Bilecik do prezentu – jaki zamieścić tekst na bileciku?

Bilecik do prezentu niespodzianki może wiele podpowiedzieć i uzupełnić przekaz dostarczany do odbiorcy. Osoba, która nie spodziewa się żadnej przesyłki ani prezentu, i nie wie kto mógłby jej wysłać paczkę, będzie bardzo zadowolona z możliwości otrzymania bilecika dołączonego od nadawcy z ewentualnymi wyjaśnieniami. Bilecik do prezentu to nie tylko podpis nadawcy lub informacja dla kogo paczka jest przesyłana. Bilecik może zastąpić ogrom innych funkcji. Może być formą zastąpienia kartki, na którym znajdą się życzenia urodzinowe, imieninowe czy związane z daną okolicznością. Może być formą zaproszenia na kolację, randkę czy spotkanie biznesowe. Może zawierać przeprosiny lub gratulacje. A może być także miejscem na wstawienie interesującego cytatu, który ma odmienić cudze życie. Bez względu jaką formę przybierze bilecik w prezencie, warto go zamieścić do przesyłki balonowej.

Teksty na bilecik urodzinowy

Dedykacja na bileciku urodzinowym może mieć różnorodne znaczenie. Życzenia na bileciku mogą być skierowane w sposób bardzo klasyczny np. “Zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji urodzin”.

Mogą być także dedykowane w stosunku do oczekiwań i marzeń danego solenizanta, szczególnie kiedy osoba jest bliska i dobrze znana. Życzenia typu “Aby udało Ci się w tym roku zrobić kurs prawa jazdy”, “Aby Twoje tegoroczne wakacje w Grecji się zrealizowały”, “Abyś odnalazł/ odnalazła swoją miłość życia” to przykłady tekstów urodzinowych, które są chętnie zamieszczane na bileciku. Chcąc zaskoczyć adresata swoim przesłaniem, tekst może mieć bardziej oryginalną i inspirującą formę.

Cytaty znanych osób, lub treści np.”Żyj jak lew, a nie jak kociak”, albo “Aby Twoje ścieżki życia były zawsze proste”, lub “Bądź jak Syzyf – nigdy nie rezygnuj i się nie poddawaj”, “Niech ten rok przyniesie Ci same sukcesy zawodowe na miarę milionerów”, mogą być równie ciekawą formą złożonych na bileciku życzeń. Bez względu jednak jaką wersję wybierze się ostatecznie, to najważniejsza jest pamięć o solenizancie. Balon, jako główny prezent, będzie widoczną oznaką, że obdarowywana osoba nie jest przypadkowa i pełni ważną rolę w życiu nadawcy. Bilecik będzie tylko dopełnieniem tego wszystkiego, co na nadruku balona się nie zmieści, a ponadto to właśnie on pozostanie jako pamiątka po tak wystrzałowej, wyskakującej z pudełka niespodziance.

Życzenia na rocznicę

Rocznica ślubu, związku, ale także roczek dziecka czy otwarcia firmy, to szczególna data, która pozwala spojrzeć wstecz, podsumować wcześniejszy rok lub lata życia i zaplanować możliwości rozwoju na przyszłość.
Wybierając kuriera balonowego, można do balona dodać bilecik, na którym życzenia uzupełnią wybrany wzór i kształt balonów. Mąż robiący żonie niespodziankę, bilecikiem dołączonym do przesyłki może zaprosić ją na rocznicową kolację. Klient wysyłający prezent do ulubionej firmy, która osiągnęła rocznicę 10-lecia, na bileciku może zamieścić gratulacje. Natomiast Babcia wysyłająca wnusi paczkę balonową na roczek, na bileciku może umieścić informację o numerzę konta, które założyła z tej okazji, aby od pierwszego roku życia dziecko miało swoje miejsce do budowania oszczędności. Tak oryginalne informacje, zawieszone przy wyskakującym z kartonu balonie, to nie tylko dobre rozwiązanie do uzupełnienia życzeń, co przekazanie wartościowej notatki, która może być schowana w portfelu na pamiątkę i wyciągana wedle potrzeby. Kiedy balon spełni swoje informacyjne zadanie, zastąpi je bilecik – mniejszych rozmiarów karteczka, ale jakże kluczowa w zestawie do przesyłki.

Cytaty na urodziny dla mamy

Życzenia dla mamy powinny zdecydowanie być bardziej wylewne niż zwykłe “Wszystkiego najlepszego”. To dzięki mamom jesteśmy na świecie, to dzięki nim poznaliśmy świat. Dlatego kiedy jest możliwość docenienia i podkreślenia wartości jej urodzin, warto na bileciku zamieszczonym przy balonie, dołączyć wartościowy cytat, który po przeczytaniu dodatkowo ją wzruszy. Inspirujące i motywujące słowa w nim zawarte, wersy dodające odwagi do realizacji marzeń, a także zachęta do rozwijania nowych pasji aż do ostatniego dnia życia, świetnie uzupełnią życzenia umieszczone na balonie. Takie cytaty jak: “Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.” – Maya Angelou, “Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę.” – Matthew Arnold, czy “99,99% dzieci dziedziczy swój urok i mądrość po mamie” to tylko potwierdzenie, jak cytat może wpłynąć na mamę, która będzie go odczytywać.