Boy or girl poznanie płci dziecka niebieski – Gender reveal balon do przebicia

109,99 

Kod produktu: 41582

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kurier DHL: 15,99zł
Kurier DHL(Paczki gabarytowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki gabarytowe): 29,99zł / szt
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy iż jest to PRZYBLIŻONA DATA doręczenia nie gwarantowana. Paczki nadawane są dzień przed Wasza wybraną datą i w 95% trafiają kolejnego dnia roboczego. Jeżeli martwisz się o opóźnienie swojej paczki (a jest taka możliwość - kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę. Prosimy o wybranie takiej daty by opóźnienie nie zepsuło niespodzianki.

Opis

Boy or girl poznanie płci dziecka niebieski. Ujawnienie płci swojego nienarodzonego dziecka jest prawie tak samo ekscytujące jak wiadomość o  o ciąży. Jest to  okazja do świętowania tak ekscytującego wydarzenia z najbliższymi? Naszym zadaniem jest sprawienie, aby ujawnienie płci Twojego dziecka było wzruszające i emocjonalne dla Ciebie i Twoich bliskich.  Zaznaczony obszar na balonie szpilką i otrzymaj informację czy nowym członkiem rodziny będzie dziewczynka a może chłopiec.
W wewnętrznym balonie znajduje się niebieski proszek, który po przebiciu efektownie rozproszy się w przeźroczystym balonie informując o płci dziecka.

Parametry:

  • wielkość balona: ok. 40 cm,
  • wielkość kompozycji: wysokość ok 45cm, szerokość ok 40cm,
  • balon wypełniony powietrzem,
  • dołączona instrukcja dokładnego przebicia balona.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Boy or girl poznanie płci dziecka niebieski – Gender reveal balon do przebicia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi komentarzy. Więcej informacji w Polityce prywatności. Zostałam/em uprzedzony, że komentarze naruszające przepisy prawa lub uzasadniony interes serwisu nie będą publikowane, mogą być moderowane lub usuwane. Informujemy, że nie prowadzimy działań w celu weryfikowania dodawanych opinii o produkcie, aby pochodziły od użytkowników, którzy mieli styczność z produktem.”

Dodatki okazjonalne