Prezenty na 18 urodziny

Niespodzianka na 18 urodziny to nie lada wyzwanie! Tak ważne święto, wymaga odpowiedniego upominku, który zaskoczy naszego solenizantka lub solenizantkę! Nasi designerzy i projektanci specjalnie na tę okazję stworzyli zestawy, które spokojnie mogą zostać uznane za najlepsze prezenty na 18-stkę! Balony w przeróżnych kolorach, z życzeniami, dedykacjami, konfetti czy piórami w środku, a to wszystko zwieńczone helem, który uniesie je pod sam sufit! Takiej niespodzianki nie może zabraknąć na urodzinowej imprezie bliskiej Ci osoby! Wybierz ulubiony motyw solenizanta, spersonalizuj napis na balonach, dołącz maskotkę, zdjęcia, voucher, czekoladki lub bilecik z osobistymi życzeniami. Tak przygotowany prezent będzie idealny nie tylko dla dziewczyny, ale również dla chłopaka! Wykorzystaj balony w pudełku jako główny upominek lub dodatek do wcześniej przygotowanego prezentu i wywołaj uśmiech na twarzy jubilata! Gwarantujemy, że niespodzianka w pudełku od forsomeone stanie się piękną pamiątką oraz wspomnieniem tych ważnych chwil.

    • Balon z helem w pudełku słoń na szczęścieBalon z helem w pudełku słoń na szczęście

    Osiemnastki to jedne z pierwszych urodzin, które zapamiętujemy na całe życie. Goście, znajomi, przyjaciele, rodzina, życzenia, często huczna impreza i cała masa pamiątek oraz wspomnień. Moment wkraczania w dorosłość jest od wielu lat celebrowany i świętowany w wielu kulturach, przez wiele pokoleń. Nieodłączną częścią urodzin są prezenty, czasami trafione w punkt, ale czasami również te niezbyt udane. Dostając zaproszenie na tego typu, wydarzenie zadajemy sobie nieodłączne pytania; co kupić dziewczynie na 18-stkę, jaki prezent dla chłopaka na 18, co kupić chrześniakowi… Wiele z tych pytań spędza nam sen z powiek, ponieważ nie chcemy zrobić tzw. faux pas wręczając prezent, który nie będzie odpowiadał solenizantowi. Dzięki balonom w pudełku od forsomeone już nie musisz martwić się trafność podarunku. Niespodzianka w postaci wyskakujących balonów z helem spodoba się na pewno każdemu 18-stolatkowi! Nasi klienci mają możliwość indywidualnego doboru wzoru balonów tak, aby zestaw spełniał ich wszystkie oczekiwania! Dodatkowo bezpłatna opcja personalizacji napisu lub dodania imienia solenizanta sprawi, że prezent stanie się niezwykle oryginalny i piękny!

    Balony z helem w pudełku to nowość, która zachwyca rynek na całym świecie! Jest to również idealny pomysł na 18 urodzin! Paczka z balonami Forsomeone ułatwi Ci również wysyłkę wybranego przez ciebie prezentu, wprost do solenizanta. Wybierz konkretną datę doręczenia, wpisz adres, a my dostarczymy Twoją niespodziankę do rąk własnych odbiorcy! Minimalistyczne pudełko, w które zapakowane są balony, nie posiada firmowych oznakowań, a wewnątrz paczki nie ma paragonu, co pozwala na nadanie prezentu od razu do solenizanta! Jeśli nie możesz być osobiście na urodzinowej imprezie twojego przyjaciela, siostry, brata, kuzyna lub innej bliskiej Ci osoby – wyślij balony w pudełku! Pokażesz swoim najbliższym, jak są dla Ciebie ważni i pomimo dzielących was kilometrów, dalej jesteś z nimi blisko i świętujesz wkroczenie w dorosłość!

    Nie czekaj, zamów niespodziankę od forsomeone już dzisiaj! Niech uszczęśliwi solenizanta w jego osiemnaste urodziny!