Prezenty na 50 urodziny

Gdy na koncie wybija pięćdziesiątka, jest co celebrować. A jak najlepiej to zrobić, jeśli nie za pomocą naszj balonowej przesyłki? Nie łatwo wybrać doskonały prezent na 50 urodziny – całe szczęście, że balony w pudełku to właśnie taki prezent doskonały.

  • Balon z helem w pudełku słoń na szczęścieBalon z helem w pudełku słoń na szczęście

  Obchodzisz w tym roku 50 urodziny? A może poszukujesz pomysłu na prezent dla 50-latka lub 50-latki z okazji ich rocznicy urodzin? Balony na prezent, okażą się do tego idealnym rozwiązaniem. Balony na urodziny, mające tak szczególną datę i są półmetkiem do realizacji życzeń “100 lat”, odśpiewywanych przy każdym jubileuszu, powinny być zatem szczególne. Prezent w pudełku ukierunkowany pod 50 rocznice urodzin, może kryć w sobie te szczególne cyfry, mieć istnie wystrzałowy charakter lub imienną dedykację. Wybór stoi po stronie obdarowującego, co pozwala dopasować prezent pod oczekiwania i gusta konkretnego adresata. Czym się kierować biorąc pod uwagę balony z helem? Co oferuje Balonowa przesyłka na tą okrągłą 50-tą rocznice urodzin?

  Balony z helem – cyfra 50 – dlaczego warto?

  50 urodziny to czas podsumowań i wkroczenia na nowe pola życiowe. Dotychczasowe przeżycia, wspomnienia, analiza doświadczeń, powodują, że życie w wieku 50-lat jest w pełni ukształtowane. Patrząc inaczej na świat w wieku 50 lat oraz mając za sobą ogrom wspomnień i skrajnych sytuacji życiowych, ta szczególna data nie powinna być tylko podsumowaniem kolejnej rocznicy życia. To moment prawdziwego świętowania i możliwość poczucia dumy, że przeżyło się tyle lat, mimo wielu życiowych przeszkód. Prezent z balonów daje szansę realizacji wyjątkowego urodzinowego prezentu na jubileusz. Prezent z dostawą do domu, wręczony do rąk 50-latków, jest idealnym prezentem niespodzianką. Balony na prezent mogą zamówić dzieci dla swoich rodziców, wnukowie dla młodych wiekowo dziadków, małżonkowie swojej drugiej połówce, czy przyjaciele dla życiowych kompanów. Bez względu od kogo prezent balonowy zostanie dostarczony, zrobi ogromne wrażenie na odbiorcy.

  Prezent w pudełku będzie ukrywać wiele niewiadomych. Jedną z nich są balony w kształcie cyfr składające się na liczbę 50. Paczka z balonami oferuje balony w kolorze czarnej 50-tki, złotej 50-tki lub liczby 50-ąt, w wersji przypominającej malowany farbą napis po ekskluzywnym kamieniu – marmurze. Wiedząc, że urodzinowa przesyłka trafi do wielbicielki luksusowych wnętrz, ostatnie rozwiązanie może zachwycić nie tylko ze względu na okazję. Natomiast, kiedy obdarowywanym będzie pełen życia i pasji 50-letni mężczyzna, cyfra w czarnym kolorze trafi w jego gust od razu. Urodzinowa, balonowa cyfra 50-ąt stworzy tło do rodzinnych fotografii i będzie chętnie uwieczniana na zdjęciach. Po wielu latach, z pewnością z sentymentem zostanie wspominana jako bezkonkurencyjny prezent na urodziny.

  Pomysł na prezent z okazji 50-tych urodzin

  Poszukując pomysłu na prezent dla 50-latka i 50-latki nie można przejść obojętnie obok zestawów balonowych, które wyskakując z impetem z kartonu ukażą oczom odbiorcy życzenia na 50-te urodziny. Wszystkie wersje balonowe są personalizowane, więc na ich powierzchni można nadrukować własne życzenia. Kiedy natomiast balony same w sobie są na tyle interesujące wizualnie, że nie potrzebują dodatkowej personalizacji, takową może zamieścić na powierzchni pudełka. Imienna dedykacja i wstępne życzenia “Wszystkiego najlepszego” to tylko początek drogi do ukrytych wewnątrz imponujących wizualnie balonów. Wybierając zestaw na prezent, nadawcy mają do dyspozycji wersję z 5 sztukami gwiazdek, które dopełnione są wzorem balonu w kształcie butelki szampana, Whisky lub Złotej Korony. Każdy z zestawów mieni się metaliczną poświatą połączonych ze sobą barw, co daje efekt eleganckiego, pełnego wdzięku prezentu balonowego. Kiedy taki pakunek pojawi się na przyjęciu urodzinowym z okazji 50-tki, zrobi wrażenie na gościach, ze względu na swój rozmach i wielkość. Mniejszą alternatywą do dużych balonowych zestawów są balonowe TRIO. Na ich powierzchni można nadać personalizowane życzenia lub wybrać motywy z gotowymi nadrukami jak np. “Sto lat”, “Twoje zdrówko”, “Wypowiedz życzenie” lub “Baw się dobrze – Happy Birthday to you!”. A jeżeli to pojedynczy balon ma uchwycić wzrok gości na sali z przyjęciem urodzinowym, naprzeciw wychodzą pastelowe balony w kształcie nieregularnego serca, balon perłowa gwiazdka z napisem “Boska Pięćdziesiątka”, transparentny wzór z wypełnieniem konfetti wewnątrz i napisem na powierzchni “złota 50 (Imię)”, napisem “Pomyśl życzenie i spełniaj marzenia”, lub “Dziś urodziny (Imię) prawdziwego dżentelmena”. Każdą 50-letnią Panią chwycą za serce motywy balonów serduszek w kolorze różowego złota, a kiedy na ich powierzchni pojawi się napis “Birthday Girl”, każda 50-tka poczuje drugą młodość.

  Życzenia na 50-te urodziny – co zrobić, aby były niezapomniane?

  50-te urodziny to czas, kiedy można w pełni poszaleć, a nikt nie uzna, że jest się na to za starym. To nie wiek wpływa na rodzaj postrzegania radości życia, a okoliczności i nabyte doświadczenia. Dlatego też, wybierając prezent balonowy w przesyłce prezentowej, warto zrobić 50-latkom prezent o istnie młodzieńczym charakterze. Balon w kształcie Słonia na szczęście lub Czarnego Kota, udowodnią, że młodość nadal siedzi w duszy. Balon w konkretnym kształcie, uzupełniony o dodatki jak np. kartka okolicznościowa z rozbudowanymi życzeniami, zdjęcie pamiątkowe na 50-lecie, coś słodkiego co osłodzi urodzinowy dzień, kubek z napisem “Cheers! Wszystkiego Najlepszego”, czy Flower Box, który zastąpi naturalne kwiaty, to prezent na 50-te urodziny jakich mało. Wyślij prezent na urodziny 50-te i miej pewność pozytywnego odbioru ze strony jubilata.