Zdjęcia – zachowaj wspomnienia, odtwórz je.

Kiedyś zdecydowanie dużo więcej wywoływaliśmy zdjęć, potężne albumy miały swoje miejsce na Rodzinnych półkach. Dziś z kolei dużo więcej ich gromadzimy, każda okazja wywołuje u nas myśl “zrobię zdjęcie” – to też efekt publikowania, tworzenia albumów online czy zamieszczania w mediach społecznościowych. Nasze dyski, karty pamięci, płyty i pendrive pękają dosłownie w szwach od dużej ilości zdjęć.

Ale czy to zdjęć zapisanych na naszych telefonach czy dyskach wracamy tak chętnie jak do odbitek? Sami odpowiecie na to pytanie 🙂

Dla nas zdjęcia to sentyment, to możliwość odtworzenia wspomnień.

Przede wszystkim takie zdjęcia są trwalsze. Jedna niefortunna sytuacja i możesz stracić swoje wszystkie zdjęcia zapisane na dysku bezpowrotnie. I co z pamiątką urodzinową czy rocznicową? A zdjęcia odpowiednio zachowane w albumie mogą przetrwać i 100 lat! Co więcej klasyczne odbitki to tradycja którą jak nas nauczyli nasi dziadkowie i Rodzicie może pięknie łączyć pokolenia. Oglądanie zdjęć na papierze angażuje więcej zmysłów: odbitki widzimy i dotykamy. Wtedy zdecydowane łatwiej nam przewrócić wspomnienia.

No, a co najważniejsze – z nami możesz podarować wspomnienia razem z radosnym pudle w roli głównej! Wpis ten powstał własnie z powodu – po pierwsze przypomnienia Wam jak pięknie można razem spędzać czas oglądając rodzinne albumy a po drugie aby zaprezentować Wam jedną z opcji w naszym sklepie internetowym czyli możliwość dołączenia zdjęcia do balonów.


Jesteśmy przekonani, że odbitki to idealny prezent dla kogoś bliskiego aby wspólnie spędzony czas mógł zostać przez Was uchwycony na zdjęciach. Zamawiając balony prześlij do nas zdjęcie a my dołączymy je do balonów.