Prośba o świadkowanie – co na prezent?

Sprawdzone pomysły na prośby o świadkowanie

Świadkowa to ważna osoba w całej uroczystości ślubnej. Jest najbliżej Panny Młodej, a w związku z tym, pomaga jej we wszystkim. Świadkowa jest jak osobista asystentka, która pomaga przy organizacji ślubu i wesela. Zajmuje się zaproszeniami ślubnymi, może wspomóc dekoratora sali i kościoła, zająć się tym osobiście, a przed ślubem zorganizuje
wieczór panieński i przygotuje wspólny prezent od wszystkich kobiet z rodziny, przyjaciół i znajomych. Na świadkową wybiera się najczęściej siostrę, kuzynkę lub najbliższą przyjaciółkę, ponieważ każda z nich będąc najbliżej Panny Młodej, zna jej oczekiwania i marzenia, które wcześniej
wspólnie przedyskutowały.

Jakie są obowiązki świadkowej?

Świadkowa uczestniczy w całym wydarzeniu od samych przygotowań i wychodzi ostatnia z wesela i poprawin. W trakcie przygotowań pomaga założyć suknie ślubną, welon, biżuterię, a następnie przez cały dzień dbać o dobry wygląd sukni i ogólnej prezencji Panny Młodej.
Na ślubie może nieść tren, poprawia i układa welon, a także przytrzymuje bukiet ślubny kiedy jest taka potrzeba. Ponadto, pomaga w odbiorze prezentów w trakcie składania życzeń, rozdaje gościom upominki i prezenty w ramach podziękowania za przybycie na wydarzenie, a na weselu dba, aby niczego Pannie Młodej nie zabrakło, i rozkręca imprezę.

Jak poprosić o świadkowanie?

Paczka z balonami pomaga zadać to dosyć trudne pytanie, które będzie skierowane do przyszłej świadkowej -“Czy zostaniesz moją świadkową?

Razem z Dominiką i jej kanałem “mówię o ślubie” stworzyliśmy taki kompletny zestaw, który pomoże przyszłej świadkowej podjąć decyzję i już od pierwszych dni planować wszystkie dalsze kroki organizacyjne bez zarzutów. Zestaw zawiera przezroczysty balon wypełniony
piórkami, zapakowany w prezentowe pudełko w formacie 50x50x50cm, i voucher upoważniający do pobrania darmowego plannera dla świadkowej. Planner to ebook przygotowany przez właścicielkę kanału – Dominikę – która zawarła wszystkie istotne kwestie i obowiązki jakie spadają na świadkową, aby przygotować ją i odciążyć od myślenia o
wszystkim samodzielnie. Taki prezent niespodzianka skierowany do świadkowej, pokaże, że mimo ważnej funkcji jaką pełni asystentka Panny Młodej, to właśnie przyszła młoda żona zapewnia jej komfort pracy i współpracy przed tym ważnym dniem.

zestaw prezentowy dla świadkowej

Świadkową można także zaskoczyć balonem z wiadomością w środku, która jest możliwa do przeczytania tylko po przekłuciu balona.

nowoczesna prośba o świadkowanie

Zaskoczeniem może być także zestaw balonów foliowanych w kształcie serc lub gwiazdek o metalizowanym kolorze, z dodanym bilecikiem lub personalizowanym nadrukiem, np. zestaw Zjawiskowe Serca w kolorze bladego różu czy Złote trio mieniące się złotem z daleka.

Postaw na prezent niespodziankę, który zaskoczy przyszłą świadkową i zrobi jej dobry dzień.