Prezent na emeryturę z personalizacją – balon z helem i konfetti

119,99 

Kod produktu: 46008

Personalizuj:

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 15,90zł
Kurier DHL: 16,99zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Prezent na emeryturę z personalizacją – balon z helem i konfetti. Personalizowany balon z okazji przejścia na emeryturę to niespodzianka z humorem ale pełna wzruszenia, pomyśl jakie zaskoczenie ujrzysz na twarzy znajomej osoby gdy otrzyma taki prezent, do niespodzianki możesz dodać życzenia w formie bileciku lub kartki. Na kartce oraz bileciku możesz zamieścić życzenia, do przesyłki możesz dodać również picollo lub czekoladki aby osłodzić atmosferę. Tak niebanalny prezent sprawi, że obdarowany będzie miło wspominał pracowników ale nie tylko, taki prezent możesz podarować również tacie, bratu a może wujowi. Złóż zamówienie wybierz sugerowaną datę dostarczenia a my wyślemy paczkę prosto do rąk odbiorcy.

Oto przykład jak duży balon otrzymasz!
Nasz balon to gwarancja najwyższej jakości. Balon wykonany jest trwałego tworzywa przez wiodącego producenta balonów, które specjalnie dla Was sprowadzamy. Balon utrzymuje się nawet do 10 dni! Pamiętaj, że balon wypełniony helem każdej minuty pracuje, lekko marszczy się i rozciąga w zależności od czynników zewnętrznych, co wpływa również na napis na balonie.

balon kula z helem na prezent

Parametry:

  • wielkość balona: ok. 48 cm,
  • wypełnienie balona: srebrne konfetti,
  • wielkość pudełka: 50x50x50cm,
  • balon jest wypełniony helem.