Przesyłki kreatywne dla Influencerów

Zawód influencer daje ogromne możliwości twórczego podejścia do swojej pracy. Blogerzy, youtuberzy, instagramerzy, tik-tokerzy, oraz twórcy internetowi posiadający swoje popularne profile na facebooku, pinterest, twitter lub wielu innych kanałach społecznościowych, tworzą niezwykle kreatywne grafiki, teksty i filmy, ukazujące współczesne trendy.
Słowo “influence” pochodzi z języka angielskiego i oznacza “wpływ”. Stąd też każdy influencer ma wpływ na to jak kształtuje się rynek, trendy i sprzedaż nowości, które pojawiają się co roku na rynku. To osoby wpływowe, które wypracowały swój autorytet i pomagają podjąć decyzję o życiowych krokach innym. Interakcja z zaangażowanymi w relacje użytkownikami, to kluczowa kwestia wzrostu influencerów, a co za tym idzie – większa promocja marek, które z nimi współpracują. Wysyłka kreatywna do influencerów może bardzo pomóc wzrostowi firmy i większej sprzedaży. Czym zatem nasza Balonowa przesyłka może zaskoczyć twórców internetowych i wspomóc ich rozwój, jednocześnie reprezentując twoją markę i firmę, dzięki czemu zaczniesz zarabiać więcej? O tym poniżej.

Co przygotowujemy dla firm współpracujących z influencerami?

Zaprezentowanie premiery produktu przy pomocy aktywności influencerów, to wiele wyzwań i duża ilość pracy przy zorganizowaniu kreatywnych przesyłek w formie boxu. My odciążamy firmy z tego zadania. Dopasowujemy styl, kształt i kolor balonów, aby były dobrane do już istniejącego brandu, ale także kolorystyki kampanii reklamowej danego produktu czy przedsięwzięcia. Umożliwiamy stworzenie spersonalizowanych nadruków, w tym napisów i hasła pod kampanie, a także nadruk logotypu na balonach i kartonie. Ponadto, dołączamy dodatkowo materiały prasowe, przejmujemy całą logistykę związaną z wysyłką Twojego produktu i ostatecznie finalizujemy i organizujemy wysyłkę. Do całego zestawu można dołączyć także gadżety firmowe i reklamowe marki, promowany produkt lub drukowane zdjęcie danego influencera. Tak przygotowane paczki PR’owe dla influencerów nie przejdą obojętnie. Dla odbiorców kupujących przez internet, zdjęcia, przekaz i filmy ich fanów oraz mentorów z internetu, są potwierdzeniem dobrej jakości produktu lub usługi, a także prawdomówności marki, która dany produkt oferuje. Kreatywna przesyłka produktowa jest dla wielu influencerów zdecydowanie bardziej interesująca do pokazania swoim obserwujących, niż zwyczajnie wysłany przedmiot w kartonie. Każdy influencer chce się taką przesyłką pochwalić, ponieważ współtworzy wartość dla jego kanału lub profilu. A co za tym idzie? Przyciągnie jeszcze więcej obserwujących dla niego i więcej pewnyh klientów dla prezentowanej przez niego marki.

Dlaczego warto współpracować z Balonową przesyłką forsomeone.pl?

Przesyłka kreatywna od forsomeone, to możliwość przedstawienia swojej firmy i przedsiębiorstwa w zupełnie innym wydaniu. W taki sposób można zrobić prezent niespodziankę skierowaną dla stałych klientów, podziękować za współpracę swoim kontrahentom, lub zaprosić influencerów na organizowany przez siebie event, otwarcie nowej filii czy szkolenie skierowane dla współdziałających w branży.
Jest to także świetny sposób na zaprezentowanie zestawu swoich produktów przeznaczonych do promocji marki, jako boxy dla blogerów, boxy dla youtuberów czy boxy dla wszystkich innych twórców internetowych. Oni wspomogą w ich sprzedaży, promocji i przedstawieniu produktu potencjalnym klientom, czyli swoim obserwującym i fanom. Współpraca z influencerami to ogromna korzyść dla firmy, a znalezienie odpowiedniego ambasadora marki może się zwracać przez długie lata po takiej współpracy.

Współpraca z influencerami – dlaczego warto ją zrealizować z zastosowaniem balonów?

Paczki i gadżety reklamowe to chętnie pokazywane przez influencerów produkty. Nawet, kiedy nie będą skłonni pochwalić się otrzymaną przesyłką ze swoimi obserwującymi, lub zabraknie im na to czasu, ze względu na intensywne pokazywanie swojego życia w sieci, to już samo dotarcie do ich domów i prezentacja przed rodziną oraz znajomymi, pozwoli rozpropagować pomysł tzw. pocztą pantoflową. Każda osoba, która będzie miała okazję zobaczyć personalizowany balon dołączony do promocyjnego produktu, będzie zachwycona oryginalnością przesyłki. Taki prezent odmieni cały dzień i spowoduje uśmiech na twarzy wielu osób. Nawiązując współpracę na konkretnych zasadach można mieć pewność, że współpraca z influencerami będzie udana, bo obie strony zobowiążą się do realizacji wspólnych ustaleń, a influencerzy na pewno zaprezentują otrzymanie przesyłki. Wówczas nawet po wielu miesiącach i latach od wspólnego rozpoczęcia kontaktu, można ponowić wysyłkę podobnego podarunku. Będzie to forma podziękowania za udaną kampanię z uwzględnieniem naszego sklepu.

Poniżej przykładowe nasze realizacje.