Balony „Pop me” – Przebij mnie

Zadawanie ważnych pytań i odpowiadanie na te pytania, nie należą do najłatwiejszych. Często wiążą się ze stresem, w głowie kotłuje się tysiąc myśli, a pytania i odpowiedzi mogą zaważyć na całym życiu, zrobić komuś ogromną przyjemność.

Balony “Pop me” to sposób na zadanie trudnych pytań bez obaw o odrzucenie. To możliwość poinformowania o kluczowych zmianach w życiu bez łamiących się w gardle słów. To możliwość odpowiedzi, która ma poprawić komuś nastrój.

Balony w zestawach” Pop me” to dekoracyjna przesyłka z przezroczystym balonem w środku, który wewnątrz wypełniony jest konfetti lub piórkami. Wewnątrz balonu znajduje się również kluczowe pytanie, które kieruję do adresata nadawca przesyłki. Za pomocą dodanej do zestawu agrafki, należy balon przebić, aby odczytać ukrytą wiadomość. Przebicie powoduje wysypanie się konfetti lub piórek – co podnosi rangę chwili i wartości zadanego pytania. Box “Pop me” ma wielkość 30x30x30cm, jest dodatkowo przyozdobiony dekoracyjną kokardą, a na bocznej ścianie znajduje się imię odbiorcy.

  Box “Pop me” – pomysł na szczególną okazję.

  Przesyłka “Pop me” różni się od tradycyjnej paczki balonowej wielkością i specyfiką personalizacji przekazu umieszczonego w środku balonu. Balony są wypełnione powietrzem, co zdecydowanie bardziej ułatwia przebicie, niż unoszące się wersje z helem.

  Białe pudełko z przyozdobioną wstążką i kokardą oraz pomocna informacja umieszczona na karteczce przyczepionej do wstążki -“przebij balon i odczytaj wiadomość”- powoduje w odbiorcy ekscytację, jeszcze zanim pudełko zostanie otwarte. Agrafka załączona do przesyłki umożliwia przebicie balona w dowolnym miejscu w jakim otrzyma się podarunek. Dzięki temu adresat nie potrzebuje poszukiwać czegoś ostrego na własną rękę, aby móc dostać się do wiadomości.

  Okazji do skorzystania z takiej wersji przesyłki jest wiele. Do najpopularniejszych należą pytania: “Czy zostaniesz moją świadkową / świadkiem?”, “Czy wyjdziesz za mnie za mąż?” (przy oświadczynach), “Czy zostaniesz Matką Chrzestną / Ojcem Chrzestnym mojego dziecka?”

  Warto także skorzystać z możliwości wysłania boxa w mniej popularnej wersji pytań, ale na tyle istotnych, aby adresat mógł przemyśleć swoją odpowiedź. Do takich pytań należą np:

  “Czy pójdziesz ze mną na bal / przyjęcie?”, “Czy wyjedziesz ze mną w podróż dookoła świata?”, “Czy spędzisz ze mną Święta Bożego Narodzenia / Sylwestra?”, “Czy wyjedziesz ze mną w góry?”, “Czy będziesz moją Walentynką / Walentym?”, “Czy mogę pożyczyć Twój samochód, tato?”.

  Box “Pop me” umożliwia przekazanie istotnych życiowych informacji, które trudno wypowiedzieć samodzielnie, np. “Zostaniesz Tatą”, “Zostaniecie Dziadkami”, “Właśnie zdałam prawko i zabieram Cię w pierwszą podróż po Polsce”, “Dostałem awans – widzimy się w SPA”, “To samochód dla Ciebie”, “Właśnie dzisiaj urodziło się nasze dziecko”, “Mamy nowego członka rodziny – oto pies Fafik”.

  Tak jak zadawane są pytania, tak samo można odsyłać odpowiedzi. Wystarczy wybrać balony “Pop me” z wiadomością: “Tak, wyjdę za Ciebie za mąż”, “Tak, będę Twoim Świadkiem”, “Tak, pojadę z Tobą dookoła świata” czy “Tak, chętnie będę Chrzestną Twojego dziecka”.

  Każde pytanie, informacja czy odpowiedź, w takiej formie nabiera zupełnie innego znaczenia. Jako uzupełnienie boxa, można dołączyć do balona dodatki, w postaci wspólnie zrobionych zdjęć, zdjęć dziecka, zwierzaka, czy miejsca podróży do jakiej chce się kogoś zachęcić. W pudełku może znaleźć się również bilecik z dodatkową, rozszerzoną informacją nawiązującą do kluczowego pytania. Można zamieścić kartkę z życzeniami urodzinowymi, świątecznymi lub przywitać nowo narodzone dziecko. A dla większego efektu przy przesłaniu balonowej wiadomości, umieścić w przesyłce coś słodkiego, np. czekoladki Raffaello, praliny Ferrero Rocher, czekoladki Merci, Czekoladki Toffifee, lub szampana bezalkoholowego Piccolo Cherry, aby np. przyszły tato lub dziadkowie, mogli od razu świętować informacje o dziecku.

  Po tak otrzymanej przesyłce łatwiej jest podjąć decyzję dotyczącą zadawanych pytań czy przekazać ważną życiową informację, która nie zburzy funkcjonowania dotychczasowego życia odbiorcy. Czekoladki osłodzą życie kiedy informacja będzie trudna, szampan pozwoli oblać odświętną chwilę, a zdjęcie dotyczące zadawanego pytania pozostanie pamiątką na kolejne lata życia.