Ogromny balon kula z helem w pudełku z napisem – Żona idealna

129,90 

Kod produktu: 19707

Dodatki personalizowane:

?Dodatek przymocowany do balonika. Dzięki temu możesz uzupełnić paczkę w coś dedykowanego i wyjątkowego.

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 17,90zł
Kurier DHL: 18,90zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Odpowiedni prezent na Dzień Kobiet czy urodziny żony to taki który ją zaskoczy. A te wszystkie składkowe czyli zaskoczenie, piękny estetycznie prezent i niespotykany pomysł podarunku ma ten oto zestaw. Prezentujemy Ci piękny zestaw prezentowy dla niej. Który składa się z pudełka z ozdobnymi bibułkami, balona xxl z helem i napisem. Całość dostarczymy w dniu jej święta we wskazanym przez Ciebie terminie. Pomyśl tylko ja wielki uśmiech pojawi się na jej twarzy gdy kurier dostarczy jej ogromną paczkę zapakowaną jak prezent. W tym roku wyróżnij się wyjątkowym prezentem dla żony.

Oto przykład jak duży balon otrzymasz!
Nasz balon to gwarancja najwyższej jakości. Balon wykonany jest trwałego tworzywa przez wiodącego producenta balonów, które specjalnie dla Was sprowadzamy. Balon utrzymuje się nawet do 10 dni! Pamiętaj, że balon wypełniony helem każdej minuty pracuje, lekko marszczy się i rozciąga w zależności od czynników zewnętrznych, co wpływa również na napis na balonie.

balon kula z helem na prezent

Parametry:

  • wielkość balonu: 48cm,
  • wielkość pudełka: 50x50x50cm,
  • balon wypełniony helem i piórkami w kolorze łososiowym.