Balon xxl kula z helem w pudełku z napisem – Serducho dla Niej

119,99 

Kod produktu: 19704

Dodatki personalizowane:

?Dodatek przymocowany do balonika. Dzięki temu możesz uzupełnić paczkę w coś dedykowanego i wyjątkowego.

Dodatki do paczki:

Wysyłka:

Kiedy złożyć zamówienie
Paczkomaty Inpost: 15,90zł
Kurier DHL: 16,99zł
Kurier DHL(Paczki balonowe): 24,99zł / szt
Kurier DHL Pobranie(Paczki balonowe): 29,99zł / szt
Więcej informacji o Wysyłce
Zamów do godz. 12:00, a przesyłkę możemy wysłać jeszcze dziś z możliwością doręczenia w kolejnym dniu.*
(dotyczy dni roboczych oraz szybkich płatności online)

Sugerowaną datę dostarczenia* wybierzesz w formularzu zamówienia.
*Informujemy, że podana data doręczenia jest przybliżona i nie gwarantujemy, że paczka dotrze dokładnie w tym terminie. Przesyłki są nadawane dzień przed wybraną przez Państwa datą, a w 95% przypadków docierają następnego dnia roboczego. Jeśli obawiacie się, że paczka może się spóźnić (istnieje taka możliwość, ponieważ kurier ma regulaminowo do 2 dni roboczych na dostawę), zalecamy wybór takiej daty, aby opóźnienie nie wpłynęło negatywnie na planowaną niespodziankę.

Opis

Co  może bardziej ucieszyć bliską nam osobę niż niespodzianka o rozmiarze xxl wręczona w dniu jej święta do rąk własnych?! My jesteśmy pewni, że ten pomysł na prezent doskonale się sprawdzi. Prezentujemy Ci wielki balon z helem w kształcie przezroczystej kuli, która wypełniliśmy dekoracyjnymi piórkami i zamieściliśmy w pudełku o wymiarach 50×50 cm. Na balonie zamieścimy pierwszą literę imienia i serduszko. A więc jeśli zastanawiasz się jaki prezent wybrać na dzień kobiet czy jak zaskoczyć żonę/przyjaciółkę w dniu urodzin – masz już gotowy pomysł na prezent. Paczuszkę starannie przygotujemy i nadamy na wskazany przez Ciebie dzień. Dołącz bilecik z życzeniami i czekaj na reakcję obdarowanej.

Oto przykład jak duży balon otrzymasz!
Nasz balon to gwarancja najwyższej jakości. Balon wykonany jest trwałego tworzywa przez wiodącego producenta balonów, które specjalnie dla Was sprowadzamy. Balon utrzymuje się nawet do 10 dni! Pamiętaj, że balon wypełniony helem każdej minuty pracuje, lekko marszczy się i rozciąga w zależności od czynników zewnętrznych, co wpływa również na napis na balonie.balon kula z helem na prezent

Parametry:

  • wielkość balonu: ok. 48 cm,
  • wielkość pudełka: 50x50x50cm,
  • balon wypełniony helem i piórkami w kolorze amarantowym.