Przebij balon i przekaż wiadomość – pomysł na zaskakującą niespodziankę

Boisz się zapytać kogoś o wspólne wyjście? Nie masz odwagi, aby wyznać uczucia? A może zwykłe zaproszenie na kawę spędza Ci sen z powiek i nie wiesz jak to zrobić, aby dana osoba nie odrzuciła Twoich starań? Jak to się mówi – są pytania trudne i trudniejsze. Nie zawsze łatwo jest okazać uczucia i wyrazić to co się myśli. Czasami trudność jest spowodowana przewidywaniem uzyskania negatywnej odpowiedzi na zadawane pytania. Czasami chciałoby się pytać i odpowiadać tylko w sprzyjających warunkach, urokliwych miejscach i z dobrym nastrojem. Nie zawsze jest taka możliwość, ale można to wszystko przełamać i odmienić na same pozytywne emocje. Naprzeciw ułatwieniu komunikacji między ludźmi wychodzą balony “Pop me”. To idealny pomysł na zaskakującą niespodziankę. To również łatwiejsze zadawanie pytań oraz swobodniejsze przekazywanie odpowiedzi. Dlaczego?

Okazje na prezent niespodziankę z ukrytą wiadomością

Okazji na prezent “Pop me” jest naprawdę wiele. Do najczęstszych z nich, należy oznajmienie mężowi lub partnerowi słów: “Zostaniesz Tatą”, co może być dla niego dosyć szokujące. Podobne znaczenie mają do przekazania informacje “Zostaniesz Babcią” lub “Zostaniesz Dziadkiem”, szczególnie wtedy, kiedy ta rola przypada pierwszy raz w życiu. Inaczej zabrzmi taka informacja rzucona mimochodem przy zakupach lub na spacerze z psem, a zupełnie inaczej kiedy kurier przyniesie pudełko z balonem w środku, który skrywa tą dotychczas ukrywaną tajemnicę.

Balony do przebicia to nie tylko forma zabawy w odkrycie malutkiej karteczki z napisem. Wyskakujące konfetti wprowadzają nutkę radości dla odbiorcy, bez względu na fakt, jak zaskakująca informacja czeka wewnątrz.

Dzięki balonom “Pop me” można zapytać o świadkowanie na ślubie, o bycie Matką Chrzestną lub Ojcem Chrzestnym. Są to ważne okazje, które wymagają szczególnej oprawy. Zadania jakie przypadają na świadków i rodziców chrzestnych będą wymagać od nich więcej uwagi niż chwila radości. Świadkowie, poza wsparciem Młodej Pary, muszą zorganizować szaleństwa na oczepiny, zabawę zakańczającą okres panieństwa i kawalerstwa, oraz uczestniczyć w uroczystości ślubu i na weselu. Takie zaangażowanie wymaga zatem skrupulatnie przygotowanej oprawy. Zapytanie o podjęcie się takiej roli, również powinno wyróżniać się większym przemyśleniem niż zwyczajne, przypadkowe rzucenie hasła w biegu. Każda osoba, która otrzyma podarunek związany z balonem “Pop me”, może czuć się wyróżniona funkcją jaką otrzymuje. Taki balon niespodzianka do przebicia, daje poczucie pełnej akceptacji i szacunku, który jest skierowany do adresata/ki przesyłki, ze strony nadawcy. Jest to tym bardziej istotne, szczególnie kiedy odbiorca waha się czy sprosta wszelkim obowiązkom, jakie od tej chwili będą przypadać także na jego/jej barki.

Balony “Pop me”, czyli wiadomość, którą trzeba zdobyć samodzielnie

Transparentne balonowe kule wielkości 20 cm, wypełnione wewnątrz konfetti z krążącą między nimi karteczką z kluczowymi informacjami lub pytaniem, ukryte są w 25 cm kartonowym pudełku. Niebieskie, złote, fioletowe – do wyboru do koloru. Otoczone ozdobnym papierem, możliwością umieszczenia dedykacji na pudełku, urozmaicone ciekawymi dodatkami w postaci bilecika, kartki okolicznościowej, wspólnym zdjęciem, słodkimi czekoladkami np. Toffifie, staną się przesyłką, która nada nawet najtrudniejszym informacjom i pytaniom bardziej radosnego wydźwięku.

Ten nieoczywisty pakunek, z nieoczywistą informacją umieszczoną wewnątrz balona, a także nieoczywistym nadawcą przesyłki, który nie jest jasny od samego początku wręczania paczki przez kuriera, może być spełnieniem marzeń odbiorcy. Nie każdy ma możliwość otrzymywać codziennie tajemnicze przesyłki. Wiele osób marzy o chwili, kiedy ktoś wręczy im coś zaskakującego. W obecnym świecie tak wiele prezentów jest przewidywalnych, że box okazuje się całkowitym przeciwieństwem tego, czego można się z góry spodziewać. Pełni prawdziwy rodzaj prezentu niespodzianki, a nie jedynie drobną namiastkę lub poczucie zaskoczenia. Dlaczego zatem warto wybierać “Pop me” przy każdej okazji?

Pop me zamiast kartki okolicznościowej lub pocztówki. Jak to zrobić?

Balony w pudełku są w stanie zastąpić każdy prezent. Wiele osób, mając w życiu już wszystko, z góry życzy sobie konkretnych prezentów, a przez to podarunek zatraca swój pierwotny wyraz, czyli efekt zaskoczenia. “Pop me” to mniejsza wersja balonów wypełnionych helem. W przeciwieństwie do nich, balony wypełnione są powietrzem, aby łatwiej było można je przebić. Nadal jednak posiadają swój urok i zachwyt faktem, że w tak niewielkiej przestrzeni można ukryć tyle radosnych nowin i mieniącego się dekoracyjnego konfetti. “Pop me”, mimo, że wybierane jest do przekazywania informacji i zadawania pytań, może mieć również wydźwięk zaproszeń i podziękowań. Informacja na karteczce typu: “Pójdziesz ze mną do kina?”, “Życzę Ci miłego dnia”, “Jesteś moim odkryciem”, “Powodzenia na egzaminie”, “Gratulacje z okazji zdania prawa jazdy”, “Jesteś moim ideałem” lub “Baw się dobrze, do zobaczenia po powrocie” to świetne życzenia lub informacje, które ukryte wewnątrz balona nabierają większego znaczenia. Już nie tylko na karteczce mogą znaleźć się pytania typu: “Spędzisz ze mną resztę życia?”, “Wyjdziesz za mnie?”, “Spędzimy razem święta?”, czy “Pojedziesz ze mną na urlop?”. Teraz na powierzchni można umieścić wszystko – nawet pozdrowienia z wakacji czy życzenia urodzinowe. Dostanie się do karteczki z tą informacją będzie ciekawą chwilą, po której uśmiech nie adresata nie zejdzie tak szybko z twarzy.