia” lub “Do końca życia każdy Dzień Kobiet tylko z Tobą” spowodują, że prezent niespodzianka nabiorą jeszcze większej wartości. A kiedy narzeczona znajdzie dodatkowo przy balonach urocze upominki, w postaci vouchera na zakupy, wspólnego zdjęcia czy czekoladek Raffaello – zaniemówi z wrażenia, i może pojawią się łzy wzruszenia. Czyż to nie piękny początek wspólnej drogi życia?

Prezent na Dzień Kobiet dla Żony

Życie potrafi zaskakiwać pozytywnie i negatywnie. Kiedy wkrada się codzienność, a obowiązki odbierają cel i marzenia o realizacji planów życiowych, każde święto traci na wartości. Drobne, małe gesty. Różnorodne pomysły na prezent. Raz zabawne, a raz pełne uczuć. Takie właśnie powinny być prezenty robione przez całe wspólne życie swojej żonie. Dzień Kobiet w romantycznym stylu z butelką szampana? Z naszą Balonową przesyłką to drobiazg. Wystarczy zamówić zestaw balonowy złożony z różowych serc i balonową butelką szampana, dodać spersonalizowany napis na balonie i pudełku, wybrać pasujący kolorystycznie do balonów dodatek w postaci Flower Box w kolorze Pink Rose lub Peach Roses, i voucher na zakupy w Zalando.pl lub Rossmann, a Dzień Kobiet nabierze w pełni romantycznego wyrazu. W kolejnym roku nie będzie już mogło zabraknąć balonów. Kolejne święto Dnia Kobiet lub Walentynki to idealna okazja do powtórzenia niespodzianki dla żony. 7 czerwonych balonowych serc zawsze i na każdym etapie życia udowodnią, że miłość małżeńska jest wielka.

Prezent na Dzień Kobiet od cichego wielbiciela

Miłość ma różny wymiar. Czasami, kocha się skrycie. Wtedy zdecydowanie trudniej trafić w gust obdarowywanej kobiety. Kiedy poza kilkoma spotkaniami czy krótkimi rozmowami, nie zna się jej jeszcze tak dobrze wybranki, ciężko przewidzieć jak odbierze prezent skierowany prosto do niej. W takiej sytuacji, zamiast od razu wyznawać miłość w Dzień Kobiet, lepiej pokierować się prezentem, który ukaże zainteresowanie jej osobą, ale nie spowoduje uczucia niezręczności u wybranki serca. Przezroczyste kuliste balony wypełnione kolorowymi piórkami lub konfetti sprawdzą się w tej sytuacji idealnie. A kiedy Pan planuje większy rozmach związany z ukazaniem swojego zainteresowania wybranką, balonowe trio złożone z kul w kolorze różowego złota lub balony w kształcie gwiazdek z dedykacją na pudełku, mogą być także formą zaproszenia na pierwszą randkę – tuż po Dniu Kobiet. Może takie ryzyko się opłaci?