Wyślij balony zamiast kartki na Wielkanoc

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania do Świąt Wielkanocnych wiążą się często z zakupem upominków dla bliskich, dekoracją domów, przygotowaniem od strony duchowej na czas Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, a także wysyłką życzeń do osób mieszkających w innych miastach czy krajach. Kartki Świąteczne od lat są chętnie wysyłane przez ludzi. Mogą mieć formę wirtualną lub tradycyjną. Kartki wirtualne wysyłane mailowo lub poprzez social media, mogą rozśmieszyć i zaskoczyć swoim interaktywnym przekazem. Do kartki tradycyjnej wysyłanej pocztą, można dołączyć dodatkowo kopertę z podarunkiem na zajączka lub rodzinne zdjęcie zrobione tuż przed wysyłką. Obie wersje są interesujące. Jednak tak jak szybko przychodzą, tak szybko odchodzą i tracą swój urok. Wersja wirtualna zniknie z pamięci po kilku dniach, wersja tradycyjna uświetni dekorację domu na okres Wielkanocny, a następnie zostanie schowana do szuflady jako pamiątka z kolejnego Świątecznego roku. A gdyby tak kartka Wielkanocna była bardziej pomysłowa? Gdyby zajączek zapukał do drzwi i wręczył duży karton, który ukrywa nie tylko kartkę z życzeniami, ale i cudowny balon?

balon kula z helem w pudełku

Jaki balon na Wielkanoc wybrać?

Balon na Wielkanoc to świetna niespodzianka dostarczona pod drzwi adresata. Dzięki wcześniejszemu zamówieniu i określeniu daty dostarczenia, można mieć pewność, że wybrana wersja trafi na czas. Będzie nie tylko zaskoczeniem kiedy w drzwiach pojawi się kurier z dużym pudłem. Większe zaskoczenie adresaci zobaczą po otwarciu kartonu, z którego wyskoczy balon o mieniącym się kolorze pudrowego różu lub bieli.

Balonowa przesyłka

Wersja transparentna wypełniona dekoracyjnymi piórkami idealnie współgra z wielkanocnym czasem. Piórka nawiązują do upierzenia kurczaczków i kur jakie ukryte są w Wielkanocnych dekoracjach, a ich pochodne w formie jajek tworzą główne potrawy przygotowywane na wielkanocny stół. W naszej ofercie jest także przesyłka balonowa w pastelowych kolorach, która nawiązuje do barw świątecznych oraz wielkanocnej palmy. Transparentny balon wypełniony kolorowym pastelowym konfetti, z dekoracyjnymi wstążkami w tym samym odcieniu, wpływa na pozytywny nastrój – już na sam widok tej urokliwej balonowej kompozycji.

  • Każda z wersji posiada dedykowany nadruk, który zastępuje setki innych życzeń. “Przesyłamy Wielkanocne Uściski” skierowane do rodziny, z którą nie ma możliwości spotkania.
  • “Wesołych Świąt! Pozdrowienia ślą…” dla przyjaciół, którzy obchodzą święta w rodzinnym mieście.
  • “Alleluja i do przodu” dla szefowej, która jest na drodze do sukcesu, i święta to dla niej odpoczynek od wyzwań, które będą tuż po nich.
  • “O kurczę to już Wielkanoc! Radosnych Świąt” dla rodzeństwa lub rodziców, z którymi Święta Wielkanocne mogą odbywać się tylko przez ekran monitora, w formie wideokonferencji, rozmów na Skype lub przez inną platformę audio – wideo.

To tylko przykłady jakie gotowe nadruki na balonach mogą być wybrane pod konkretne relacje z rodziną lub przyjaciółmi. A co można zawrzeć w przesyłce poza tym?

Dodatki do Wielkanocnych balonowych kartek

Przesyłka balonowa spełni rolę dekoracyjną, formę złożenia życzeń, zostanie świetnym tłem na zdjęciach Wielkanocnych, albo wyjdzie na nich na pierwszy plan. Balon obiegnie też świat. Publikacja podziękowań na social mediach i pochwalenie się w sieci prezentem od Wielkanocnego Zajączka to najlepsze potwierdzenie radości jaką balony wzbudziły na twarzach rodziny.

Ale czy w przesyłce mają się znaleźć tylko balonowe życzenia?

Do balona może być dobrany bilecik z rozszerzonymi życzeniami lub kartka okolicznościowa z wyznaniem miłości, życzeniami urodzinowymi, czy z życzeniami spełnienia marzeń na ten świąteczny czas. Warto do przesyłki dołączyć zdjęcie od nadawców w istnie świątecznym wydaniu oraz coś słodkiego na świąteczny stół, np. Toffifee o karmelowym smaku. A gdyby tego było mało Flower Box w kolorze Peach Roses sprawdzą się na stole każdej świątecznej kompozycji.

Balonowa kartka na Wielkanoc – pomysły na sentencje i życzenia

Balonowe kartki mogą mieć nadruk z gotowych przykładów. Można zamówić także wersje kolorystyczne i nadruki według własnych oczekiwań. Życzenia “Wesołych Świąt Wielkanocnych”, “Wielkanocnych obfitości” lub “Zmartwychwstania Pańskiego” to życzenia i sentencje, które mogą znaleźć się na balonowej powierzchni.

Zaskoczeniem będą również nieszablonowe życzenia umieszone na dołączonym do nich bileciku np.:

  • “Jeśli zamierzasz w czasie tych świąt jeść jajka, to lepiej żeby to były wyłącznie jajka – z niespodzianką”,
  • “Zajączek skacze po lesie, życzenia w świątecznym koszyczku niesie. Niech to będą dni owocne, bo to Święta Wielkanocne”,
  • “Umyj jajka, upiecz babkę, złap zająca, kup sikawkę, bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi, lecz uważaj też na kaca, bo we wtorek czeka praca!”,
  • “Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia.”

Niebanalna forma życzeń dołączona do balonowej paczki, uświetni wielkanocny podarunek. Obok takich życzeń i przesyłki ciężko przejść obojętnie. Im zabawniejsze uzupełnienie nadruku, tym wprowadzi to dodatkową radość do domu świętującej rodziny lub przyjaciół. Poprawiony nastrój, lepsze przeżywanie świąt i większy zapał do codziennych czynności wykonywanych także po świętach, może zapewnić tak niewielki gest jakim jest dostarczenie Wielkanocnych balonów do adresata, zamiast zwykłej kartki pocztowej.

Kto z Was marzy o takiej balonowej kartce na Święta Wielkanocne?