Prezenty na Roczek

Nowo narodzone dzieci nie mogą od razu bawić się zabawkami przeznaczonymi dla dzieci w każdym wieku. Roczne maluchy głównie poznają świat – obserwując, i w taki sposób dostrzegają atuty i wady otoczenia. Tylko dzięki obserwacji są w stanie nauczyć się życia i uznać, czy coś jest piękne i interesujące lub złe i brzydkie. W pierwszym przypadku, efektem zachwytu maleństwa, jest szczery uśmiech i mocno otwarte błyszczące oczy. Natomiast w drugim przypadku, roczne dziecko przede wszystkim się rozpłacze. Emocje na twarzach maluchów oraz efekt zaciekawienia i zaskoczenia, jest nie do ukrycia. Paczka z balonami, wiedząc jak może zaskoczyć najmłodszych, posiada w swojej ofercie coś specjalnie na rocznicę i pierwsze urodziny niemowlaka. Balon wypełniony helem w konkretnym kształcie lub kolorze, będzie dla dziecka czymś zupełnie nowym i niepowtarzalnym. Niektóre z dzieci dopiero na swoje urodziny mogą zobaczyć balony, które unoszą się w powietrzu. A to będzie dla nich magiczną chwilą. Jak bowiem te balony fruwają i dlaczego są aż tak piękne?

  • Balon z helem w pudełku słoń na szczęścieBalon z helem w pudełku słoń na szczęście
  • Balony na roczek z helem w pudełku dla chłopcaBalony na roczek z helem w pudełku dla chłopca

  Dlaczego warto zakupić balony jako prezent na roczek?

  Balony wypełnione helem, dla dziecka są czymś nieziemskim. Kształty postaci z bajek, zwierząt, serduszek, gwiazdek z nieba, przezroczysty wzór, w których latają piórka, a także charakterystyczna cyferka z rocznicą urodzin, nie zostanie przez maluchy pominięta. Balon może tak zaciekawić, że nikt i nic nie będzie wzbudzać takich emocji jak jego błyszcząca faktura, fakt unoszenia się w powietrzu, i lekkość. Ogromny balon utrzymywany w rączce dziecka jeszcze bardziej go zaskoczy. Przeważnie bowiem duże przedmioty są ciężkie a małe lekkie. Balon wypełniony helem jest tego całkowitym przeciwieństwem. Obserwując świat przez rok swojego życia, podsumowanie pierwszej rocznicy za pomocą balona będzie uwiecznieniem i uświetnieniem roku nauki jaką samodzielnie wykonał maluch, tylko na bazie obserwacji rodziców i otoczenia. Żadna zabawka, ubranka czy smakołyki nie zwrócą uwagi bobasa tak mocno, jak dostarczone do domu balony. Prezent na roczek, poza wręczeniem go dziecku w dzień urodzin, będzie świetną formą zabawy dla malucha i elementem do obserwacji szczegółów i detali, które składają się na jego powierzchnię. Ponadto, jest to także świetna forma uzupełnienia otoczenia domu, na znak świętowania roku swojego dziecka. W przypadku wykonywania fotografii do domowego albumu, po wielu latach, od razu będzie wiadomo, że balon został zamówiony na pierwszy rok życia. Ciekawa prezencja balonów na zdjęciach, które zostały umieszczone wokół świętującego malucha to idealne tło do stworzenia pamiątkowych zdjęć z rocznicy.

  Rodzaje balonów, które zwrócą uwagę malucha?

  W naszym asortymencie, dostępne są balony przeznaczone zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Można zakupić wersje w kolorach różowym lub błękitnym, oraz wersje wielokolorowe. Balony na roczek z helem w pudełku dla chłopca lub dziewczynki, mogą być zestawem trzech sztuk, w których skład wchodzą gwiazdki, serduszka oraz cyferka rocznicy urodzin. Zestaw może składać się także z bardziej wyszukanej kompozycji np. delfinka otoczonego gwiazdkami z dedykacją urodzinową czy zestaw Duo złożony z balona w kształcie czarnego kotka i złotego serduszka z życzeniami szczęścia. Dużą popularnością cieszą się również motywy Małej Syrenki, samolotu Dusty, Hello Kitty oraz szczęśliwego słonia, różowego Flaminga czy transparentny balon z motywem dinozaurów dla fanów i miłośników tych zwierząt. Na każdym balonie można umieścić imię dziecka lub zadedykować życzenia, których może nie do końca zrozumie maluch, ale kiedy dorośnie zobaczy na zdjęciach czego mu życzą najbliżsi na całą drogę życia.Czym można zaskoczyć dodatkowo roczne dziecko?

  Poza wyborem konkretnego rodzaju balona, przesyłkę można uzupełnić dodatkowymi prezentami na roczek dziecka. Maluch będzie zachwycony wyciągnięciem z pudła, poduszki dekoracyjnej, która zostanie z nim na kolejne lata. Mimo tego, że roczne dziecko nie na wszystko może sobie jeszcze pozwolić, to przygotowana impreza urodzinowa z okazji rocznicy narodzin, może być uświetniona także szampanem dla dzieci Piccolo Cherry oraz czekoladkami np. Toffifee dla zaproszonych gości i rodziny – jakie można dodać do przesyłki balonowej. Warto dla malucha dołączyć kartkę okolicznościową, którą będzie mógł przeczytać po wielu latach od otrzymania prezentu urodzinowego. W naszej przesyłce prezentowej oferujemy kartki dołączane do przesyłki, specjalnie dedykowane z okazji pierwszych urodzin. Kartka dla dziewczynki w różowym kolorze – “Mam już roczek”, lub kartka dla chłopca w kolorze niebieskim – “Mam już roczek” umożliwiają naniesienie na kartce własnego przekazu i treści. Można zatem nie tylko umieścić imię świętującego malucha, dzień i datę pierwszych urodzin, ale także sentencje na resztę życia oraz nadawcę. Dzięki temu, po wielu latach, dziecko będzie wiedzieć od kogo otrzymało prezent balonowy i jakie życzenia mają mu przyświecać w drodze do realizacji swoich przyszłych marzeń. Uzupełnieniem paczki balonowej, może być także zdjęcie bobasa, zrobione chwilę przed rocznicą urodzin, aby w kolejnym roku zobaczyć jak dziecko zmieniło się wizualnie.