Personalizowany balon z helem i piórkami na prezent – Pani Magister Roku

109,90 

Kod produktu: 14428

Wysyłka:

Kurier DHL: 17,90 zł / szt
Kurier DHL Pobranie: 26,90 zł / szt

Opis

Spraw niezapomnianą i nieoczekiwaną niespodziankę bliskiej Ci osobie! Dzięki możliwości zamieszczenia imienia na balonie sprawiasz, że podarunek zyska na indywidualności, a co może bardziej cieszyć niż dedykowany prezent na obronę pracy magisterskiej pełen radości?! Sukces w połączeniu z odpowiednim prezentem gratulacyjnym to przepis na niezwykle udany dzień. Niespodziankę wyślemy na wskazany przez Ciebie dzień co podkreśli, jak ważna jest dla Ciebie osoba obdarowywana. Balon gigant z helem po rozpakowaniu wyskoczy z pudełka wywołując uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.
Prezent dla magistra musi być wyjątkowy – tak wyjątkowy jak jego starania by osiągnąć ten sukces. Podaruj radość zapakowaną w pudelku prezentowym xxl.

Oto przykład jak duży balon otrzymasz!
Nasz balon to gwarancja najwyższej jakości. Balon wykonany jest trwałego tworzywa przez wiodącego producenta balonów, które specjalnie dla Was sprowadzamy. Balon utrzymuje się nawet do 10 dni! Pamiętaj, że balon wypełniony helem każdej minuty pracuje, lekko marszczy się i rozciąga w zależności od czynników zewnętrznych, co wpływa również na napis na balonie.balon kula z helem na prezent

Parametry:

  • wielkość balonu: ok. 48 cm,
  • wielkość pudełka: 50x50x50cm,
  • balon wypełniony piórkami w kolorze amarantowym.