Zaproszenie na wieczór panieński – oryginalny pomysł

Wieczór Panieński to ostatnia szalona noc przed wejściem na nowy etap życia – na drogę małżeństwa. To przejście wiele zmienia, wprowadza wiele nadziei. Nowe wyzwania w parze są inne, niż życie panieńskie czy kawalerskie. Dlaczego, od pokoleń, wieczór panieński i kawalerski są tak chętnie celebrowane? Jakie możliwości organizacyjne i zaproszenia są możliwe do wręczenia zaproszonym na przyjęcie pannom? Dlaczego warto wybrać oryginalne zaproszenie na wieczór panieński i mieć pewność, że żadna z zaproszonych Pań nie odpowie negatywnie na przesyłkę?

Oryginalne zaproszenie na wieczór panieński – dlaczego warto?

Tradycyjnie, wieczór panieński i wieczór kawalerski organizowane powinnym być w dzień przed ślubem. Nie zawsze jest to możliwe i nie każda para jest skłonna poświęcić czas przygotowań przed tak wielkim wydarzeniem, na dodatkową organizacje przyjęcia panieńskiego czy kawalerskiego. Panna Młoda chciałaby wyglądać na ślubie jak najlepiej, więc często, wieczór Panieński jest organizowany dużo wcześniej niż uroczystość zawarcia związku małżeńskiego. Wypoczęta Panna Młoda dużo lepiej prezentuje się w dniu ślubu, niż wtedy, kiedy całą noc spędzi na wieczorze panieńskim. Organizacja wieczoru panieńskiego wcześniej, to duży atut także w kwestii decyzji co do prezentów. Można w ten sposób zrobić dwa oddzielne upominki dla Panny Młodej, ale także i Panna Młoda ze świadkową, mogą wręczyć oryginalne zaproszenia na wspólną zabawę. Organizacja takich detali, jak zaproszenia czy pomysły na spędzenie czasu na imprezie panieńskiej, leży po stronie świadkowej. Jednak w porozumieniu z przyszłą Panną Młodą, obie kobiety ustalają ilość gości i budżet, który zostanie przeznaczony na przyjęcie – co w dużym stopniu wspomaga decyzyjność świadkowej.

Wiedząc, jak duże ma być przyjęcie panieńskie, pozostaje wybór oryginalnych zaproszeń, które zachęcą Panie do szaleństw, w trakcie panieńskiej nocy. Idealnym zaproszeniem na kobiece spotkanie okażą się balony. Wzory, kolory i forma dostarczenia, w postaci ogromnego pudła ukrywającego tajemnice, umili wszystkim zaproszonym paniom dzień. Po takim prezencie, data odbywającego się wieczoru panieńskiego, nie będzie mogła przejść bez echa. Trudno będzie ją zapomnieć czy pomylić dzień organizacji przedsięwzięcia. Umieszczona data na powierzchni balonów oraz ich trwałość, która nie przemija po jednym dniu, codziennie będzie nakłaniać do przygotowań dotyczących wieczoru pełnego zabawy.

Zaproszenie na wieczór panieński – pomysły, które zaskoczą

Kobiety uwielbiają niespodzianki. Otrzymanie zaproszenia na wieczór panieński z rąk przystojnego kuriera, który trzyma ogromne pudło z niespodzianką w środku, może spowodować szybsze bicie serca. Wszystko dlatego, że żadna zaproszona na przyjęcie kobieta, takiego zaproszenia się nie spodziewa. Prezenty natomiast, kocha każdy. Jeżeli można nadać im wiele funkcji, to warto to zrobić. Balony ukryte wewnątrz wielkiego kartonu, po wyskoczeniu oznajmią z jakiej okazji przybyły do domu zaproszonej uczestniczki panieńskiego wieczoru. Serce będzie bić nadal – z ekscytacji, poczucia otrzymania prezentu niespodzianki i informacji, że szykuje się świetny wieczór.

Do pudła z balonowym zaproszeniem można schować pojedynczy balon, balonowe Duo lub Trio. Kolorowe serca, tęczowe gwiazdy lub zestawy balonów, w których skład wchodzą modele o nietypowych brzegach np. kieliszek szampana, drinka, czy słodka muffinka, są w stanie nadać imprezie motyw przewodni. Kiedy tematyka ma być iście anielska – sprawdzą się balony wypełnione piórkami lub w kolorze białym. Jeżeli wieczór panieński będzie wymagał od uczestniczek założenia królewskich koron na głowę – balony ze złotą koroną z napisem towarzyszącym “Princess? No, you’re Queen” będą ku temu świetną zapowiedzią. Natomiast, jeżeli Panie będą przebierać się za słodkie kociaki, które wyruszyły na miasto, w balonowym zaproszeniu nie można pominąć kociego motywu. Balonowy kotek z towarzyszącym napisem “ten kot przyniesie Ci szczęście”, uzupełniony o bilecik z dodatkiem treści jak: “bo właśnie się dowiadujesz, że pora szykować się na wieczór panieński”, przebije nawet najpiękniejszą kartkę zaproszeniową w życiu. Unikalnością wzoru, zaproszona będzie mogła chwalić się wszystkim wokół.

Jaki tekst wybrać, aby zaproszenie na wspólną zabawę zachęciło do przyjścia?

Balonowa przesyłka w formie zaproszenia jest jak trójwymiarowa kartka okolicznościowa. Na powierzchni balonów można nadać samodzielnie nadruk z tekstem lub wybrać spośród gotowych rozwiązań. Balony transparentne wypełnione konfetti lub kolorowymi piórkami, z informacją: “szykuj się na wieczór panieński”, “(data) panieński (imię) – bądź gotowa”, “(imię) królowa prosecco”, czy “świętowanie czas rozpocząć”, podpasują pod wszelkie kobiece gusta. Modele, które wzbudzają duże zainteresowanie, to także balon w kształcie gwiazdy z napisem: “Zaproszenie na wieczór panieński (imię)” lub balon serce w białym kolorze, z różowym, neonowym napisem “Come On (imię). Let’s Go Party”. Ich uniwersalny przekaz mówi wszystko. Wystarczy dodać do balonowego zaproszenia kartkę okolicznościową z informacją o miejscu i godzinie przyjęcia lub bilecik uzupełniający, i kompleksowe zaproszenie gotowe.

poczta urodzinowa

Wieczór panieński – a zaproszenie dla świadkowej – jak to pogodzić?

Zaproszenia na wieczór panieński ostatecznie organizuje świadkowa, a następnie je wysyła. Jako prawa ręka Panny Młodej, nie ma sama możliwości otrzymać zaproszenia na przyjęcie panieńskie, które sama organizuje. W związku z tym, takie zaproszenie stoi po stronie Panny Młodej. Jakie balonowe zaproszenie wybrać dla świadkowej, aby się go nie spodziewała? Wersja balonowego Trio w tęczowych kolorach, z dołączonymi do przesyłki słodkościami, np. czekoladkami Merci, Flower Boxem, kubkiem z napisem “Czy zostaniesz moją świadkową?” lub “Jesteś piękna” spowodują, że świadkowa zaniemówi z wrażenia. W ten sposób, nie tylko nie będzie czuła się gorsza z masą obowiązków do załatwienia, ale także jej wysiłki i trud zostaną docenione. Ona również będzie mogła w pełni poczuć się jak zaproszony gość na wieczór panieński, a nie tylko pełnić funkcje organizatorki. Ponadto, z tego przedsięwzięcia, na kolejne lata zostaną przy niej pamiątki, które dadzą wspomnienia wielu radosnych chwil.