Ślubna niespodzianka dla młodej pary – pomysł na prezent

Ślubny prezent, który jest wręczany prosto do rąk Młodej Pary, daje często większe możliwości wyboru i dostarczenia paczki na miejsce uroczystości lub wesela. Waga, gabaryty, a nawet nietypowość prezentu w postaci kwiatów, zwierząt, produktów, o krótkim terminie przydatności, w znaczący sposób wpływają na sposób dostarczenia i przekazania prezentu. Jednak co w momencie, kiedy ślub odbywa się za granicą lub w innym mieście? Co w przypadku, kiedy otrzymało się zaproszenie na ślub, ale z przyczyn zawodowych, osobistych czy zdrowotnych nie można się na ten ślub wybrać? Jaki prezent ślubny wybrać, aby zaskoczyć świętujących i jednocześnie mieć pewność, że będzie dostarczony na czas oraz pod wskazany adres? Jaki prezent nie będzie powodował kłopotów w kwestii wagi lub formy przechowywania przez kilka godzin w transporcie? Paczka z balonami zapewnia niespodzianki dla Młodej Pary, które są wystrzałowe, lekkie, a przy okazji umożliwiają pełną personalizację. Z balonami nie ma żadnych obaw, że prezent nie przetrwa podróży. Plusów takiego prezentu ślubnego jest więcej, więc zachęcamy do czytania dalej.

Ślub na odległość – jak złożyć życzenia?

Balony z dedykacją jako prezent na ślub, to zarówno pomysłowe, jak i bardzo praktyczne rozwiązanie. Prezent po otwarciu kartonu prezentuje się zjawiskowo. Ponadto, kiedy jest otwierany podczas wesela lub przyjęcia weselnego, może pełnić rolę dodatkowej dekoracji. Nadawca, wybierając taką formę życzeń ślubnych, daje Parze Młodej poczucie, że jest w dniu ich święta razem z nimi, mimo, że fizycznie nie ma możliwości dotrzeć na miejsce. Życzenia na balonach, na dekoracyjnym pudle, kartce okolicznościowej dołączonej do przesyłki lub na bileciku informującym kto śle życzenia, mogą mieć na swojej powierzchni nadruki personalizowane indywidualnie lub wybrane z gotowych wersji. Czy w jednym czy w drugim przypadku, balony i ich latająca forma, są w stanie przenieść życzenia na duże odległości i dolecieć z życzeniami na czas, mając prawie takie same umiejętności jak gołąb pocztowy.

prezent na rocznicę ślubu

Prezent niespodzianka dla Młodej Pary – co zrobić kiedy nie można być na ślubie?

Obdarowanie Młodej Pary prezentem niespodzianką, daje możliwość udowodnienia, jak ważni dla nadawcy są zakochani. Kiedy fizyczny przyjazd na miejsce ślubu nie jest możliwy, Balonowa przesyłka zapewnia kompleksową usługę dostarczenia prezentu pod wskazany adres i na czas. Zdalna możliwość zamówienia wzoru balonów – serc, gwiazdek, kul czy sześcianów. Wybór ilości egzemplarzy – od pojedynczych sztuk, po balony duo i trio. Dobranie dodatków – zdjęć ze wspólnych wspomnień, Flower boxa z 8 piankowych sztucznych róż (które wytrzymają każde warunki transportu) lub słodkich czekoladek. Wybór kartki okolicznościowej, bilecika na życzenia lub pluszowej poduszki, która będzie nawiązywać do życzeń związanych z licznym potomstwem i powiększeniem rodziny. To wszystko wpływa na stworzenie kompleksowej usługi wypełnienia paczki i jej dostarczenia na ślub. Nie trzeba samodzielnie biegać po sklepach, kompletować produktów i upominków ślubnych oraz wystawać samodzielnie na poczcie, z obawą, czy paczka dojdzie na czas. Przy wcześniejszym zamówieniu, w przesyłce prezentowej ma się gwarancję dostarczenia paczki na dzień ślubu, w pełnym składzie z dodatkami. Dzięki temu, można zrobić prezent, jakiego narzeczeni się nie spodziewają.

prezent dla młodej pary

Paczka z balonami na ślub i wesele za granicą lub w innym mieście. Dlaczego warto?

Poza obszerną ofertą balonów, ich kształtów, wzorów i kolorów, paczka jest na tyle lekka, że z łatwością zostanie dostarczona do dowolnego miejsca na ziemi. Czy na ślub, wesele, czy w podróż poślubną za granicą, balony dolecą wszędzie, gdzie trzeba. Ciekawym rozwiązaniem jest np. zestaw balonowy złożony z dwóch serc i balona w kształcie samochodu, na którym widnieje napis “Happy Forever”. Zestaw zawiera życzenia “Wspaniałej podróży przez życie”, co daje sygnał, że ta pierwsza ślubna, weselna i poślubna podróż właśnie trwa i rozpoczyna wspaniałe wspólnie przeżywane doświadczenia. Można zatem poza personalizacją wybrać balony idealnie pasujące kształtem do ślubnego wyjazdu i w mini wersji, zaoferować Parze Młodej pierwszy samochód – balonowy.