Życzenia na 30 urodziny: inspirujące cytaty na trzydziestkę

30 urodziny, to czas oczekiwany przez wszystkich. Wreszcie dorosłość, pewna lub wstępna stabilizacja, czasami już rodzina i dzieci, a dla innych szansa na rozwijającą się karierę zawodową. 30 lat w oczach młodzieży to starość, a dla samych 30 latków to 15 lat pomnożone przez dwa. 30-te urodziny należą do najlepszego okresu w życiu. Po etapie szkół, wkroczeniu w samodzielność i dorosłość, dociera się do magicznej trójki z przodu i od tego momentu życie nabiera coraz kolorowszych barw. Jak tą okazję podkreślić równie kolorowo? Jaki prezent na 30 urodziny nabierze sensu, jeżeli życzenia zostaną dobrane do konkretnej osoby i zostaną przekazane z głębi serca?

Czym się kierować przy wyborze życzeń na 30-te urodziny?

Pierwsze 30 lat życia to pasmo nauki, eksperymentowania, wzlotów i bolesnych upadków. Dotarcie do 30 lat, czasami wygląda jak jazda motocyklem po autostradzie, a czasami jak triathlon z przeszkodami. W zależności od środowiska, ludzi, okoliczności, ten etap życia będzie wyglądał u każdego osoby inaczej. Bagaż zdobytych doświadczeń powoduje, że ukształtował się konkretny typ charakteru, a w zależności od niego, odbiorca urodzinowego prezentu inaczej będzie postrzegał urodzinowe życzenia. Wybierając zestaw balonowy jako pomysł na prezent dla 30-latków, warto wybrać cytat lub życzenia dopasowane do oczekiwań solenizantów i ich obecnej sytuacji życiowej. Zabawne życzenia skierowane od przyjaciół, wpłyną na wejście w szczęśliwą trójkę z przodu z przytupem. Wzruszające cytaty skierowane od najbliższych, poruszą skryte lęki i wątpliwości. Wersje motywujące skłonią do większego działania i nie zatrzymywania się przed realizacją pasji, a wersje uniwersalne, to dobre rozwiązanie dla znajomych i współpracowników, którzy nie w pełni znają oczekiwania 30-latków. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na ciekawe życzenia i cytaty, które można umieścić na balonowej przesyłce, dołączyć w formie bileciku lub na kartce okolicznościowej.

balony na trzydziestkę

Zabawne życzenia na 30-te urodziny

Jak szaleć to szaleć, nie tylko pod względem urodzinowej imprezy. Można także poszaleć ze śmiesznymi życzeniami, które bez wątpienia rozśmieszą każdego 30-latka. Oto kilka przykładów, które można zamieścić na bilecik do przesyłki balonowej:

 • Nie mam 30 lat! To 12 rocznica moich 18 urodzin.
 • Nie jestem 30 latką! Mam 18 lat i 12 letnie doświadczenie.
 • Dziś są Twoje urodziny. Nie miej więc poczucia winy. Baw się, harcuj, pij do woli, i używaj swej swawoli. Wszystko o czym dzisiaj marzysz, niech się w końcu Ci przydarzy.
 • Pierwsze 30 lat dzieciństwa jest zawsze najtrudniejsze.
 • Padłaś? Powstań! Popraw Koronę i… zasuwaj kolejne 30 lat! Tylko pamiętaj – pracuj powoli, bo kto Ciebie i rodzinę zadowoli?
 • Dla kobiety 30 to wiek wspaniały, pełen powabu, urody i chwały. Życie wciąż stoi przed Tobą otworem, dlatego powinnaś tryskać humorem!
 • Dla mężczyzny 30 to wiek wspaniały, boś jeszcze młody, a już dojrzały. Twe ciało jest teraz wprost doskonałe: umięśnione, smukłe, w każdym calu wspaniałe!
 • Lat 30 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło. Czas na relaks, tak myślimy. Tym prezentem Cię skusimy. Oby życie było lepsze. Żyj sto lat, albo dwieście!
 • Chociaż trudno w to uwierzyć, Jesteś stary dla młodzieży! Ale niepotrzebne nerwy. Nie trać tylko swojej werwy! Czas się na imprezie zjawić, i pokazać jak się bawić! Niech trzydziestka będzie szalona, chyba, że nie pozwoli Ci na to żona.

Wzruszające życzenia na 30-tkę

Wzruszające życzenia na 30-te urodziny dają wiele nadziei i wsparcia, wpływają na przemyślenia dotyczące minionych lat życia i wiarę, że kolejne 30 lat będzie tylko lepsze. Jakie słowa powinny znaleźć się na balonie, aby chwyciły za serce? Oto kilka propozycji:

 • Koniec końców, to nie o liczbę lat chodzi w życiu, tylko o ilość życia w tych latach. – Abraham Lincoln
 • Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna – Iwan Turgieniew
 • Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna – Jan Twardowski
 • Trzydziestolatek, to człowiek dziwny. Czasem nieufny, czasem naiwny. Sporo już widział i wiele zobaczy. Dużo krzywd w życiu jeszcze wybaczy. Ale mnóstwo szczęścia też dozna. Ciekawych ludzi zdąży jeszcze poznać. Więc chcę Ci życzyć prawdziwej miłości. Zdrowia, szczęścia i wytrwałości.
 • Młody, stary – bez znaczenia. Czas jest zawsze na marzenia. Spełniać je można w każdej chwili, bo to Ci życie najlepiej umili! Więc rób to, na co masz ochotę. Objedź świat na piechotę. Tańcz, maluj, głośno śpiewaj. Złych dni wcale już nie miewaj! Bukiet najpiękniejszych życzeń z okazji 30 urodzin przesyłają rodzice.

Motywujące życzenia na 30 urodziny

Motywacji potrzebuje każdy, a szczególnie 30-latkowie, którzy mają obawy co do ułożenia się ich życia po 30-tce. Jak dodać otuchy solenizantom? Np. takimi życzeniami jak poniżej:

 • Choć już trochę spoważaniłaś. Może nawet posiwiałaś. To nie przejmuj się tym wcale. Żywot człeka jest zbyt krótki. Czasu nie ma na Twe smutki. Co przeżyłaś, to jest Twoje. A przed Tobą nowe boje. Dalsze plany i marzenia. Jeszcze dużo do zrobienia. Popuść wodze swej fantazji. Wiele przecież jest okazji. By skorzystać z możliwości, pokazania swych zdolności.
 • W wieku 20 lat masz taką twarz, jaką dała ci natura. W wieku 30 lat – jaką wyrzeźbiło Ci życie. A po 50 -tce, na jaką sobie zasłużyłaś…- Coco Chanel
 • Na 30 urodziny po prostu żyj i wdychaj szczęście razem z powietrzem.
 • Trzydziestka to nie żarty. Musisz być bardzo uparty. To najlepszy moment życia. Cały świat jest do zdobycia! Już nie mieszkasz z rodzicami, przystopujesz z imprezami. Możesz w życiu osiągnąć wiele, Tylko ruszaj do przodu śmielej!

Uniwersalne życzenia na 30 lat

Nie wszystkie relacje są na tyle zażyłe, aby móc złożyć życzenia, adekwatne do marzeń, jakich życzy sobie trzydziestolatek. Wspólpracownicy, znajomi i przyjaciele, którzy spotykają się tylko przy okazji, poszukują życzeń bardziej uniwersalnych, ale jednak wartych zapamiętania. Czego w takim przypadku życzyć 30-latkom i jak to zrobić pomysłowo wybierając na prezent kuriera balonowego?

 • Dzień radosny, dzień jedyny, dziś są Twoje 30 urodziny. Z serca składam Ci życzenia, dużo szczęścia, powodzenia, gości miłych, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.
 • Na trzydzieste urodziny, do Ciebie już przybywamy, prezenciki Ci podamy, bo ze sobą dziś je mamy. Bukiet kwiatów też wręczymy i życzenia Ci złożymy. Byś zawsze aktywna była. Wielkim szczęściem się cieszyła. Złych ludzi unikała. Kolorowe życie miała.
 • Dzisiaj kończysz lat trzydzieści. Niechaj Twój życiorys mieści: pęki kwiatów, czar miłości, mnóstwo szczęścia, wytrwałości. Niech Ci fart z fortuną sprzyja. Pech, nieszczęście zaś omija.