Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product

Balony z helem w pudełku – jak zaplanować udaną niespodziankę?

  • Post author:

Balony z helem w pudełku, to prezent na każdą, nawet najbardziej wyszukaną okazję. Urodziny, imieniny, jubileusze, ślub, sukcesy zawodowe i firmowe, kupno nowego mieszkania, narodziny dziecka, Chrzest, Walentynki, Dzień Babci lub Dziadka, Dzień Matki czy Ojca, a nawet forma zaproszenia lub podziękowań, to tylko część z ważnych chwil, które mogą przyczynić się do wręczenia balonowego prezentu.

Jak wygląda proces wysyłki poczty balonowej? Jakie możliwości mają do wyboru klienci, aby wybrać najodpowiedniejszy balon z helem do konkretnej okazji czy pod gust danej osoby? Czym dodatkowym może zaskoczyć przesyłka balonowa, czego nie wiedzą odbiorcy, do których dotrze taka niespodzianka? Dzisiaj zaprezentujemy na czym to wszystko polega.

Proces realizacji zamówień – czyli jak to zrobić prawidłowo, aby balon z helem dotarł na czas?

Chcąc trafić dokładnie w czas, kiedy odbywa się dana uroczystość, warto wcześniej pomyśleć o odpowiedniej wersji balonu i zamówieniu. Dzięki temu kurier zdąży dowieść paczkę pod drzwi odbiorcy, nawet wtedy kiedy wystąpią zamiecie śnieżne, burze, wichury czy pandemie. Poczta balonowa potrafi dotrzeć do adresata mimo wszelkich przeszkód, o ile zakup prezentu jest wybrany w odpowiednim czasie.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia poczty balonowej?

1. Masz okazję – szukasz prezentu.

Przy szukaniu prezentu możesz wspomóc się nasza podpowiedzią. Wybrać wersję balona pod względem odbiorcy, np. dla Babci, Dziadka, Dzieci, Dziewczynki, Rodziców, Chłopca, dla Niej, dla Niego, dla Szefa/Szefowej, Świadkowej, Matki Chrzestnej, Ojca Chrzestnego, Nauczyciela, a także dla Influencerów.

Możesz wybrać przesyłkę pod konkretną okazję, np. na Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Narodziny Dziecka, 18 urodziny, Rocznicę, na Ślub i Wieczór Panieński, Chrzest i Baby Shower, Gratulacje, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka i rozpoczęcie szkoły, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka czy jako prezent na Święta Bożego Narodzenia lub Wielkanoc.

W tych kategoriach znajdują się specjalne paczki balonowe i zestawy, które są dopasowane dokładnie pod daną okoliczność.

2. Chcesz, aby to była niepowtarzalna niespodzianka.

Kiedy okazja nie jest tak popularna, przesyłka ma dotrzeć do odbiorcy w związku z przeprosinami, jako zaproszenie na biznesowe spotkanie, poprawić czyjś nastrój związany z gorszym samopoczuciem, być formą życzeń szybkiego powrotu do zdrowia po chorobie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć swój własny balon. Wybór kształtu, koloru, ilości sztuk, dodanie do balona autorskiego spersonalizowanego napisu, uzupełnienie dodatkami w postaci czekoladek, maskotki, bilecika, vouchera, zdjęcia, flower boxa czy kartki okolicznościowej spowodują, że paczka będzie pełna niespodzianek.

3. Co powiesz na pocztę balonową?

Skoro już wiesz czym się kierować przy wyborze odpowiedniej wersji balonów, pora pomyśleć jak można przesyłkę dodatkowo wyróżnić. Wzór i kolor ma tu kluczowe znaczenie. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko kształty okrągłe, popularnych serduszek czy gwiazdek. Możesz nieco poszaleć i sugerując się krokami z podpunktów wcześniejszych, tradycyjny balon zastąpić balonem foliowym w kształcie cyfry, balonowego zestawu DUO czy zestawem trzech balonów TRIO. Cyfry sprawdzą się na okrągłe rocznice urodzin, imienin, a także informacji co do lat działania firmy. Balony w kształcie flaminga, donuta, misia, delfinka czy Smerfa, będą sporym zaskoczeniem i niepowtarzalną niespodzianką dla miłośników kulinarnych, dzieci, czy pasjonatów wszelkiego rodzaju.

4. Wybierz produkt dopasowany do okazji.

Po wybraniu konkretnego modelu przesyłki balonowej pora dobrać kolor pod gust odbiorcy i okazji na jaką paczka będzie przygotowywana. Wersje w kolorach białym, złotym, srebrnym, odcienie różu, rose golde, pudrowego różu sprawdzą się na wszelkie okazje kobiece. Wersje w kolorze granatu, czerni, srebra, błękitu idealnie można dobrać do męskich okazji. Wersje przezroczyste dobrze prezentują się na otwarciach filii firm, czy spotkaniach biznesowych. Natomiast balony ubrane w różnorodne kształty 3d, to świetny wybór dla dzieci.

5. My przygotujemy paczkę i wyślemy prosto od obdarowanego

Po wybraniu odpowiedniego rodzaju balona, my zajmujemy się resztą. Nadrukujemy Twoje przesłanie na balonie. Złożymy konkretny kolor balonów i dobierzemy do niego odpowiedni papier ozdobny oraz dodatki. Wyślemy przesyłkę na wskazany w zamówieniu adres i czas dostawy. Wszystko zrobimy za Ciebie. A Ty…

6. Czekaj na reakcję osoby obdarowanej.

Wyobraź sobie minę adresata, gdy kurier wręczy jej wielkie pudełko XXL z prezentem. Możemy zagwarantować jedno – od razu dostaniesz odpowiedź od adresata. Telefon lub wiadomość z reakcją po otrzymaniu przesyłki, gwarantowane. A jedyne czego nie zdołasz zobaczyć to miny obdarowanej.

Zamknij Menu
×

Koszyk