Top 3 prezenty na dzień kobiet

“Dlaczego Dzień Kobiet wypada 8 marca? Bo kobieta to ósmy cud świata.” Dzień Kobiet to okazja do zrobienia ekstra niespodzianki dla swojej dziewczyny, żony, koleżanki, mamy, siostry, przyjaciółki, czy Babci. Każda Pani, oczekuje tego dnia niespodzianek, życzeń, wsparcia. To jedyny dzień w roku, kiedy Panie w pełni powinny być noszone na rękach, bez względu na wiek, wygląd, czy status osobisty i majątkowy. Singielki, mężatki, narzeczone, kobiety zależne i niezależne – wszystkie, bez wyjątku, w Dzień Kobiet zasługują na spełnienie marzeń. A jak spełnić kobiece marzenia, poprawić kobiecy humor, zaskoczyć i stworzyć niezwykłą niespodziankę, którą Panie zapamiętają na lata?

Kwiaty na Dzień Kobiet – inne niż wszystkie

“Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”. Bukiety wręczane z konkretnych okazji, bez okazji, w formie pojedynczego kwiatka czy wielkiego bukietu, potrafią wskrzesić uśmiech i rozpromienić kobiecą twarz. Kobiety kochają kwiaty w każdym wydaniu. Mimo, że nie każda Pani lubi kwiaty cięte, to kwiaty doniczkowe lub elementy z motywem kwiatowym są dla każdej damy uroczym wzorem – chętnie wybieranym w strojach, dekoracjach, codziennych dodatkach. Jak taki kwiatowy motyw wprowadzić do prezentu na Dzień Kobiet? A może zastąpić kwiatowy bukiet innym rodzajem bukietu np. balonami? Są na to dwa sposoby. Wybierając zestaw balonowy złożony z kilku sztuk balonowych wzorów, można podarować kobiecie balonowy bukiet, który będzie unosił się w powietrzu przez kilka a nawet kilkanaście dni po otwarciu kartonu. Na balonach można nadrukować zdjęcie adresatki lub wspomnienie miłych chwil, które nadawca chciałby adresatce przypomnieć. Ponadto, na balonach można nadrukować własną sentencje lub wybrać motyw z gotowymi wzorami i cytatami ze sklepu kuriera balonowego. Balonowy bukiet może składać się z trzech serc, gwiazd, albo być połączeniem oryginalnego wzoru np. ust i serca, z napisem “dostawa całusów”. Drugą formą prezentu na Dzień Kobiet z wykorzystaniem do tego balonów, jest wręczenie bukietu piankowych róż, dołączonych do przesyłki. Flower Boxy w kolorze Pink Roses, Peach Roses lub Red Roses będą długotrwałą pamiątką, także po utracie helu z balonów. Bez wątpienia, wręczenie Flower Boxa z balonową przesyłką, to połączenie dwóch bukietów w jednym prezencie. Czy obok takiej niespodzianki jakakolwiek kobieta przejdzie obojętnie?

prezent dla dziewczyny na walentynki

Balonowy zestaw pełen zaskoczenia

Balony na Dzień Kobiet nie tylko mogą mieć formę bukietowego trio czy duo. Mogą być wysłane do Pań w pojedynczej sztuce, ale uzupełnionej o dodatki. Dodatki, które okażą się sporym zaskoczeniem po otwarciu prezentu. Bilecik dołączony do balona zapraszający na aktywne wyjście do kina, extra napis z własną sentencją umieszczony na kartonie oraz powierzchni połyskującej foliowej poświaty balonowej, czy kartka z życzeniami udanego Dnia Kobiet – to tylko kilka perspektyw, jakimi można obdarzyć daną Panią w dniu jej święta. Do balonów można dołączyć również zdjęcie pamiątkowe, wcześniej wspomniany Flower Box, kubek z napisem “Hej piękna”, maskotkę misia Maciusia, króliczka Nela lub liska Wiktora. Kobiety, będą również zachwycone znalezieniem w paczce vouchera na zakupy w sklepie Rossmann, bonu do sklepu Zalando czy vouchera do Empiku. Z nimi, każda kobieta będzie mogła uzupełnić swój prezent o ulubione kosmetyki, ubrania czy kupić produkty adekwatne do zainteresowań – książkę, płytę, film lub akcesoria biurowe. Warto osłodzić także damskie podniebienia. W tym przypadku, wspomogą dołączone do prezentu czekoladki. Raffaello, Merci, Toffifee, Alpejskie Mleczko, Kinder Chocolate, czy Ferrero Rocher, można dopasować pod gusta swojej ukochanej kobiety, mamy, innych kobiet w rodzinie, przyjaciółki czy koleżanki w pracy. Tak kompleksowy prezent i zestaw balonowy, będzie dużo ciekawszy niż klasyczne prezenty dostarczone do Kobiet w każdym roku. Warto zaskoczyć czymś ciekawym, ponieważ o takim prezencie nie zapomina się nigdy.

https://forsomeone.pl/balon-serce-rozowe-zloto-na-prezent/

Prezent prosto z serca

Balony w kształcie serca, mogą przekazać pełnię uczuć do ukochanej kobiety, mamy, Babci czy siostry. W zależności od koloru, mogą być również dobrym podarunkiem dla skrywanej miłości lub dla przyjaciółki. Złote, różowe, białe, czerwone, niebieskie, turkusowe, srebrne, a nawet tęczowe – wszystkie można dopasować do okoliczności Dnia Kobiet i upodobania odbiorczyni paczki. Kiedy jednak prezent ma otrzymać szefowa lub koleżanka z pracy, idealnym gestem okaże się wręczenie paczki z balonami w kształcie gwiazdki, sześcianu lub kuli – w kolorze pastelowym lub w wersji transparentnej. Taka forma zachowa uniwersalne relacje, ale mimo wszystko będzie pokazywać, że prezent nie jest przypadkowy i kupowany w biegu od niechcenia. Kiedy jeszcze na powierzchni balonów wprowadzi się oryginalny napis, cytat lub imienną personalizację, można mieć pewność, że adresatka przyjmie prezent z zadowoleniem. Życzenia “Spełnienia marzeń”, “Do końca życia, każdy Dzień Kobiet tylko z Tobą”, “Cudownie, że jesteś”, “Pamiętaj, siła jest kobietą”, “Dzień Kobiet bez Ciebie by nie istniał”, “Dziś Święto Cudownych Kobiet”, “Najlepsza Kobieta na Świecie”, czy “Wierzę w Ciebie” – umieszczone na wybranych modelach balonowych przesyłek – to dużo więcej niż zwykła kartka wysłana pocztą. Warto, aby w tym roku, życzenia na Dzień Kobiet się właśnie tak prezentowały. Czy jesteś za tym?

https://forsomeone.pl/balon-rozowe-serce-z-helem-w-pudelku/