Trzy propozycje prezentu na Walentynki

Co roku każdy z nasz przeszukuje internet w znalezieniu idealnego prezentu na Walentynki. Coraz trudniej znaleźć coś unikatowego, oryginalnego.
Walentynki już niebawem bo niespełna za dwa tygodnie. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania odpowiedniego prezentu to dziś zaprezentujemy Ci nasze niezawodne propozycje.

Nasza propozycje to: oryginalne prezenty na walentynki – takie które wywołają uśmiech na twarzy osoby obdarowanej i co najważniejsze zaskoczą ją. Dlaczego? Bo to nowość na Polskim rynku prezentowym. Balony kojarzą nam się z dziecięcą radością z beztroską i ciepłymi chwilami. My do balonów z helem dodajemy jeszcze kilka ciekawych dodatków!

Propozycja numer 1 – Balon z helem i napisem Kocham Cię.

Rozpoczniemy od swego rodzaju klasyka. A mianowicie – balon w kształcie serca to propozycja, która absolutnie nigdy z mody nie wyjdzie. Kształt i kolor doskonale nawiązują do święta walentynek a zamieszczony napis na balonie czyli imię ukochanej osoby + Kocham Cię wyraża więcej niż tysiąc słów! Dodatkowo do balonu możesz dołączyć czekoladki np. Rafaelo oraz bon podarunkowy. Tak przygotowana propozycja to gwarancja zaskakującego prezentu dla ukochanej.

prezent dla zakochany balon serce

Propozycja nr 2 – bukiet balonowy – inny niż wszystkie

To że kwiaty to patent na sprawdzony prezent z okazji Walentynek wiemy wszyscy. Ale czy nie warto postarać się nieco mocniej? Prezentujemy Ci nowoczesny bukiet! Czerwony balon serce opakowany w ozdobny papier z dedykacją na środku to zdecydowanie coś zaskakującego! A przecież na takim efekcie Ci zależy. Tym podarunkiem na walentynki zaskoczysz ją, sprawisz, że doceni twoje starania a może nawet pojawi się łezka w jej oku. Postaw na nowoczesny prezent pełen miłości.

bukiet z balonów

Propozycja nr 3 – balon wypełniony piórkami

Zastanów się, kiedy ostatni razem mówiłeś swojej ukochanej, że pięknie wygląda albo że dla Ciebie jest perfekcyjna? Jeżeli zbyt rzadko to teraz masz okazję się zrehabilitować. Mamy produkt idealny dla każdej perfekcyjnej i pięknej pani. Balon wypełniony helem i piórkami w kolorze czerwonym, z napisem imię + #YouArePerfect to propozycja, która ujmuje za serce. Nie dość że tekst to piękny komplement to na dodatek wykazujesz się ogromną kreatywnością wybierając ten produkt.

dedykacja na balonie Balonowa przesyłka

Każda z propozycji jest unikatowa, którą wybierzesz zależy od tylko od Ciebie. Pamiętaj, że Kobiety kochają piękne i kreatywne prezenty, a nasza Balonowa przesyłka właśnie takie tworzy.

Więcej propozycji znajdziesz tutaj.

Udanego świętowania!