Balony foliowe pojedyncze

Serca, gwiazdy i kule, dobrać można na każdą możliwą okazję. Sprawdzą się jako podarunek niespodzianka na urodziny lub prezent z okazji otrzymania awansu w pracy. Ich wybór trafia z przesłaniem do każdego. Zachwyca wyglądem, połyskującymi odbiciami, wyróżniającą się elegancją, pomysłowością, a także możliwością nadruku autorskich życzeń skierowanych prosto do adresata. Balony foliowe zaskakują również nieregularnymi kształtami, co nadaje im dynamiki i pozwala dostosować wybór do spotkań tematycznych. Kształty ulubionych postaci z bajek, balonowe smakołyki, a nawet balon w kształcie sześcianu – to wszystko można uzyskać dzięki materiałom foliowym z jakich wykonane są balony ozdobne. Pojedyncze balony foliowe wysyłane kurierem jako paczka balonowa, to spora atrakcja dla odbiorcy. Zaskoczenie wielkością podarunku, a także wyróżniający się prezent spośród innych nigdy nie przechodzi bez echa. Balony foliowe można podzielić na kilka rodzajów. Rodzaje mogą się ze sobą przeplatać, ale ich podział pomaga w ostatecznym wyborze odpowiedniego prezentu. Można zatem podzielić balony foliowe na kilka kategorii, które ułatwią podjęcie decyzji o ostatecznym zakupie i pewność, że wybór trafi prosto do serca i gustu adresata przesyłki.

  • Balon z helem w pudełku słoń na szczęścieBalon z helem w pudełku słoń na szczęście

  1. Balony tematyczne na konkretną okazję
  Przy wyborze balona na konkretną okazję, kluczową kwestią jest kierowanie się kolorem, kształtem, oraz osobą do jakiej będzie wysyłana przesyłka balonowa. Inaczej wygląda wybór balona na urodziny ukochanej osoby, a inaczej jako niespodzianka dla przyjaciółki lub szefa w pracy. Wybierając prezent balonowy dla osoby, którą darzy się
  uczuciem (dla wielkiej miłości, rodziców czy dziadków), najlepiej kierować się wzorem w kształcie serca, z autorskimi życzeniami na jego frontowej stronie. Wybór balonowych życzeń może opierać się na już gotowych propozycjach, np. “Kocham”, “Dobrze, że jesteś” , “Love”, “Młody duchem”, “hej Piękna”, “Wszystkiego Najlepszego Tato”, “Super Tata”, “Najukochańsza”, “Birthday Queen”, “Fashion lover”, “My favourite human”, “instamama”, “Cudowna Mama”, “Mama idealna” lub wielu innych. Wysyłając przesyłkę z życzeniami w formie nadruku, można opierać się na własnej inwencji twórczej. Na wersjach balonów bez napisów, wybór treści jest w pełni dowolny. Przyjaciółkę lub szefa ucieszy balonowa niespodzianka w kształcie gwiazdki np. z napisem “Pan Prezes”, “Supermoc”, “Wielkie osiągnięcia”, “Dla Ciebie Nawet Gwiazdka”, “100 lat:, “Girl Boss” czy “#PolishGirl”. Kształt gwiazdki pasuje do każdej okazji, więc nie spowoduje niezręczności, jeżeli kształt balona charakteryzowałby się dwuznacznym przekazem. Warto uniknąć przy podarunku źle odczytanego gestu, a wybór kształtu balonów pomaga uniknąć takich podarunkowych błędów. Okazjonalnie, dla osób niespokrewnionych, warto wybierać balony w kształcie gwiazdek, kul lub sześcianów. Takie formaty dobrze prezentują się w skrajnie od siebie różnych przestrzeniach, a odbiór oraz życzenia będą prawidłowo odczytane.

  2. Balony wyróżniające się kształtem
  Bajkowe kształty najbardziej przyciągają uwagę dzieci, a kształty napojów, drinków czy produktów spożywczych idealnie uświetniają imprezy okolicznościowe. Jeden balon foliowy w oryginalnym kształcie może zastąpić i przyćmić wrażenie wszystkich innych. Dzieci będą zachwycone prezentem balonowym w kształcie ludzika ciastka ze Shreka, balona Pandy z bajki Kung Fu Panda, Małej Syrenki, Samolotu Dusty, Smerfetki i Smerfów, Minionka, Zebry, chmurki marzeń, kotka, jednorożca lub kosmonauty. Przyjęcia i huczne imprezy uświetnią wzory modnego flaminga, smakowitej muffinki, butelki whisky czy kolorowych balonów w kształcie kuli z napisem “Let’s Party”.

  3. Balony ze względu na kolorystykę i odcienie barw
  Innym kryterium wyboru balonów jest kolor. Znając ulubiony kolor osoby, do której skierowany jest prezent, łatwiej jest wyszukać odpowiednie przesłanie czy kształt balonowej przesyłki. Do wyboru są płomienne czerwone barwy, balony w odcieniu złota, srebra, pudrowego różu, granatowe, białe, czarne, niebieskie, różowe, fioletowe a nawet zielone. Dzięki tak szerokiej dostępności kolorystycznej można dobrać kolor balonowej przesyłki do nawet najbardziej wymagających gustów odbiorców.