Balony cyfry w pudełku

Obchodzisz okrągłą rocznice urodzin lub imienin i marzą Ci się balony cyfry na przyjęcie urodzinowe? A może ktoś z Twojej rodziny obchodzi okrągły jubileusz lub może się poszczycić imponującym wiekiem jako solenizant, i szukasz idealnego prezentu, obok którego nie będzie można przejść obojętnie? Balony cyfry z helem i imienną dedykacją na powierzchni, pozwalają ułożyć dowolną datę lub rocznicę urodzin. Takie wersje balonów sprawdzą się co roku, jako urodzinowy prezent, dekoracja do świętowania rocznicy firmy, czy podsumowanie lat związku. Kiedy okazja jest bardziej spektakularna i wymaga odznaczenia jej spośród innych lat, wybrana balonowa liczba odpowiadająca obchodzonej okrągłej rocznicy, będzie świetnym elementem by odmienić każdą okazję życiowych podsumowań.

Dlaczego warto zakupić balony cyfry i liczby? Czemu są tak chętnie wybierane? Dlaczego taki prezent okaże się największym ze wszystkich i nikt go nie pominie?

  • Balony z helem na osiemnastkę – liczba 18Balony z helem na osiemnastkę – liczba 18
  • Balony z helem na 50 urodziny – liczba 50Balony z helem na 50 urodziny – liczba 50
  • Balony z helem na 60 urodziny – liczba 60Balony z helem na 60 urodziny – liczba 60

  Balony z cyframi – ciekawy pomysł na celebrację

  Chcesz przygotować komuś przyjęcie niespodziankę i świętować jego urodziny, bądź rocznicę? Jeśli tak, najlepszym na to sposobem będą balony z cyframi. Efektowne, kolorowe i co najważniejsze, możesz samodzielnie wybrać, jak prezentować się będzie cała kompozycja. Do balonów z cyframi dopasować też możesz inne warianty, w zależności od tego, co preferuje dana osoba. Mamy propozycje zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Wszystkie zachwycające, przykuwające uwagę i wykonane z dbałością o każdy detal.

  Balony z helem cyfry – ozdoba wnętrza

  Planując przyjęcie niespodziankę, z całą pewnością musisz pomyśleć również o odpowiednich ozdobach, które dodadzą wnętrzu imprezowego charakteru, a także wywołają uśmiech na twarzy osoby, na której cześć jest to wydarzenie. Właśnie dlatego doskonałym dopełnieniem będą balony z helem cyfry, które możesz ustawić w dowolnym pomieszczeniu i w dowolny sposób. Na przykład możesz stworzyć z nich ciekawe kompozycje składające się z wielu różnych balonów o ciekawym kształcie i kolorze. Możliwości jest tak wiele, że na pewno wśród naszych propozycji znajdziesz te, które nie tylko Tobie przypadną do gustu, ale i przede wszystkim będą spójne ze stylem celebrowanej osoby.

  Balony cyfry z helem – taki prezent na pewno zaskoczy

  Warto pamiętać także o tym, że balony cyfry z helem niekoniecznie muszą stanowić ozdobę podczas przyjęcia. Mogą być także upominkiem samym w sobie. Nasze balony zamknięte są w kartonie, który możesz nawet dowolnie spersonalizować, czyli umieścić na nim na przykład imię świętującej osoby, datę, czy cokolwiek innego przyjdzie Ci do głowy i uznasz to za ważne. Gwarantujemy, że osoba, która otrzyma taką przesyłkę, będzie pozytywnie zaskoczona. Możesz zastanowić się, w jakim kolorze i, jakiej wielkości powinny być te balony. Dostępnych jest wiele wariantów. To dobra propozycja zarówno na urodziny, jak i na rocznicę.

  Balony z cyframi – celebruj tak, jak lubisz

  Balony z cyframi to nie tylko sposób na najlepszą celebrację, ale i na okazanie, że zależy Ci na danej osobie. Dodatkowo jest to świetna pamiątka na lata, ponieważ balony wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, a więc, nawet gdy już ujdzie z nich powietrze, mogą pozostać zachowane wśród najważniejszych skarbów. Takie balony ucieszą nie tylko dziecko. To wciąż doskonały upominek również i dla dorosłej osoby. Złote i czarne balony w kształcie cyfr kojarzą się głównie z elegancją i pasują do każdego wystroju.

  Balony z helem na 18 urodziny

  18-te urodziny wymagają szalonej zabawy i oprawy. Energia młodości, pełnia szaleństwa i radość związana z rozpoczęciem nowego etapu życia jest wspominana po urodzinach jeszcze przez wiele lat życia. Często, zostaje w pamięci na zawsze, szczególnie, kiedy urodziny były zaskakujące. Chcąc stworzyć ciekawą oprawę własnych urodzin lub przynieść coś dużego na urodziny kogoś z rodziny lub znajomych, warto sięgnąć po balony z helem w pudełku, które kształtem przypominają cyfry połączone w zestaw tworzący liczbę 18. Jako jedyna Balonowa przesyłka w Polsce, u nas dostaniesz liczby, które są ogromne. Wielkość jednego balona to aż 90 cm. Balon ukryty jest w białym pudle przewiązanym złotą wstążką wielkości 60x90x100cm, na którego powierzchni znajduje się spersonalizowany napis w złotym kolorze “(Imię) Wszystkiego najlepszego”. Obok tak dużej paczki i jej wypełnienia, ciężko jest przejść obojętnie – zarówno jeżeli paczka jest prezentem urodzinowym lub kiedy ma wypełniać przestrzeń w miejscu świętowania 18 urodzin, i posłużyć jako dekoracja do tworzenia urodzinowych zdjęć. Do przesyłki warto dołączyć również poduszkę dekoracyjną w formie pluszaka, jako symbol dzieciństwa i element dekoracji przyszłego domu dorosłej osoby. Zajączek Nela, Miś Maciuś czy Lisek Wiktor na pewno sprostają każdemu zadaniu wprowadzenia nastolatka z okresu dzieciństwa do dorosłości.

  Balony na 30 urodziny

  30 urodziny to przełom w życiu na tyle ważny, że warto go podkreślić balonami. Niejeden 30-latek marzy o balonach, ponieważ jest to całkiem przyjemna namiastka przejścia z wieku młodości, na wiek dojrzałości. Taka znacząca granica zmiany cyfry z magicznej 2-ki z przodu na 3-kę. Złote balony wielkości 90cm, które po otwarciu dekoracyjnego kartonu wyskoczą z impetem przed oczy solenizanta lub solenizantki, spowodują, że ta stresująca co dla niektórych data urodzin, będzie łatwiejsza do przejścia i przeżycia. Dzięki balonowej liczbie 30, wszystko nabiera innego znaczenia. Wielkość cyfrowych balonów to namiastka początku imponującego życia po 30-tce. Zamówienie balonowej 30-tki i dostarczenie na urodziny obdarowywanej osoby będzie ogromnym zaskoczeniem i powodem do radości, ponieważ na 30-te urodziny mało kiedy można otrzymać aż tak zaskakującą niespodziankę.

  Balonową 30-tkę można uzupełnić dodatkowo mini prezentami, które w paczce ukryją się pod wielkimi balonami. Kartka urodzinowa z personalizowanymi życzeniami, zdjęcie pamiątkowe dla solenizanta lub solenizantki zaadresowanej przesyłki, coś słodkiego na poprawę nastroju jak np. czekoladki Merci czy Ferrero Rocher, a do tego szampan Piccolo do świętowania tej okrągłej daty, będą świetnym uzupełnieniem balonowego prezentu. Dla Pań warto dołączyć także coś ekstra. Flower boxy wykonane z urokliwych piankowych róż w kolorze Pink Roses, Peach Roses lub Red Roses będą ciekawym prezentem na dłużej. A symbolem wspomnień z czasu zabawy, dzieciństwa i młodości, może okazać się maskotka w formie poduszki, która przez kolejne lata życia, przypomni dawną spontaniczność, przegoni wszelkie lęki i doda odwagi do działania.

  Balony na 50 i 60 urodziny

  Podobno życie zaczyna się po 50-tce. Nie ma zatem na co czekać. 50-latkowie i 60-latkowie czekają z zaciekawieniem na prezenty, które szykują dla nich znajomi i rodzina. Wspomnienia z lat młodości, nadal rześkie i aktywne życie, wymaga równie aktywnego i pełnego świeżości i energii prezentu. Lata dorosłości, które w dużym stopniu wpływają na budowanie przyszłości, stabilizację zawodową i osobistą oraz wymagają wiele poświęceń przez lata, powinny być podsumowane w huczny sposób właśnie na 50-te lub 60-te urodziny. Wyskakujące z impetem balonowe cyfry urodzinowe, składające się na zestawy liczb balonów 50 i 60, zaskoczą niejednego jubilata. Urodziny 50-te i 60-te nie muszą zatem kończyć się na zwykłym obiedzie czy życzeniach wysłanych na kartce okolicznościowej. W wydaniu balonowym, będą zdecydowanie bardziej udane i z szampańskim, wystrzałowym rozmachem.