Personalizowany balon z helem i piórkami na prezent – Pani Magister Roku

129,90 

Kod produktu: 14428

Dodatki personalizowane:

?Dodatek przymocowany do balonika. Dzięki temu możesz uzupełnić paczkę w coś dedykowanego i wyjątkowego.

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 17,90zł
Kurier DHL: 18,90zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Spraw niezapomnianą i nieoczekiwaną niespodziankę bliskiej Ci osobie! Dzięki możliwości zamieszczenia imienia na balonie sprawiasz, że podarunek zyska na indywidualności, a co może bardziej cieszyć niż dedykowany prezent na obronę pracy magisterskiej pełen radości?! Sukces w połączeniu z odpowiednim prezentem gratulacyjnym to przepis na niezwykle udany dzień. Niespodziankę wyślemy na wskazany przez Ciebie dzień co podkreśli, jak ważna jest dla Ciebie osoba obdarowywana. Balon gigant z helem po rozpakowaniu wyskoczy z pudełka wywołując uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.
Prezent dla magistra musi być wyjątkowy – tak wyjątkowy jak jego starania by osiągnąć ten sukces. Podaruj radość zapakowaną w pudelku prezentowym xxl.

Oto przykład jak duży balon otrzymasz!
Nasz balon to gwarancja najwyższej jakości. Balon wykonany jest trwałego tworzywa przez wiodącego producenta balonów, które specjalnie dla Was sprowadzamy. Balon utrzymuje się nawet do 10 dni! Pamiętaj, że balon wypełniony helem każdej minuty pracuje, lekko marszczy się i rozciąga w zależności od czynników zewnętrznych, co wpływa również na napis na balonie.balon kula z helem na prezent

Parametry:

  • wielkość balonu: ok. 48 cm,
  • wielkość pudełka: 50x50x50cm,
  • balon wypełniony piórkami w kolorze amarantowym.