Prezent na 30 urodziny – balon kula z konfetti + imię o rozmiarze xxl

119,99 

Kod produktu: 27233

Dodatki personalizowane:

?Dodatek przymocowany do balonika. Dzięki temu możesz uzupełnić paczkę w coś dedykowanego i wyjątkowego.

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 15,90zł
Kurier DHL: 16,99zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Dobry prezent na 30 urodziny dla niej to taki, który z łatwością wywoła ogromny uśmiech na twarzy solenizantki i wzbudzi w niej ogrom pozytywnych emocji. W roli takiego właśnie prezentu idealnie sprawdzi się ogromny balon w pudełku w delikatnej, różowej kolorystyce z personalizowanym napisem umieszczonym w centralnej części kuli. Dzięki wypełnieniu balonu helem, wyskoczy on finezyjnie z pudełka w którym jest solidnie umieszczony. Do balonowej niespodzianki dołączyć można bilecik, kartkę okolicznościową z życzeniami, wspólne zdjęcie z solenizantką czy coś słodkiego, co sprawi, że całość będzie się ze sobą zgrywać perfekcyjnie i będzie tworzyć idealny prezent na urodziny.

Oto przykład jak duży balon otrzymasz!
Nasz balon to gwarancja najwyższej jakości. Balon wykonany jest trwałego tworzywa przez wiodącego producenta balonów, które specjalnie dla Was sprowadzamy. Balon utrzymuje się nawet do 10 dni! Pamiętaj, że balon wypełniony helem każdej minuty pracuje, lekko marszczy się i rozciąga w zależności od czynników zewnętrznych, co wpływa również na napis na balonie.balon kula z helem na prezent

Parametry:

  • wielkość balonu: ok. 48 cm,
  • wielkość pudełka: 50x50x50cm,
  • balon wypełniony helem i konfetti w kolorze różowym,
  • napis w kolorze czarnym.