Balony cyfry w pudełku

Obchodzisz okrągłą rocznice urodzin lub imienin i marzą Ci się balony cyfry na przyjęcie urodzinowe? A może ktoś z Twojej rodziny obchodzi okrągły jubileusz lub może się poszczycić imponującym wiekiem jako solenizant, i szukasz idealnego prezentu, obok którego nie będzie można przejść obojętnie? Balony cyfry z helem i imienną dedykacją na powierzchni, pozwalają ułożyć dowolną datę lub rocznicę urodzin. Takie wersje balonów sprawdzą się co roku, jako urodzinowy prezent, dekoracja do świętowania rocznicy firmy, czy podsumowanie lat związku. Kiedy okazja jest bardziej spektakularna i wymaga odznaczenia jej spośród innych lat, wybrana balonowa liczba odpowiadająca obchodzonej okrągłej rocznicy, będzie świetnym elementem by odmienić każdą okazję życiowych podsumowań.

Dlaczego warto zakupić balony cyfry i liczby? Czemu są tak chętnie wybierane? Dlaczego taki prezent okaże się największym ze wszystkich i nikt go nie pominie?

  FILTRY

  Balony z helem na 18 urodziny

  18-te urodziny wymagają szalonej zabawy i oprawy. Energia młodości, pełnia szaleństwa i radość związana z rozpoczęciem nowego etapu życia jest wspominana po urodzinach jeszcze przez wiele lat życia. Często, zostaje w pamięci na zawsze, szczególnie, kiedy urodziny były zaskakujące. Chcąc stworzyć ciekawą oprawę własnych urodzin lub przynieść coś dużego na urodziny kogoś z rodziny lub znajomych, warto sięgnąć po balony z helem w pudełku, które kształtem przypominają cyfry połączone w zestaw tworzący liczbę 18. Jako jedyna Balonowa przesyłka w Polsce, u nas dostaniesz liczby, które są ogromne. Wielkość jednego balona to aż 90 cm. Balon ukryty jest w białym pudle przewiązanym złotą wstążką wielkości 60x90x100cm, na którego powierzchni znajduje się spersonalizowany napis w złotym kolorze “(Imię) Wszystkiego najlepszego”. Obok tak dużej paczki i jej wypełnienia, ciężko jest przejść obojętnie – zarówno jeżeli paczka jest prezentem urodzinowym lub kiedy ma wypełniać przestrzeń w miejscu świętowania 18 urodzin, i posłużyć jako dekoracja do tworzenia urodzinowych zdjęć. Do przesyłki warto dołączyć również poduszkę dekoracyjną w formie pluszaka, jako symbol dzieciństwa i element dekoracji przyszłego domu dorosłej osoby. Zajączek Nela, Miś Maciuś czy Lisek Wiktor na pewno sprostają każdemu zadaniu wprowadzenia nastolatka z okresu dzieciństwa do dorosłości.

  Balony na 30 urodziny

  30 urodziny to przełom w życiu na tyle ważny, że warto go podkreślić balonami. Niejeden 30-latek marzy o balonach, ponieważ jest to całkiem przyjemna namiastka przejścia z wieku młodości, na wiek dojrzałości. Taka znacząca granica zmiany cyfry z magicznej 2-ki z przodu na 3-kę. Złote balony wielkości 90cm, które po otwarciu dekoracyjnego kartonu wyskoczą z impetem przed oczy solenizanta lub solenizantki, spowodują, że ta stresująca co dla niektórych data urodzin, będzie łatwiejsza do przejścia i przeżycia. Dzięki balonowej liczbie 30, wszystko nabiera innego znaczenia. Wielkość cyfrowych balonów to namiastka początku imponującego życia po 30-tce. Zamówienie balonowej 30-tki i dostarczenie na urodziny obdarowywanej osoby będzie ogromnym zaskoczeniem i powodem do radości, ponieważ na 30-te urodziny mało kiedy można otrzymać aż tak zaskakującą niespodziankę.

  Balonową 30-tkę można uzupełnić dodatkowo mini prezentami, które w paczce ukryją się pod wielkimi balonami. Kartka urodzinowa z personalizowanymi życzeniami, zdjęcie pamiątkowe dla solenizanta lub solenizantki zaadresowanej przesyłki, coś słodkiego na poprawę nastroju jak np. czekoladki Merci czy Ferrero Rocher, a do tego szampan Piccolo do świętowania tej okrągłej daty, będą świetnym uzupełnieniem balonowego prezentu. Dla Pań warto dołączyć także coś ekstra. Flower boxy wykonane z urokliwych piankowych róż w kolorze Pink Roses, Peach Roses lub Red Roses będą ciekawym prezentem na dłużej. A symbolem wspomnień z czasu zabawy, dzieciństwa i młodości, może okazać się maskotka w formie poduszki, która przez kolejne lata życia, przypomni dawną spontaniczność, przegoni wszelkie lęki i doda odwagi do działania.

  Balony na 50 i 60 urodziny

  Podobno życie zaczyna się po 50-tce. Nie ma zatem na co czekać. 50-latkowie i 60-latkowie czekają z zaciekawieniem na prezenty, które szykują dla nich znajomi i rodzina. Wspomnienia z lat młodości, nadal rześkie i aktywne życie, wymaga równie aktywnego i pełnego świeżości i energii prezentu. Lata dorosłości, które w dużym stopniu wpływają na budowanie przyszłości, stabilizację zawodową i osobistą oraz wymagają wiele poświęceń przez lata, powinny być podsumowane w huczny sposób właśnie na 50-te lub 60-te urodziny. Wyskakujące z impetem balonowe cyfry urodzinowe, składające się na zestawy liczb balonów 50 i 60, zaskoczą niejednego jubilata. Urodziny 50-te i 60-te nie muszą zatem kończyć się na zwykłym obiedzie czy życzeniach wysłanych na kartce okolicznościowej. W wydaniu balonowym, będą zdecydowanie bardziej udane i z szampańskim, wystrzałowym rozmachem.